Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to dawaj fotkę :kox:

i zmieniony układ wydechowy ? może ktoś szuka od 3,0 i dokładki od S-line ??

cierpliwości

mowicie o b8?

dobry dzien :hi:

tak

1451.jpg

1450.jpg

widziałem Was jak okrążaliście tą b8 :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Waski zajbiosa ale jak dla mnie za bardzo wystają końcówki tłumików :wink4:

Opublikowano

Waski zajbiosa ale jak dla mnie za bardzo wystają końcówki tłumików :wink4:

nie wystają w ogóle zdjęcia tak wyszło :tongue4:

kolejny mod

1451.jpg

Opublikowano
  • Autor

kolejny mod

1451.jpg

a co to ? błedu nie wywala ? jak swieci ? jaka cena ? :decayed:

Opublikowano

kolejny mod

1451.jpg

a co to ? błedu nie wywala ? jak swieci ? jaka cena ? :decayed:

tajemnica wąskiego :naughty:
Opublikowano
  • Autor

no mów szybicutko ile co gdzie i jak i zamawiaj dla mnie :kox:

Opublikowano

skoda RS Fabia model 2011 nie wywala błędu są to światła Hella do jazdy dziennej :)

700 zł z montażem

Opublikowano
  • Autor

skoda RS Fabia model 2011 nie wywala błędu są to światła Hella do jazdy dziennej :)

700 zł z montażem

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

cena z kosmosu troszkę ;(

Opublikowano

eee tam takie koszta .To Audi A4 B8 więc przyjemności kosztują :naughty:

montaż 200 a Marcin Ci to taniej załatwi :naughty: i ktoś pracuje w Skodzie rabat na halogeny i będzie git :good:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za info

Opublikowano

:hi:

Kerczi czy to Ty pomykałeś swoim bolidem :naughty: w okolicach Łowińskiego co machnąłem ręką byś mykał :kox: i skręciłeś na ARGE ^^ (niedaleko UP na Wąwozowej) Pozdro furak kosa :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: czesc wszystkim

Robert czy to Ty dziś rano jechałeś B4 combi z wylotu z zielonek na opolską ? :mysli: gość bardzo podobny do Ciebie

Opublikowano

:hi:

Kerczi czy to Ty pomykałeś swoim bolidem :naughty: w okolicach Łowińskiego co machnąłem ręką byś mykał :kox: i skręciłeś na ARGE ^^ (niedaleko UP na Wąwozowej) Pozdro furak kosa :)

tak to jo, sorry nie zwrocilem uwagi...

Opublikowano

:hi: czesc wszystkim

Robert czy to Ty dziś rano jechałeś B4 combi z wylotu z zielonek na opolską ? :mysli: gość bardzo podobny do Ciebie

nieeeeeeeeeeee

Opublikowano

Robert co z blenda...?? :mysli:

Opublikowano

Robert co z blenda...?? :mysli:

jutro sprawdzę
Opublikowano

Panowie jakby ktoś z Was chciał malować zaciski w Colorexie to powiem ze zrobili mi to bardzo ładnie w czarnym kolorze lakier odporny na temp do 400 st.C - 50zł/komplet tak ze cena mysle bardzo dobra,w poniedziałek zakładam więsze heble mam nadzieje ze będę zadowolony.[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:59_________________________________________________potrzebuje zmienić tarcze z tyłu czy między 245 a 255 poczuje jakąś różnice i czy to prawda ze sa to te same zaciski tylko jarzma w 255 sa dłuższe, klocki tez te same wchodzą co w 245 :mysli:Wąski jak to jest?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.