Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Transit dobry pomysl i miejsce tez mi sie podoba...na skalkach bedzie duzo ludzi i generlanie mozna jechac tam zawsze, transit proponuje cos nowego wiec jedziemy do niego ;p

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rzekł i... postanowione :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:siema: chłopoki :decayed:

A więc KERCZI zarządca rzekł i jedziemy :evil: hyhyhy

Pewnie nie wszyscy teraz oglądają tv, http://kontakt24.tvn.pl/temat,plonie-hala-w-wo-lce-kosowskiej,104158.html

Na tych fotkach jeszcze mało widać, teraz dopiero jest pożar i wielki dym, strażacy nie mogą sobie z tym poradzić :shocked:

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 13:41_________________________________________________broniek :hi:

Dostałeś info co do spotów także przyjeżdżaj jak dasz radę :wink4:

Opublikowano

a jak robimy z zaopatrzeniem na grilla kazdy sobie czy zrzuta od wszystkich chętnych i jeden wszystko kupi :mysli: a reszta sie rozliczy na grillu

w końcu jeden Kerczi chwycił sie za jaja i zarzadził i to mi sie pdoba :good:

Kerczi na Dyktatora !!! a na dyktatora mody Pablo :naughty:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

a jak robimy z zaopatrzeniem na grilla kazdy sobie czy zrzuta od wszystkich chętnych i jeden wszystko kupi :mysli: a reszta sie rozliczy na grillu

w końcu jeden Kerczi chwycił sie za jaja i zarzadził i to mi sie pdoba :good:

Kerczi na Dyktatora !!! a na dyktatora mody Pablo :naughty:

z tego co pamiętam Pablo jest ostatnio robił zakupy na grilla i nikt nie był głodny :naughty:

Opublikowano

z tego co pamiętam Pablo jest ostatnio robił zakupy na grilla i nikt nie był głodny :naughty:

Później chłopaków wzięły smaki to sobie pojedli :D

Opublikowano

moze stolik wezme karty,szachy wędki :gwizdanie: [br]Dopisany: 10 Maj 2011, 14:12_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

Ale to jak w końcu definitywnie Czwartek ustalamy :gwizdanie:

Sprawdzę dla pewności pogodę jeszcze raz :decayed:

20 stopni będzie :good:

Opublikowano

Idz do Szamana i odpraw z nim modły o słońce na czwartek albo zapytaj najstarszych górali

Opublikowano

Idz do Szamana i odpraw z nim modły o słońce na czwartek albo zapytaj najstarszych górali

Załatwiłem już 20 stopni styknie :kox::decayed:

Opublikowano
:ok2:
Opublikowano

jeszcze adres dajcie i o której to planujecie ?

Opublikowano

Mariusz już napisał że chce mięso zrobić. Jakby co to ja też coś mogę przygotować - o ile boczek ostatnio smakował :decayed:

Ważne żeby się jakoś deklarować mniej więcej kto przyjedzie żeby wiedzieć ile tego potrzeba.

Opublikowano
  • Autor

Ja deklaruję Swoją obecnośc :decayed:

Opublikowano

ja sie deklaruje :good: a boczka Twojej roboty nie próbowałem

Transit zacznj kosić trawe :naughty: pod nasze furmanki :decayed:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 15:48_________________________________________________

Ja deklaruję Swoją obecnośc :decayed:

juz Ci przeszło zatrucie

Opublikowano
  • Autor

no własnie tak srednio a co gorsza Cuber junior ma to samo ;(

Opublikowano

no własnie tak srednio a co gorsza Cuber junior ma to samo ;(

kazde dziecko przechodzi tzw "trzydniówke" a ma delikatna wysypke na ciele ?

Opublikowano

Ja deklaruję Swoją obecnośc :decayed:

ja sie deklaruje :good:

Ja i tranzyt to jest Nas czterech + nadzorca Karol daje pięć.

Kto jeszcze, śmiało - nie wstydzić się :naughty: :naughty: :naughty:

a boczka Twojej roboty nie próbowałem

Ja chyba też nie :decayed:

Opublikowano

Moze i ja sie pojawie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.