Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oho Tomek wstał :) Ciekawe czy taki mądry wieczorem będziesz :P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oho Tomek wstał :) Ciekawe czy taki mądry wieczorem będziesz :P

będzie ciężko znowu kilkaset tysięcy szarych komórek pójdzie się jeb...ć :embarrassed:

Opublikowano

Oho Tomek wstał :) Ciekawe czy taki mądry wieczorem będziesz :P

będzie ciężko znowu kilka milionów szarych komórek pójdzie się jeb...ć :embarrassed:

E tam :) A ile nowych nieodkrtytych się narodzi :D

Opublikowano

Oho Tomek wstał :) Ciekawe czy taki mądry wieczorem będziesz :P

będzie ciężko znowu kilka milionów szarych komórek pójdzie się jeb...ć :embarrassed:

E tam :) A ile nowych nieodkrtytych się narodzi :D

przy was :mysli: mogą nie nadążyć dojrzewać

Opublikowano

Oho Tomek wstał :) Ciekawe czy taki mądry wieczorem będziesz :P

będzie ciężko znowu kilka milionów szarych komórek pójdzie się jeb...ć :embarrassed:

E tam :) A ile nowych nieodkrtytych się narodzi :D

przy was :mysli: mogą nie nadążyć dojrzewać

Oj tam oj tam :)

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

Oho Tomek wstał :) Ciekawe czy taki mądry wieczorem będziesz :P

będzie ciężko znowu kilka milionów szarych komórek pójdzie się jeb...ć :embarrassed:

E tam :) A ile nowych nieodkrtytych się narodzi :D

przy was :mysli: mogą nie nadążyć dojrzewać

Oj tam oj tam :)

:polew: :polew:

Nie ma to jak konstruktywna wymiana zdań z samego rańca

:polew: :polew:

A tak poza tym - DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM :hi: :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

na temat gustów i hierarchi klubów krakowskich nie dyskutujemy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

na temat gustów i hierarchi klubów krakowskich nie dyskutujemy :tongue4:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:siema:

Noto stalo sie :wallbash:

Wyjalem dmuchawe a tam tragedia, kumutator sie rozsypal i odpadly z niego czesci. Z jednej strony ciesze sie bo zlokalizowalem przyczyne, a z drugiej znow cos trzeba bedzie dlubac.... Jedyny plus to to, ze szczoteczki jeszcze pohulaja bo troche ich zostalo :evil:

Zna ktos w Krakowie kogos kto w dobrej cenie mi to zrobi ???

Pisac na PW

Opublikowano

Stało się i kupiłem dziś ori MFD wersje D z wgranym polskim menu + płyta z najnowszą mapa polski - wypalać je można bez problemu bo ta co mam nie jest ori. Dostałem do tego kable do podpięcia + antene GPS. Wszystko w stanie idealnym i wyrwałem to za 850zł.

Prezentuje się tak:

asdghu.jpg

Jutro jadę na giełdę samochodową do Gliwic kupić kosz do montażu + ramkę i wsio hula.

Opublikowano

No to dziś pogrillowane a teraz wypad na :drunk:

Opublikowano
:hi: z wieczora ,po dzisiejszej jeździe w deszczu bez wycieraczek :wallbash:,usterka usunięta ,zajeło to 3h ale warto wycieraczki śmigają jak nowe teraz :decayed:
Opublikowano

:hi: powitać z wieczora

dziś ja popijam ballantines'a z pepsi :cool1: po całym cięzkim dniu smakuje najlepiej a jutro grilik :notworthy:

Opublikowano
:drunk: :drunk: :drunk:
Opublikowano
:hi: z ranca :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.