Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo, jak tam na spocie :gwizdanie:

BTW Nie przenoś numeru do play'a, nie opłaca się mieć darmowych sms'ów :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

w sumie Pablo tak sie naobiecywał że 3,0 że TDI że B7 :gwizdanie: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Dzieki za chwilowego spocika z mojej strony :wink4:

Opublikowano

w sumie Pablo tak sie naobiecywał że 3,0 że TDI że B7 :gwizdanie: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Nie dał rady przyjechać bo byłem z nim w plazie a poźniej po 19:00 musiał uciekać także lipa :thumbdown:

Ja zanim bym poszedł po auto i przyjechał do Galerii to już nikogo by pewnie nie było :wallbash:

To był ten co mu pomagaliśmy kupić BKN'a[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 22:14_________________________________________________

BTW Nie przenoś numeru do play'a, nie opłaca się mieć darmowych sms'ów :decayed:

jarko na serio pytałem :wink4:

Opublikowano

serio odpisałem :decayed:

Opublikowano

Panowie ma ktoś nr w playu bo myślę sobie przenieść nr z orange na kartę do Playa i mieć darmowe smsy do wszystkich sieci faktycznie się to opłaca :?:

Bo też ważność konta jest na rok (oczywiście połączenie wychodzące) przy każdym doładowaniu i też to lepiej wygląda niż teraz co mam w orange :mysli:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 20:29_________________________________________________jarko

Pablo... Jak przeniesiesz numer z Orange do zjebanego pleja to osobiście skopie Ci dupsko :bicz3: :bag:

I dziękuję wszystkim obecnym (a niewielu ich było) za spota :good:

Opublikowano

I dziękuję wszystkim obecnym (a niewielu ich było) za spota :good:

elyta :kox::polew:

Opublikowano

Pablo... Jak przeniesiesz numer z Orange do zjebanego pleja to osobiście skopie Ci dupsko :bicz3: :bag:

Napisz na gg do mnie co tam sądzisz o tym :)

Opublikowano

Pablo... Jak przeniesiesz numer z Orange do zjebanego pleja to osobiście skopie Ci dupsko :bicz3: :bag:

Napisz na gg do mnie co tam sądzisz o tym :)

Nie muszę nic na GG pisać. Napisze tutaj.

Play :sick3: to zj***na sieć która jest tworem UOKiK-u (albo raczej za jej błogosławieństwem). Na początku przyznam, że było fajnie dla nowych abonentów - ale porównaj sobie teraz oferte pleja :sick3: i Orange... Plej :sick3: jest w głębokiej i czarnej du.pie.

Poza tym - jeśli chcesz mieć telefon w :sick3: plej - to weż pod uwage to, że to Ty będiesz do wszystkich dzwonił a nie odwrotnie. Jeśli ja mam połączenia do Orange za 1 grosz, do innych sieci za 29 groszy a do pleja :sick3: za 75 groszy, to zgadnij jaki będzie mój wybór (jeśli jeszcze nie wiesz, to Ci podpowiem - puszcze Ci głuchego żebyś do mnie oddzwonił)...

Jeszcze jakieś pytania??

Opublikowano

Transit ja tak teraz właśnie robię jak ty :polew:

Wiem o tym jakie są plusy i minusy ale w playu nie musisz co chwile doładowywać konta tylko masz na rok ważne.

Ale smsy do pleya już nie są drogie bo tylko 20 gr jak byś chciał napisać :)

A co do dzwonienia to za 10zl masz 1000 minut do wszystkich sieci.

Opublikowano

Transit ja tak teraz właśnie robię jak ty :polew:

Wiem o tym jakie są plusy i minusy ale w playu nie musisz co chwile doładowywać konta tylko masz na rok ważne.

Ale smsy do pleya już nie są drogie bo tylko 20 gr jak byś chciał napisać :)

A co do dzwonienia to za 10zl masz 1000 minut do wszystkich sieci.

:notworthy: Skoro masz za 10 złotych 1000 minut do wszystkich to bierz w ciemno tą oferte. Tylko nie zapomnij przeczytać tego, co jest napisane "drobnym maczkiem".

Poza tym, rozwiń tą wypowiedź, że robisz tak jak ja... Bo nie wiem o co chodzi :mysli:

Opublikowano

Tu jest porównanie bez żadnych pakietów => http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/porownanie/index.html

Miałem na myśli że tak samo puszczam bita osobie która ma w Playu by oddzwoniła do mnie :decayed:

Opublikowano

Najlepsza oferta w orange go... I Wszyscy będą mogli do Ciebie dzwonić :naughty:

Opublikowano

Najlepsza oferta w orange go... I Wszyscy będą mogli do Ciebie dzwonić :naughty:

Miałem Orange go i teraz zmieniłem na Orange Pop bo za 50zł nie było ważnego konta przez 3 miesiące tylko przez 50 dni :thumbdown:

Ja głównie smsuje i szukam najlepszej oferty :)

O tym mówiłem => http://www.play.pl/pl/promocja/play-karta/all-inclusive-sms/index.html

Opublikowano

Przecież w ciągu minuty spokojnie możesz powiedzieć tyle co byś chciał napisać conajmniej w pięciu sms'ach...

Czysta kalkulacja... :gwizdanie:

I właśnie po to są oferty z tanimi sms'ami, korzystają z nich ludzie którzy dużo piszą i średnio kalkulują :rolleyes:

Opublikowano

Ale nie zawsze dana osoba może odebrać telefon i trzeba pisać.

Nie wiem jeszcze co postanowię, przejdę się do punktu i na miejscu wszystko sprawdzę :gwizdanie:

Opublikowano

Ale nie zawsze dana osoba może odebrać telefon i trzeba pisać.

Odbiera i mówi "zaraz oddzwonię" - trwa to 5s. i kosztuje 3gr. ( naliczanie sekundowe ) :naughty:

Ale wiadomo, lepiej napisać "czy masz czas" i dostać odpowiedź "tak" :decayed:

Opublikowano

Plej :sick3: jest w głębokiej i czarnej du.pie.

Play jest w czarnej d*pie? Bo ma najwieksze zyski obecnie, bo jako jedyna siec, ma przyrost klientów a inne notują od roku spadki klientów? :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 00:10_________________________________________________

Ale nie zawsze dana osoba może odebrać telefon i trzeba pisać.

Odbiera i mówi "zaraz oddzwonię" - trwa to 5s. i kosztuje 3gr. ( naliczanie sekundowe ) :naughty:

Ale wiadomo, lepiej napisać "czy masz czas" i dostać odpowiedź "tak" :decayed:

jarko super przykład :polew: :polew: :polew::kox:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 00:11_________________________________________________jarko zobacz :naughty:

http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/opcje/index.html

Opublikowano

Plej :sick3: jest w głębokiej i czarnej du.pie.

Play jest w czarnej pupie? Bo ma najwieksze zyski obecnie, bo jako jedyna siec, ma przyrost klientów a inne notują od roku spadki klientów? :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 00:10_________________________________________________

Ale nie zawsze dana osoba może odebrać telefon i trzeba pisać.

Odbiera i mówi "zaraz oddzwonię" - trwa to 5s. i kosztuje 3gr. ( naliczanie sekundowe ) :naughty:

Ale wiadomo, lepiej napisać "czy masz czas" i dostać odpowiedź "tak" :decayed:

jarko super przykład :polew: :polew: :polew::kox:

PABLO... Chcesz... Idź do plej :sick3: Ale równocześnie sprzedaj AUDI i kup sobie Wartburga. Bo Jarko Ci pisze o co chodzi a Ty pierd...olisz że plej :sick3: ma zyski i przyrost klientów... Czy Ty potrafisz myśleć czy tylko udajesz głupiego?? Skoro plej :sick3: zaczyna od zera to znaczy że ma przyrost zjebańców (sory... klientów). Że ma zyski?? A co cie to qr** obchodzi?? Czy te zysk wpływają do twojej kieszeni?? Poza tym wiesz skąd te zyski?? Zapytaj idiotów z UOKiK. Plusowi, Erze i ORange jebią milionowe kary za byle pierdołe a zjebanemu plejowi grożą palcem, bo to pod nich zrobiona firma jest. Stąd te "zyski"!! Więc nie pieprz ani o przyroście ani o zyskach bo to się ma do cenników jak piernik do wiatraka :wallbash:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 00:32_________________________________________________Z resztą ide spać bo jak czytam wywody Pabla to mi się przypomina historia zakupu auta przez jego kolege (który też ma telefon w pleju) i od razu chce mi się ... (tu niech każdy dopisze co komu pasuje)

Opublikowano

blaza... nuda.. whisky z colą :naughty:

Opublikowano

PABLO... Chcesz... Idź do plej :sick3: Ale równocześnie sprzedaj AUDI i kup sobie Wartburga. Bo Jarko Ci pisze o co chodzi a Ty pierd...olisz że plej :sick3: ma zyski i przyrost klientów... Czy Ty potrafisz myśleć czy tylko udajesz głupiego?? Skoro plej :sick3: zaczyna od zera to znaczy że ma przyrost zjebańców (sory... klientów). Że ma zyski?? A co cie to cholera obchodzi?? Czy te zysk wpływają do twojej kieszeni?? Poza tym wiesz skąd te zyski?? Zapytaj idiotów z UOKiK. Plusowi, Erze i ORange jebią milionowe kary za byle pierdołe a zjebanemu plejowi grożą palcem, bo to pod nich zrobiona firma jest. Stąd te "zyski"!! Więc nie pieprz ani o przyroście ani o zyskach bo to się ma do cenników jak piernik do wiatraka :wallbash:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 00:32_________________________________________________Z resztą ide spać bo jak czytam wywody Pabla to mi się przypomina historia zakupu auta przez jego kolege (który też ma telefon w pleju) i od razu chce mi się ... (tu niech każdy dopisze co komu pasuje)

Transit a po uj się tak burzysz jak na razie się tylko pytam co kto myśli o tym i tyle a nigdzie jeszcze nie przeszedłem i nie wiem czy przejdę bo może zostanę nadal w orange!

Taka osoba będąc w pleyu ma w pupie kto i ile płaci za połączenie do niej, jeśli ktoś ma coś ważnego to i tak zadzwoni i porozmawia :cool1:

Tylko Cię zapytam o jedno: czy nie wiesz o tym iż kazda firma kwartalnie ma obowiązek udostępniać swój stan finansowy :gwizdanie:

I jak nie wiesz takich rzeczy to poczytaj o tym :)

A co do liczb to wszyscy by byli bezmózgi i w takim tempie przechodzili do Playa????

Dane z 7 marca tego roku:

orange + 0,285 mln

plus - 0,203 mln

era - 0,381 mln

play

+ 0,848 mln

Za 3 mc play łacznie zdobywa tylu klientów co wszystkie inne sieci i jeszcze ma ich więcej łącznie.

"Pod względem liczby użytkowników liderem polskiego rynku pozostaje komórkowa sieć Orange, która 2010 rok zakończyła wynikiem 14,332 mln użytkowników, co oznacza wzrost o 618 tys. nowych klientów. W ujęciu rocznym najwięcej zyskuje Play (1,712 mln klientów), lekki wzrost notuje także Plus (17 tys.). Spadek liczby użytkowników zanotowała tylko Era (- 241 tys.)"

"Na koniec 2010 roku liczby klientów abonamentowych oraz użytkowników "na kartę" są do siebie zbliżone, z lekką dominacją tych pierwszych. Najwięcej klientów abonamentowych posiada sieć Plus (7,460 mln), z kolei najwięcej użytkowników pre-paid sieć Orange (7,375 mln). Jednak rok należał do Play, która w jednym i drugim segmencie notuje największy przyrost klientów."

A co do ofert na firmę:

W Play na firmę za 12,50 abonamentu masz rozmowy po 29 groszy, 17 godzin do play i stacjonarnych i 25zł do wygadania w pakiecie, gdzie masz takie oferty w innych sieciach? Że masz za 12,50 17 godzin do sieci i stacjonarych i 1,5h do innych sieci :D W orange za to bys na firmę bulił z 70zl

Co do drogich połączeń do Playa, mają drożej ale to nie z powodu ze play zawyża ceny a inne sieci tym próbują z niechęcać do playa i już za to otrzymali wiele kar :tongue4:

Bo oni zawyżają ceny rozmów :naughty:, z tego co pamiętam cena rozmowy w hurcie wychodzi 25 groszy a do play 45 czyli powinny byc do play po 49 a jak dają więcej to sami sobie na tym zarabiają kokosy :wink4:

Już niebawem będzie do playa normalnie, kosztowało bo już mają praktycznie wszędzie swoje nadajniki i nie będzie musiał od plusa wynajmować, wtedy to inne sieci chyba się za***ią :kox::decayed:

Bo tak trudno będzie im o klienta :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.