Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jakby ktoś z Was chciał malować zaciski w Colorexie to powiem ze zrobili mi to bardzo ładnie w czarnym kolorze lakier odporny na temp do 400 st.C - 50zł/komplet tak ze cena mysle bardzo dobra,w poniedziałek zakładam więsze heble mam nadzieje ze będę zadowolony.[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:59_________________________________________________potrzebuje zmienić tarcze z tyłu czy między 245 a 255 poczuje jakąś różnice i czy to prawda ze sa to te same zaciski tylko jarzma w 255 sa dłuższe, klocki tez te same wchodzą co w 245 :mysli:Wąski jak to jest?

bylo krzyczec ze w COLOREXIE, mialbys za darmo.

IMHO nie ma sensu zamieniac z 245 na 255

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

toz to teraz mówisz Kerczisławie :bicz:

to czemu Ty swoje malowałeś sprejem pod Wąskim :mysli: a nie oddałeś do nich[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 23:07_________________________________________________to mnie przekonałeś, ma gość na forum 255 do wzięcia ale skoro nie ma róznicy to nie biore, tylko ze moja tarcxa tylna jest w fatalnym stanie i coś musze wymyslić a jak mam kupowac nowe 245 to juz bym wolał 255 zawsze to centymetr na średnicy wiec i hamowanie powinno być ciut lepsze, 288 jest nie do dostania nie mówiąc o 300 których ceny sa kosmiczne

Opublikowano

Panowie jakby ktoś z Was chciał malować zaciski w Colorexie to powiem ze zrobili mi to bardzo ładnie w czarnym kolorze lakier odporny na temp do 400 st.C - 50zł/komplet tak ze cena mysle bardzo dobra,w poniedziałek zakładam więsze heble mam nadzieje ze będę zadowolony.[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:59_________________________________________________potrzebuje zmienić tarcze z tyłu czy między 245 a 255 poczuje jakąś różnice i czy to prawda ze sa to te same zaciski tylko jarzma w 255 sa dłuższe, klocki tez te same wchodzą co w 245 :mysli:Wąski jak to jest?

rożnica zapewne jest pytanie czy Ty to odczujesz :mysli:patrząc na Twoją jazdę :) inne są jarzma i osłony /blachy /[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 23:13_________________________________________________Kerczi malował u mnie bo pozował do zdjęcia :naughty: poprawił odpryski :tongue4: [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 23:15_________________________________________________

Panowie jakby ktoś z Was chciał malować zaciski w Colorexie to powiem ze zrobili mi to bardzo ładnie w czarnym kolorze lakier odporny na temp do 400 st.C - 50zł/komplet tak ze cena mysle bardzo dobra,w poniedziałek zakładam więsze heble mam nadzieje ze będę zadowolony.[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:59_________________________________________________potrzebuje zmienić tarcze z tyłu czy między 245 a 255 poczuje jakąś różnice i czy to prawda ze sa to te same zaciski tylko jarzma w 255 sa dłuższe, klocki tez te same wchodzą co w 245 :mysli:Wąski jak to jest?

bylo krzyczec ze w COLOREXIE, mialbys za darmo.

IMHO nie ma sensu zamieniac z 245 na 255

a pomalują mi coś innego :mysli: też za damo :cool1:
Opublikowano

powinieneś mieć nazwe sklepu "u Fotogragfa" :tongue4:

dzięki za odpowiedz, zamierzma zrobić program dlatego mysle o tylnym hamowaniu również :cool1:

Opublikowano

Meczyk był dobry, M UNITED :kox:

Opublikowano

powinieneś mieć nazwe sklepu "u Fotogragfa" :tongue4:

dzięki za odpowiedz, zamierzma zrobić program dlatego mysle o tylnym hamowaniu również :cool1:

jaskiniowcy nie mieli z tym problemu :naughty: dasz radę z samym przodem :wink4:
Opublikowano

hehe zaciągne Wilme i niech hamuje nóżkami :polew:

Opublikowano

Karwa ludzie to mają pomysły :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam Panów :hi:

Czy nie ma ktoś z Was jednego dekielka do felgi o kodzie 4B0 601 170 (kolor prawdopodobnie 7ZJ choć nie ma tego napisanego od wewnątrz). Gdzieś w drodze musiałem zgubić albo ktoś sobie "pożyczył" bo mu jednego brakowało :disgust:

Jeden w ASO kosztuje 45 zeta a na Alledrogo 42 + przesyłka :kwasny:

Opublikowano

Witam :hi:

:hi:

Kerczi czy to Ty pomykałeś swoim bolidem :naughty: w okolicach Łowińskiego co machnąłem ręką byś mykał :kox: i skręciłeś na ARGE ^^ (niedaleko UP na Wąwozowej) Pozdro furak kosa :)

tak to jo, sorry nie zwrocilem uwagi...

spoko, mnie i tak nikt nie widzi :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

:siema:

:hi:

jakiś mod dzisiaj :naughty:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 11:00_________________________________________________Pablo kolega anie szuka auta :mysli:

http://otomoto.pl/bmw-316-tuning-C18775058.html

Opublikowano

:siema:

:hi:

jakiś mod dzisiaj :naughty:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 11:00_________________________________________________Pablo kolega anie szuka auta :mysli:

http://otomoto.pl/bmw-316-tuning-C18775058.html

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wstyd się takim autem na wsi pokazać a co dopiero w mieście :facepalm:

Opublikowano

W Czyżynach :naughty:

Opublikowano

Waski zalezy co ale jest duza szansa :)

ja moje u Waskiego odsiwezalem bo malowane byly juz dawno przed zalozeniem...

btw. :hi:

Opublikowano

Waski zalezy co ale jest duza szansa :)

ja moje u Waskiego odsiwezalem bo malowane byly juz dawno przed zalozeniem...

btw. :hi:

zawieche do B2 :naughty:

Opublikowano

:siema:

Dzięki za pomoc Wąski ale odradziłem mu tą bete bo wstyd jeździć E36 :facepalm: i namówiłem na A4, najpierw oglądał tą ale mu nie spasował kolor dla ludu :) => http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2034947

Później tą mu znalazłem i w końcu kupił :thumbup:

http://cgi.ebay.de/AUDI-A4-1-8-Turbo-/160574178511?pt=Automobile&hash=item2562f784cf

:kox: :kox: :kox:

:polew::decayed:

Opublikowano
:hi: niezłe furki pokazujecie :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Panowie dziś Czwartek , to moze jakaś kielbaska wieczorem pod HT ? :cool1:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.