Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 12:53_________________________________________________norbi3000 a ty jak tam też jedziesz z nami :?:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 12:53_________________________________________________norbi3000 a ty jak tam też jedziesz z nami :?:

dopiero się okaże, bo może będę musiał jechać do DT

Opublikowano

Karczek gotowy, wyszło mi 8 kawałków i 2 małe...

Niech ktoś chleb kupi, ketchup i musztarda chyba jest.

Opublikowano

Oki ja wyjezdzam moze znajde BP :)

Opublikowano
  • Autor

Oki ja wyjezdzam moze znajde BP :)

:good:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 17:19_________________________________________________perełeczka :slina: :slina: :slina:http://moto.allegro.pl/audi-rs4-b5-380km-tylko-60tys-km-0-200km-h-17s-i1603502645.html

Opublikowano

Ja będę koło 19.00.

Opublikowano

Dzięki za grilka,

Fajny pomysł i miejscówka. Next time dużo wcześniej trzeba podjechać :):kox:

Opublikowano

Oki ja wyjezdzam moze znajde BP :)

:good:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 17:19_________________________________________________perełeczka :slina: :slina: :slina:http://moto.allegro.pl/audi-rs4-b5-380km-tylko-60tys-km-0-200km-h-17s-i1603502645.html

sprzedaje sie juz ponad rok:)

a za mna chodzi honda odyssey

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za grila Panowie :notworthy:

Nastepnym razem trzeba sie wczesniej umawiać :cool1:

Opublikowano

Również dziękuję za grilla. Mam nadzieje że miejscówka wszystkim się podobała i że wszyscy dobrze się bawili. W przyszłości możemy któregoś niedzielnego spocika przenieść na sobote i zrobić tam całonocną impreze z alko i tańcami :decayed:

Opublikowano

Wcześniej to może w niedzielę jakąś bo w tygodniu to pewnie niektórym ciężko się będzie wyrwać :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Wcześniej to może w niedzielę jakąś bo w tygodniu to pewnie niektórym ciężko się będzie wyrwać :mysli:

dokładnie :decayed:

Opublikowano

Dzięki za spota grillowego :notworthy:, karwa ale żem się nażarł :kox: :kox: :kox::decayed:

Opublikowano

Dzieki za grilla, wypad byl :good:

Opublikowano

Dzieki za grilla, wypad byl :good:

Widzieliśmy Cię jak jechałeś przy Tesco :naughty:[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 00:04_________________________________________________Jutro wrzucę jakie ciekawe fotki z grilla :)

Opublikowano

ja dopiero do domku dotrałem bo jeszcze zakupy w tesco musiałem zrobić nie ma że boli :kwasny:

p.s. który nie dopił redsa wszystkie śmieci mi sie w bagażniku wysypały,wylałły sie resztki piwa i kości sie rozsypały :wallbash:

ciekawe kto pił redsa :mysli:Przemian jak Cie dorwe to........ zresztą sklej :decayed:

wali z auta jak ze Stylowej w hucie :sick3:

Opublikowano

ja dopiero do domku dotrałem bo jeszcze zakupy w tesco musiałem zrobić nie ma że boli :kwasny:

p.s. który nie dopił redsa wszystkie śmieci mi sie w bagażniku wysypały,wylałły sie resztki piwa i kości sie rozsypały :wallbash:

ciekawe kto pił redsa :mysli:Przemian jak Cie dorwe to........ zresztą sklej :decayed:

wali z auta jak ze Stylowej w hucie :sick3:

Boseronek :) Moja żona piła redsa :) Było mówić że chcesz coś po niej mieć to dałbym Ci kubek po kawie :) A nie butelki zbierasz :)

P.S. Jeśli to pomoże Tobie i Twemu B7 to łączę się w bólu :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.