Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stało się i kupiłem dziś ori MFD wersje D z wgranym polskim menu + płyta z najnowszą mapa polski - wypalać je można bez problemu bo ta co mam nie jest ori. Dostałem do tego kable do podpięcia + antene GPS. Wszystko w stanie idealnym i wyrwałem to za 850zł.

Prezentuje się tak:

asdghu.jpg

Jutro jadę na giełdę samochodową do Gliwic kupić kosz do montażu + ramkę i wsio hula.

Jak już wszystko będzie gotowe, to zrób fotki i wrzuć na forum. Ciekawy jestem jak to wygląda LIVE :good:

Witam wszystkich :hi: :hi:

Opublikowano

No wreszcie ktoś napisał :decayed:

Strzała :wink4:

Opublikowano

Napisał i już więcej nie napisze - bo jestem na zadupiu bez neta :confused4:

Ale wszystkim udanego spożywania życzę :drunk: Ja od wczoraj ładuje w palnik :decayed:

Opublikowano

Hyhyhy ładu ładuj :kox:

Opublikowano

Ja od wczoraj ładuje w palnik :decayed:

Ja od jakiś 15 lat :kox:

Opublikowano

spoko, nie kupiłem na giełdzie kosza, muszę zamówić na allegro, ale nie obejdzie się bez rezania bo moja konsola nie jest pod navi duże i muszę docinać plastiki i pare przeróbek aby założyć MDF-a. Brzeszczot i pilnik pójdą w ruch :D. Myślę że do końca tygodnia będzie gotowe, trzyma mnie teraz kosz + ramka, zamawiam jutro kurierem więc na środę - czwartek powinienem mieć. Pół dnia rezania aby było to spasowane idealnie i pokaże foty

Opublikowano
:hi: dzień dobry Towarzysze
Opublikowano

:hi:

Pozdrawiam wszystkich siedzacych w pracy;)

... pozostalych nie pozdrawiam:D

Opublikowano

... pozostalych nie pozdrawiam:D

:ssij:

Opublikowano

:bry:

Osama is dead :kox:

A może ściema bo już huczy od tego w sieci :kox:

http://i.imgur.com/ROcFG.pngWi%C4%99cejhttp://www.se.pl/technologie/internet/czy-zdjecie-martwego-bin-ladena-jest-falszywe_183129.html?p=2

nex Wszystkiego najlepszego oraz przesiadki na W12 :decayed:

Opublikowano

:hi:

Pozdrawiam wszystkich siedzacych w pracy;)

... pozostalych nie pozdrawiam:D

a dziękuje bardzo :good:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 15:36_________________________________________________Bin Laden.......czy jego śmierć coś zmieni w świecie Al-kaidy :mysli: nie wydaje mi sie zeby jak to Buzek powiedział obudziliśmy sie w lepszym świecie, myśle ze takich bin ladenów jest jak grzybów po deszczu w dzisiejszym świecie, kwestia czasu gdzie i kiedy coś pierd..nie.

Pewnie że miło usłyszeć takie wieści niech idzie do Allacha w piz*u[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 15:39_________________________________________________co sie z Wami dzieje od popołudnia nikt nic nie napisał :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Tak już jest od kilku dni, jeszcze takiej frekwencji nie widziałem od 4 lat na forum..

Opublikowano

Tak już jest od kilku dni, jeszcze takiej frekwencji nie widziałem od 4 lat na forum..

:thumbdown:

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

:przebiegly:

:naughty:

:hi:

Opublikowano
:decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.