Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i nawet hamulce ceramczne nie pomogły... :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

f*ck ciekawe kto to :thumbdown:

współwłaściciel Bumy [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 13:58_________________________________________________

był na centralnej

Opublikowano

a kto się tu podnieca ?....

" :oklaski: i :kox: " no jakoś takoś mi to wcześniejsze wyglądło

f*ck ciekawe kto to :thumbdown:

współwłaściciel Bumy

No to sobie walnął reklamę BUMY wielkim BUM :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Ten chłopak z Prosiaka to odziedziczył Bumę po tacie który zmarł na zawał jakieś 2-3 lata temu :gwizdanie:

Opublikowano

i ostatnio mocno ją zmodyfikował ale ...

niestety Porsche nie jest najlepszym samochodem jak jest mokro :chytry:

Opublikowano

i ostatnio mocno ją zmodyfikował ale ...

niestety Porsche nie jest najlepszym samochodem jak jest mokro :chytry:

dokładnie :confused4: wczoraj po spocie też mnie trochę korba wzięła z kolegą z czarnej B6 a były momenty że było jak w wodolocie :wallbash:

takie zdjęcie powinny się włączać w RNS-ie po przekręceniu kluczyka człowiekowi by od razu przechodziła ułańska fantazja

Opublikowano

i ostatnio mocno ją zmodyfikował ale ...

niestety Porsche nie jest najlepszym samochodem jak jest mokro :chytry:

dokładnie :confused4: wczoraj po spocie też mnie trochę korba wzięła z kolegą z czarnej B6 a były momenty że było jak w wodolocie :wallbash:

takie zdjęcie powinny się włączać w RNS-ie po przekręceniu kluczyka człowiekowi by od razu przechodziła ułańska fantazja

dokładnie tak powinno być

Opublikowano

:facepalm:

2011_05_16_144213.jpg

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

:facepalm:

2011_05_16_144213.jpg

:facepalm:

już sie tam możesz zalogowac na przyszłośc :naughty:

Opublikowano

pablo ty masz coś z tych klientów co idą do play że tak trzymasz się tego play ??

moja żona ma w play tel od 2 lat ale czeka tylko do wygaśniecia umowy i wraca do orange

roaming w play poza abonamętem w orange w abonamęcie

sms specjalne tzn do radia itp w play poza abonamętem w orange w abonamęcie

wap w play poza abonamętem w orange w abonamęcie itp

nie pokreślą Ci przeglądarka przypadkiem słów na czerwono ? :decayed:

witam :hi:

Opublikowano

A JA TEZ "nie umiem" liczyc dlatego za 200pln netto mam w PLAY darmowe rozmowy, smsy, mmsy, videorozmowy internet i wszystko bez limitu a oprocz tego jeszcze co miesiac 100min za granice i nie interesuje mnie era ktora nic nie daje ani plus ktory tym bardziej ma jakies bzdurne taryfy ani tym bardziej zlodzieje z tpsa czyli orange...jak ktos ma problem to niech pusci sygnal to oddzownie :)

Opublikowano

:facepalm:

2011_05_16_144213.jpg

już sie tam możesz zalogowac na przyszłośc :naughty:

tam też moderujesz :cool1: jakiego masz nicka :naughty:

zaraz pewnie poleci always zawsze sucho zawsze pewnie i prostamol extra :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tam też moderujesz :cool1: jakiego masz nicka

zaraz po Tobie :decayed:

Opublikowano

tam też moderujesz :cool1: jakiego masz nicka

zaraz po Tobie :decayed:

"zaraz po Tobie" dziwny ten nick :mysli:

Opublikowano

pablo ty masz coś z tych klientów co idą do play że tak trzymasz się tego play ??

moja żona ma w play tel od 2 lat ale czeka tylko do wygaśniecia umowy i wraca do orange

roaming w play poza abonamętem w orange w abonamęcie

sms specjalne tzn do radia itp w play poza abonamętem w orange w abonamęcie

wap w play poza abonamętem w orange w abonamęcie itp

nie pokreślą Ci przeglądarka przypadkiem słów na czerwono ? :decayed:

witam :hi:

Kampus był chyba pijany albo naćpany jak to pisał bo nic z tego nie zrozumiałem :decayed: w

A w realu wydaje się porządny chłopak :decayed:

Opublikowano

A JA TEZ "nie umiem" liczyc

Z tym liczeniem chodziło o pre-paid Misiu :tongue4:

Jeżeli chodzi o abonament to sam się zastanawiam nad zmianą na play :gwizdanie:

Tym bardziej że naciągacze z orange mocno walą w ..uja :thumbdown:

Opublikowano
:hi: Wszystkim ,odnośnie pleya jestem bardzo zadowolony i nie narzekam miałem w orange i w erze to istny dramat,każdy niech wybiera co mu pasuje i tyle na ten temat minut mam wystarczająco więc mnie to lotto ,nie muszę puszczać sygnałów ,dzwonię i po sprawie :gwizdanie:.Boseron dowiadywałem się z tą strefą jest tak jak mówiłeś 10 zł dla mieszkańca za miesiąc ,trzeba będzie wykupić i po problemie
Opublikowano

Play dobra sieć :cool1:

wcześniej mialem Plus :sick3: Heyah :sick3: Era :sick3:

a Orange omijam szerokim łukiem od niemowlaka :sick3:

:decayed:

Pozdro :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.