Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie dziś Czwartek , to moze jakaś kielbaska wieczorem pod HT ? :cool1:

Ktoś jest na diecie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Pancie[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 19:45_________________________________________________to co?? jest kielbacha czy nie??
Opublikowano

Panowie dziś Czwartek , to moze jakaś kielbaska wieczorem pod HT ? :cool1:

Ktoś jest na diecie :gwizdanie:

:gwizdanie:

Opublikowano

wyszło jak z fabryki, rezania wycinania plastików w brud. Muszę jeszcze tylko zamówić w ASO ramkę klimatronika bo myślałem że ta obecna co miałem będzie pasować, ale do 2-DIN jest o 2mm mniejsza.

Efekt:

mfde.jpg

mfd2.jpg

mfd3.jpg

Opublikowano

wyszło jak z fabryki, rezania wycinania plastików w brud. Muszę jeszcze tylko zamówić w ASO ramkę klimatronika bo myślałem że ta obecna co miałem będzie pasować, ale do 2-DIN jest o 2mm mniejsza.

Efekt:

mfde.jpg

mfd2.jpg

mfd3.jpg

Gratulacje :good: :good: Mnie się bardzo podoba :good: :good: Jeszcze ramka i będzie bosko :cool1:

Opublikowano

całość mnie wyjdzie około 1500 zł

Opublikowano

bardzo ladnie :good:

Opublikowano

całość mnie wyjdzie około 1500 zł

:shocked: :shocked: Troche drogo... Chciałem takiego samego moda u siebie zrobić, ale chyba dam sobie siana ze względu na kase :disgust:

Opublikowano

Najdrożej wychodzi Ramka pod DIM -2 + ramka klimatronika - (mam karbon to też cena 2x wyższa niż czarna, ale 2x tańsza niż drewno bo to w ogóle kosmos 800zł sama ramka ;) ) + kosz + wspornik bo samo MFD nie jest tragedią

Opublikowano

całość mnie wyjdzie około 1500 zł

:shocked: :shocked: Troche drogo... Chciałem takiego samego moda u siebie zrobić, ale chyba dam sobie siana ze względu na kase :disgust:

alvaro ma do sprzedania rns-e z a6 ktory pasuje do b5 bez przerobki - rarytas...

Opublikowano

całość mnie wyjdzie około 1500 zł

:shocked: :shocked: Troche drogo... Chciałem takiego samego moda u siebie zrobić, ale chyba dam sobie siana ze względu na kase :disgust:

alvaro ma do sprzedania rns-e z a6 ktory pasuje do b5 bez przerobki - rarytas...

A nie wiesz przypadkiem ile sobie za to ceni?? :mysli:

I dlaczego tak drogo :decayed:

Opublikowano

całość mnie wyjdzie około 1500 zł

:shocked: :shocked: Troche drogo... Chciałem takiego samego moda u siebie zrobić, ale chyba dam sobie siana ze względu na kase :disgust:

alvaro ma do sprzedania rns-e z a6 ktory pasuje do b5 bez przerobki - rarytas...

Nie pasuje, trza dołem docinać i są lekkie szpary po bokach :wink4:

No chyba że już przerobiona :)

Opublikowano

całość mnie wyjdzie około 1500 zł

:good: lepsza niż Ori :good: ale masz czyściutko a środeczku :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:48_________________________________________________ widzieli może kiedyś się tak nauczę

http://www.liveleak.com/view?i=d6e_1304339216

Opublikowano

całość mnie wyjdzie około 1500 zł

:good: lepsza niż Ori :good: ale masz czyściutko a środeczku :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:48_________________________________________________ widzieli może kiedyś się tak nauczę

http://www.liveleak.com/view?i=d6e_1304339216

Kozak,fajnie koleś wymiata

Czeka mnie wymiana szyby przedniej ,jaki zakład polecacie w Krk,żeby znów nie zdarli ze mnie a dobrze zrobili??

Opublikowano
  • Autor

:hi: Pancie[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 19:45_________________________________________________to co?? jest kielbacha czy nie??

chęci były ale wyszło jak zawsze :wallbash:

Opublikowano

całość mnie wyjdzie około 1500 zł

:good: lepsza niż Ori :good: ale masz czyściutko a środeczku :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:48_________________________________________________ widzieli może kiedyś się tak nauczę

http://www.liveleak.com/view?i=d6e_1304339216

Kozak,fajnie koleś wymiata

Czeka mnie wymiana szyby przedniej ,jaki zakład polecacie w Krk,żeby znów nie zdarli ze mnie a dobrze zrobili??

http://www.cylex.pl/firmy/jaan-automotive-glass-sp--z-o-o--10588858.html

Opublikowano

wdupcy*em sie w dziure i 2 opony w piz*u

Opublikowano

wdupcy*em sie w dziure i 2 opony w piz*u

wspolczuje :kwasny:

Opublikowano

Czeka mnie wymiana szyby przedniej ,jaki zakład polecacie w Krk,żeby znów nie zdarli ze mnie a dobrze zrobili??

http://www.euroglas.com.pl/7-Wymiana-szyb.htm

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.