Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nex za***iście to wygląda nie powiem :):good:

:hi: ale sie kiepsko czuje , od wczoraj boli mnie ząb , okazało sie ze ostatnia ósemka która jeszcze nie wyrosła nie ma miejsca i wypycha siódemke ,a boli jak cholera :wallbash: [br]

Ja też nie dawno tak miałem i z 3 dni nieźle napierdzielał ząb ale już na szczęście przeszło :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wybiera się ktoś :przebiegly:

po co :mysli:

Bo dawno nie byłem :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jarko koło której się jutro wybierasz na Tuninga Showa :?:

12:30 – 13.15 Pokaz Driftu D1 KRK

13.20 – Pokaz taneczny

13.40 – 14.30 „Stunt Show” w wykonaniu Ostrej Jazdy

14.30-15.30 dB War - Wojna Północ-Południe

15.30 – Pokaz taneczny

15:45 – Rozdanie nagród w konkursach Tuning Show

Opublikowano

CUBER - Gratki zwycięstwa :good:

Opublikowano

jaga dostała w pupe :banan2:

a co tu taka cisza z wieczora wszystko na baletach :mysli:

Opublikowano

Nie wszyscy :wink4:

Opublikowano

Nie wszyscy :wink4:

Pablo czy do B7 podejdzie jakieś navi z adapterem do odtwarzania dvd coś co jest kompromisem do rnsa w mniejszych pieniadzach zeby podeszlo p&p[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 23:19_________________________________________________bo tak patrze na nexa robote i mnie sie podoba

Opublikowano

Do B7 nie opłaca się nic innego wsadzać niż RNS, bo najnowsza mapa 2011 daje radę i nie trzeba żadnej navi zakładać na szybę a co do adaptera to można dokupić, jeśli chodzi o divx i tuner tak samo, KERCZI u siebie to rezał z tego co pamiętam :wink4:

Opublikowano

jak narazie rns jest troche drogą zabawką i wolałbym przeznaczyć tą kaske na inne mody, myslałem ze jest jakis tańszy zamiennik [br]Dopisany: 07 Maj 2011, 23:28_________________________________________________a do navi plus mozna dołożyć adapter ? tańsze jest od rnsa tylko pewnie to przepaść jezeli chodzi o rozwiązania techniczne

Opublikowano

jak narazie rns jest troche drogą zabawką i wolałbym przeznaczyć tą kaske na inne mody, myslałem ze jest jakis tańszy zamiennik [br]Dopisany: 07 Maj 2011, 23:28_________________________________________________a do navi plus mozna dołożyć adapter ? tańsze jest od rnsa tylko pewnie to przepaść jezeli chodzi o rozwiązania techniczne

nie pchaj się w archiwalny sprzęt - lepiej poczekać, dozbierać i z czasem kupić RNS-E

Opublikowano

własnie tak tez pomyslałem, to kupuje świnke jutro :decayed:

Opublikowano

Dokładnie tak jak Miron powiedział lepiej uzbierać :wink4:

Opublikowano

to kupuje świnke jutro :decayed:

szkoda kasy, powieś na strychu starą pończochę i tam wrzucaj, pamiętaj żeby nie kłaść tylko powiesić inaczej myszy zjedzą :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi: dobra czas na sen
Opublikowano

:hi: z rana [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 09:08_________________________________________________

Wybiera się ktoś :przebiegly:

po co :mysli:

Bo dawno nie byłem :naughty:

aha
Opublikowano
:hi: ja już zdążyłem obrócić giełdę w Gliwicach :naughty:
Opublikowano

jarko koło której się jutro wybierasz na Tuninga Showa :?:

12:30 – 13.15 Pokaz Driftu D1 KRK

13.20 – Pokaz taneczny

13.40 – 14.30 „Stunt Show” w wykonaniu Ostrej Jazdy

14.30-15.30 dB War - Wojna Północ-Południe

15.30 – Pokaz taneczny

15:45 – Rozdanie nagród w konkursach Tuning Show

o 12

Nex :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 09:11_________________________________________________

:hi: ja już zdążyłem obrócić giełdę w Gliwicach :naughty:

co kupiłeś ?>[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 09:11_________________________________________________

CUBER - Gratki zwycięstwa :good:

kogo znów przekupił :naughty:

Opublikowano

co kupiłeś ?>

Pompę wtryskową dla teścia do mazdy

Opublikowano

co kupiłeś ?>

Pompę wtryskową dla teścia do mazdy

aaa
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.