Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powinienem byc - dam znac jutro albo w czwartek :wink4:

siema all :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powinienem byc - dam znac jutro albo w czwartek :wink4:

siema all :hi:

Postaraj się bo dawno nie byłeś hehe

Ja też się deklaruje :kox::)

Opublikowano

Powinienem byc - dam znac jutro albo w czwartek :wink4:

siema all :hi:

Postaraj się bo dawno nie byłeś hehe

Ja też się deklaruje :kox::)

wiem, a kielbache bym opierdolil :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Ja postaram się zakupić kolejny pakiet kiełbach :decayed:

Opublikowano

Jak dobrze liczę to już 8 sztuk :cool1:

Opublikowano

ja też, ale gdzie to ?

Opublikowano

Pychowice :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Boseronek, to nie trzydniówka tylko żołądkówka :gwizdanie:

Opublikowano

Teraz u mnie na osiedlu jest jakaś akcja policji 2 większe ducato, 2 Astry i nowa meganka po cywilu, zablokowali drogę i coś szukają a myślałem że będą kręcić W11 :D

img176ko.jpg

Opublikowano

a ja wiem co to za akcja ale nie powiem bo nie moge :tongue4:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 17:41_________________________________________________"akcja kryptonim Pablo-szukanie następcy Binladena" :polew:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 17:47_________________________________________________

Boseronek, to nie trzydniówka tylko żołądkówka :gwizdanie:

moja to miała 2 miesące temu , wpółczuje to po prostu trzeba przezyć i najgorsze ze nie ma na to żadnego lekarstwa :confused4:

Opublikowano

"akcja kryptonim Pablo-szukanie następcy Binladena" :polew:

:polew:

Opublikowano

:hi:

PABLO gości od przeglądu nie potrzebny niech siedzi spokojnie na urlopie :decayed: Dowodzik podbity a swoją droga to chyba nikt nie miał

takiego moda szyba z B5 w B7 :decayed:

Opublikowano

:hi:

PABLO gości od przeglądu nie potrzebny niech siedzi spokojnie na urlopie :decayed: Dowodzik podbity a swoją droga to chyba nikt nie miał

takiego moda szyba z B5 w B7 :decayed:

Czyli widzę że jako pierwszy na forum zrobiłeś takiego moda :kox::good:

Opublikowano

o ktorej i gdzie ten grill?

Opublikowano

Zaraz chyba zrobimy listę bo widzę że robi się dobra frekwencja :kox:

Godziny jeszcze nie ma ustalonej :gwizdanie:

Jak będzie Transit to wszystko napisze co i jak :good:

Opublikowano
  • Autor

Pablo widze fuuul organizator :cool1: a żarełko tez załatwisz? :cool1:

Opublikowano

Pablo widze fuuul organizator :cool1: a żarełko tez załatwisz? :cool1:

Z żarełkiem to już musimy się wszyscy zgadać, bo ostatnio ja i Mehow tylko kupiliśmy ale na szczęście wystarczyło.

Opublikowano

Pablo widze fuuul organizator :cool1: a żarełko tez załatwisz? :cool1:

Z żarełkiem to już musimy się wszyscy zgadać, bo ostatnio ja i Mehow tylko kupiliśmy ale na szczęście wystarczyło.

Tylko Ty i ME.HOW?? A moje kurczaczki to co?? :bicz3:

Już jestem... PRzepraszam że tak późno, ale szkole się do nowej roboty :kwasny:

Jeśli chodzi o grilla - to miejscówka jest przepiękna - tylko kłopot z bezpośrednim dojazdem. Moja niunia poradzi sobie z tymi kamieniami ale niższe już mogą mieć problem... Zawsze jednak można zostawić auto u mnie pod domem (max 5-6 samochodów) i z buta dojść bo nie jest daleko. To może ustalimy jakąś konkretną godzine, zrobimy zbiórke i kolumną pojedziemy na miejsce?? :mysli: Proponuje godzinę 18-stą na stacji BP na KAPELANCE.

Proszę się wypowiadać a w razie czegoś kom. (508 94 99 31) lub PW.

Opublikowano
  • Autor

Proponuje godzinę 18-stą na stacji BP na KAPELANCE.

Proszę się wypowiadać a w razie czegoś kom. (508 94 99 31) lub PW.

18-sta to ciut za wczesnie patrząc ze to dzien tygodnia :gwizdanie:

Opublikowano

Proponuje godzinę 18-stą na stacji BP na KAPELANCE.

Proszę się wypowiadać a w razie czegoś kom. (508 94 99 31) lub PW.

18-sta to ciut za wczesnie patrząc ze to dzien tygodnia :gwizdanie:

To tylko moja propozycja. Oczywiście może być później jeśli tak będziecie chcieli. Ja się dostosuje. Zaproponowałem tą godzinę tylko dlatego, że po 20-stej robi się troche zimno, ale to już będzie Wasza decyzja :hi:

PS: Gratki zwycięstwa :notworthy: Właśnie czytam relacje na Interii :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.