Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dramat :facepalm:

W ostatnie dni specjalnie zarzuciłem taki temat o Playu by coś ruszyło z pisaniem i znowu pauza :decayed:

Jak by nie było to witam wieczorową porą wszystkich w Playu :kox:

to teraz może kolega szuka nowego samochodu :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dramat :facepalm:

W ostatnie dni specjalnie zarzuciłem taki temat o Playu by coś ruszyło z pisaniem i znowu pauza :decayed:

Jak by nie było to witam wieczorową porą wszystkich w Playu :kox:

to teraz może kolega szuka nowego samochodu :naughty:

Przecież najpierw musi sprzedać ten co kupił żeby szukać nowy :naughty::kox::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak na poważnie to straszna cisza ostatnio wszyscy chyba zapracowani

cisza bo Ci co są w Play-u rozmawiaja ze sobą przez kom a nie pisza na forum :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak na poważnie to straszna cisza ostatnio wszyscy chyba zapracowani

cisza bo Ci co są w Play-u rozmawiaja ze sobą przez kom a nie pisza na forum :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Dramat :facepalm:

W ostatnie dni specjalnie zarzuciłem taki temat o Playu by coś ruszyło z pisaniem i znowu pauza :decayed:

Jak by nie było to witam wieczorową porą wszystkich w Playu :kox:

to teraz może kolega szuka nowego samochodu :naughty:

Przecież najpierw musi sprzedać ten co kupił żeby szukać nowy :naughty::kox::decayed: :decayed: :decayed:

szukać kogo czego nowego samochodu , czasem nie moge patrzyć na te odmiany :wink4: razi w oczy

Opublikowano

Jak ktoś tego nie oglądał (kiedyś tam na TVN Turbo) to niech oglądnie może będzie kolejna dyskusja na kilka następnych stron :decayed:

Automaniak- Audi a4 vs Bmw e90[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 23:35_________________________________________________

Dramat :facepalm:

W ostatnie dni specjalnie zarzuciłem taki temat o Playu by coś ruszyło z pisaniem i znowu pauza :decayed:

Jak by nie było to witam wieczorową porą wszystkich w Playu :kox:

to teraz może kolega szuka nowego samochodu :naughty:

Przecież najpierw musi sprzedać ten co kupił żeby szukać nowy :naughty::kox::decayed: :decayed: :decayed:

szukać kogo czego nowego samochodu , czasem nie moge patrzyć na te odmiany :wink4: razi w oczy

Żeby szukać nowy "samochód" nie dopisałem o to mi chodziło :gwizdanie:

Wiem wiem myślałeś że będzie "nowego" :decayed:

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano
  • Autor

Jak ktoś tego nie oglądał (kiedyś tam na TVN Turbo) to niech oglądnie może będzie kolejna dyskusja na kilka następnych stron :decayed:

Automaniak- Audi a4 vs Bmw e90[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 23:35_________________________________________________

jest dużo prawdy w tym co mówi odnosnie wyższosci tylniego napędu nad przednim , szkoda ze A4 nie miało 1BV i Quattro :wink4:

Opublikowano

No właśnie ciekaw jestem co wtedy by powiedział :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie ciekaw jestem co wtedy by powiedział :naughty:

generalnie nie lubię jego ocen samochodów bo czasem nie koniecznie w tym przypadku pierdo.... smuty

Opublikowano

kurva jeden dzień spóźniliśmy sie z rezerwacją wakacji i w dupe wszystko, a była zaje..sta okazja polecieć na teneryfe za 2 tys na 2 tyg. cena zwierała przelot i pobyt bez wyżywienia na 2 dorosłe + córeczka. za długo o jeden dzień zwlekaliśmy i Baba wynajęła komuś innemu , jestem taki zły ze masakra :wallbash: :wallbash: :wallbash: tak to jest jak sie w Rodzinie człowiek nie moze dogadać, szwagierka jedzie ze szwagrem a my.....hm pozostaje Chorwacja bo co innego :mysli:

Opublikowano

ojoj, prosiak nie wybacza, jeszcze te koleiny i przy takiej pogodzie jak byla betonowe gumy :(

Opublikowano

nie spać zwiedzać

ja już się wyspałem na sofce :disgust:

Opublikowano
  • Autor

hm pozostaje Chorwacja bo co innego

:good:

Opublikowano

Ahhh Ci studenci i te ich juve... coś tam :wallbash:

Sodomia i gomoria jak to mawia pani Frał :gwizdanie:

Opublikowano

nie spać zwiedzać

ja już się wyspałem na sofce :disgust:

znowu Ci sie przysnęło :gwizdanie:

btw :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

nie spać zwiedzać

ja już się wyspałem na sofce :disgust:

znowu Ci sie przysnęło :gwizdanie:

tak to bywa a potem prawie do 4 z boku na bok eeehhh starość :kwasny: chyba się zaloguje na tym portalu co tam Grześ ma nik "zaraz po tobie" :naughty: ale widzę że u niego też ciężko bo chyba synuś mu nie pozwala żeby kości w łóżku za długo nie gniły :decayed:

:good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.