Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahahahahaha :polew: :polew: to wszedzie wjedzie :decayed:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 19:33_________________________________________________Nawet na 40-to centymetrowy krawężnik :gwizdanie: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kamil, wujek zadowolony ustawiłem mu co trzeba z Omnią i wszystko bangla, także masz zadowolonego i dodam podwójnego klienta :naughty::kox:

Opublikowano

Kamil, wujek zadowolony ustawiłem mu co trzeba z Omnią i wszystko bangla, także masz zadowolonego i dodam podwójnego klienta :naughty::kox:

no to fajnie :good:

no podwójny też, ale widzisz, tam mu zrobili ponad 600 zł, a u mnie ma 492 zł :decayed:

Opublikowano

Dokładnie :decayed::good:

Opublikowano

ma ktoś g-techa ?

Opublikowano

Panowie to co w końcu jutrem bo muszę iść do biedronki i kupić z kilo śląskiej :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie to co w końcu jutrem bo muszę iść do biedronki i kupić z kilo śląskiej :polew: :polew: :polew:

Przecież grill się odbędzie, więc spokojnie możesz kupować kiełbache :naughty: A o godzinie spotkania dowiesz się jutro jak ludziska się określą, bo jakoś cisza nastała w temacie :gwizdanie:

A tak na marginesie, wyczaiłem (a w zasadzie przypomniałem sobie o niej) zajebiaszczą miejscówke z zajebiaszczym widokiem - jeśli tylko będziecie mi w stanie zaufać na słowo. Co do dojazdu, to trzeba jakieś 200m jechać szuterkiem, ale nawet niskie zawieszenie bez problemu z nim sobie poradzi. Za to zobaczyć te widoki - bezcenne.

Tak więc czekam na odzew od zainteresowanych.

FANTOMAS - zdążysz dojechać. Przecież nie rozjedziemy się zaraz po dobranocce :decayed: Myślę że do 21-szej albo nawet 22-giej posiedzimy :wink4:

Opublikowano

lipa Transit ja na śląsku jestem i będę albo w sobotę albo niedziele :confused4: a widzę ze niezła impra się szykuje :decayed:

Opublikowano

:hi:

to Transit wierzymy Ci na slowo...

Opublikowano

:hi:

to Transit wierzymy Ci na slowo...

Panie kolego... Liczba pojedyncza jak na razie... WIERZYSZ, bo jeszcze nikt oprócz Ciebie się nie nie określił :kwasny:

Ale poczekam i zobacze. Może dacie mi szanse... Może Wam się spodoba :wink4:

Opublikowano

Ja Ci wierze przyjacielu :notworthy: :notworthy: :notworthy::decayed:

KERCZI poprawiłem Cię :D

Opublikowano

No to prosze tylko przegłosować godzinę zbiórki :cool1:

Opublikowano

Ja niestety też nie wpadnę bo zajechałbym na 23 więc już po imprezie będzie

Opublikowano

Ja niestety też nie wpadnę bo zajechałbym na 23 więc już po imprezie będzie

Nigdy nie mów nigdy :cool1: Kom już podałem na forum więc w razie czegoś dzwoń. A nóż się poopijamy i będziemy tam nocować :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj na mini spontanie ustaliłem z Sokołem że najlepiej by było koło 18:00 :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Dzisiaj na mini spontanie ustaliłem z Sokołem że najlepiej by było koło 18:00 :gwizdanie: :wink4:

Jak sobie życzycie :hi: Cokolwiek ustalicie - ja się dostosuje :hi:

Opublikowano

Ja niestety też nie wpadnę bo zajechałbym na 23 więc już po imprezie będzie

Nigdy nie mów nigdy :cool1: Kom już podałem na forum więc w razie czegoś dzwoń. A nóż się poopijamy i będziemy tam nocować :decayed:

Hehehe Spoko ,będe dzwonił jak coś

Opublikowano

:hi:

18.30 na BP kapelanka/monte casino na przeciwko okrągłego banku.

Opublikowano

:hi:

18.30 na BP kapelanka/monte casino na przeciwko okrągłego banku.

Czyżby ustalone?? :mysli:

Opublikowano

Pan władza ustalił także nie podskoczymy do niego z tą decyzją :decayed:

Ale na serio tak by było najlepiej bo nie którzy jak kończą pracę między 17:00 a 18:00 to akurat na 18:30 spokojnie mogliby się wyrobić :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.