Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podziękował za spocika :hi:.Wielki szacun Sokół za Audi ten dzwięk :kox:.Boseron wklejaj filmik

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki za spota :hi:

wrzucie jakiegoś filmika bo sam jestem ciekaw :)

Opublikowano

dobra niech mi ktoś tylko powie jak sie filim tu wkleja gdzie go mam najpierw wrzucić bo nigdy tego nie robiłem :confused4:[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 22:44_________________________________________________dodam ze nie chce przez youtube bo nie chce mi sie tam logowac

Opublikowano
https://www.rapidshare.com/ upload zrób tu i daj link
Opublikowano

:hi:

Teraz tylko kupuje coś takiego: i takiego: http://allegro.pl/dalco-sl-65-dvd-divx-usb-sd-mp3-dts-pilot-gw-i1590844693.html

Wkładam do schowka i odtwarzam DVD/DIVX/USB/SD/MP3/

:mysli: wolałbym coś takiego mam to w domu odtwarza wszystko co na drzewo nie ucieka można do środka wsadzić dysk SATA 2,5" i jest kombajn nie do zdarcia (zasilanie na 12V)

http://allegro.pl/ferguson-ariva-hd-player-200a-bielsko-biala-i1599065923.html

http://www.spat.pl/ariva200a.php

Obsługuje WiFi po USB więc można z domu sobie walić pliki do jego pamięci bez pochodzenia do auta z kompem ;-)

no i nie wiem czy nie dało by się zżenić tego bez konwertera bo jest sygnał RGB

:hi: ale sie kiepsko czuje , od wczoraj boli mnie ząb , okazało sie ze ostatnia ósemka która jeszcze nie wyrosła nie ma miejsca i wypycha siódemke ,a boli jak cholera :wallbash: [br]Dopisany: 07 Maj 2011, 14:24_________________________________________________nex bardzo ładnie to wymodziłeś :good:

:confused4: no to chyba będzie wizyta u chirurga

Opublikowano

Potrzebuje jakiejś stacji diagnostycznej gdzie podbije dowód rejestracyjny, dobije klime i sprawdzę zbieżność kół. Interesuje mnie 3 in 1 (dlatego Pablo nie podsyłaj mi miejsc gdzie tylko podbije przegląd) :)

Dobrze zrozumiałem :decayed:

Pablo jak na Tuning Show :gwizdanie:

Nie wyrobiłem się dzisiaj ale podobno lipnie oprócz fajnych dupeczek :wink4:

Podziękował za spontana :hi:

Dźwięk V8 4.2L miażdży :kox:

A najlepsza mina KERCZIEGO i Transita jak wyszli z auta po przejażdżce :D

Szacun Sokół za wkład :)

[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 22:59_________________________________________________Czekamy na filmiki bo KERCZI też później nagrał :naughty:

Opublikowano

Pablo, trzeba było się upomnieć to też bym Cię przewiózł

następnym razem :wink4:[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 23:00_________________________________________________

:polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 23:02_________________________________________________
Opublikowano

Pablo, trzeba było się upomnieć to też bym Cię przewiózł

Nie chciałem dzisiaj, jak zapodasz tam turbiny i będzie 600KM to wtedy się przejadę :gwizdanie: :D

Spoko następnym razem :wink4:

Opublikowano

WITAJCIE

Fani A4 z Grodu Kraka i okolic !

Mimo że jest poźno chciałem się przywitać ... WITAJCIE

Pablo ... dzięki za właściwe przekierowanie

Od wczoraj jestem "szczęsliwym" posiadaczem białego sedana quattro A4 w B7 z automatem ( S-line ..możliwe)

Z powodu oblewania ... nie udało mi się za spocik wybrać...ale jak tylko odpicuje "4" to się pokaże

Fotki w przygotowaniu ... (trzeba umyć i posprzątać)

MOHITO (Jarek)

Opublikowano

zaraz go umieszczę na yt :wink4:

Opublikowano

:hi: wszystkim

Opublikowano

WITAJCIE

Fani A4 z Grodu Kraka i okolic !

Mimo że jest poźno chciałem się przywitać ... WITAJCIE

Pablo ... dzięki za właściwe przekierowanie

Od wczoraj jestem "szczęsliwym" posiadaczem białego sedana quattro A4 w B7 z automatem ( S-line ..możliwe)

Z powodu oblewania ... nie udało mi się za spocik wybrać...ale jak tylko odpicuje "4" to się pokaże

Fotki w przygotowaniu ... (trzeba umyć i posprzątać)

MOHITO (Jarek)

MOHITO na następnym spocie oblookamy coś tam kupił :naughty::wink4::good:

Opublikowano

Witaj MOHITO i na spocik przyjezdzaj.... :hi:

Opublikowano
Opublikowano

:kox:

KERCZI dajesz swój filmik :naughty:[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 23:34_________________________________________________

:hi: wszystkim

:siema:

Opublikowano

:OMG:

Opublikowano

no odejście ma niezłe, osobiście poczułem jak wciska w fotel, szkoda ze nie nakręciliśmy jak ruszasz od przodu

Opublikowano

Jeszcze JarekS4 przyjechał swoim Porsche Carrerą :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.