Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

31 stopni w niedziele :slina::decayed:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 12:52_________________________________________________jarko jest w Playu jak kolor się teraz zgadza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

....ceny w Polsce oscylują w granicach 2 tys zł/osobe , ja znalazłem lot w cenie 1600zł/3 osoby z Niemiec....

to 1600zł to od osoby?

w obie strony ?

skąd z Niemiec i jak się na to lotnisko musisz dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko jest w Playu jak kolor się teraz zgadza :D

Jeszcze nie :kox:

Na pewno maja lepszą ofertę jak orange. Ciekaw jeszcze jestem co mi plus i t-mobile zaoferuje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno maja lepszą ofertę jak orange

wszystko zalezne od wysokości abonamentu :wink4: dla mojej oferty nie są konkurencyjni ale przy niższych abonamentach to i owszem :cool1:

ps. T-mobile ma wyjsc ( zastąpić Erę) od początku czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź dobrze ofertę... To co dostaję w play za tą samą kasę w orange mogłem tylko pomarzyć :gwizdanie:

A to co teraz by mi mogli zaoferować już mnie nie interesuje - to są oszuści i naciągacze :thumbdown:

T-mobile nie wchodzi za erę, są ich właścicielami już jakiś czas - zmieniają tylko nazwę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. T-mobile ma wyjsc ( zastąpić Erę) od początku czerwca?

http://biznes.interia.pl/news/ptc-od-5-czerwca-zmieni-marke-era-na-t-mobile,1641397,4199

....ceny w Polsce oscylują w granicach 2 tys zł/osobe , ja znalazłem lot w cenie 1600zł/3 osoby z Niemiec....

to 1600zł to od osoby?

w obie strony ?

skąd z Niemiec i jak się na to lotnisko musisz dostać?

Łukasz podał cene za 3 osoby w obydwie strony. Wylot z lotniska w Dreźnie - ok. 100 km od granicy w Zgorzelcu. A jak tam się dostanie?? Jest kilka możliwości :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam się dostanie??

Przewozem osób :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-mobile nie wchodzi za erę, są ich właścicielami już jakiś czas - zmieniają tylko nazwę :wink4:

Sie kur... czepiasz szczegółw zamiast Ery bedzie nazwa T-mibile , pasuje ? :wallbash:

Dla mnie Play przy abonamencie moim ( i dodatkach jakie mam ) nie jest konkurencyjny :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakież to dodatki :?: Na pewno nie jest konkurencyjny :?:

W play za 140,22 brutto 750 minut, darmowe do wszystkich w play i stacjonarne i 1GB netu + za***isty telefon w dobrej cenie...

Do tego jak przechodzisz z innej sieci możesz jeszcze coś wydębić jak rabat na abonament lub coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakież to dodatki :?: Na pewno nie jest konkurencyjny :?:

W play za 140,22 brutto 750 minut, darmowe do wszystkich w play i stacjonarne i 1GB netu + za***isty telefon w dobrej cenie...

Do tego jak przechodzisz z innej sieci możesz jeszcze coś wydębić jak rabat na abonament lub coś innego.

abonament mam 199,26 zł brutto z rabatem w tym 1200 minut ( 900 +300 ) do wszystkich a na Orange freeeeeee co nie wlicza sie w minuty abonamentu wieć 199,26 podzilimy przez liczbe minut i mam 16 gr za minutę do wszystkich nie wliczajac Orange bo tam free

ps. telefony mam każdy za 1 zł który jest w ich ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska co Wy tak z tymi telefonami/operatorami? :rolleyes: dziwny temat, tym bardziej ze kazdy proboje udowodnic swoja racje. Jednemu odpowiada 1000 darmowych minut, drugiemu (Pablo) 100000 darmowych smsów :cool1: Co kto lubi, ale zeby sie tak spinac -- :no:

Dzien doberek wszystkim, zycze udanego weekendu :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska co Wy tak z tymi telefonami/operatorami? :rolleyes: dziwny temat, tym bardziej ze kazdy proboje udowodnic swoja racje. Jednemu odpowiada 1000 darmowych minut, drugiemu (Pablo) 100000 darmowych smsów :cool1: Co kto lubi, ale zeby sie tak spinac -- :no:

Mnie to wali, Jestem w Orange i tam zostaje, a chodzi o to ze nie taki diabeł straszny ( Orange ) jak go malują :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska co Wy tak z tymi telefonami/operatorami? :rolleyes: dziwny temat, tym bardziej ze kazdy proboje udowodnic swoja racje. Jednemu odpowiada 1000 darmowych minut, drugiemu (Pablo) 100000 darmowych smsów :cool1: Co kto lubi, ale zeby sie tak spinac -- :no:

Dzien doberek wszystkim, zycze udanego weekendu :wink4::naughty:

Mówiłem Ci że jakoś trzeba wymyślić sposób na dobrą dyskusję :decayed:

Będziesz w Ndz na spocie?

Panowie może zrobimy jakiegoś grilla/spota w Niedziele jak ma być taka pogoda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska co Wy tak z tymi telefonami/operatorami? :rolleyes: dziwny temat, tym bardziej ze kazdy proboje udowodnic swoja racje. Jednemu odpowiada 1000 darmowych minut, drugiemu (Pablo) 100000 darmowych smsów :cool1: Co kto lubi, ale zeby sie tak spinac -- :no:

Mnie to wali, Jestem w Orange i tam zostaje, a chodzi o to ze nie taki diabeł straszny ( Orange ) jak go malują :gwizdanie:

Ja tez jestem w Orange, powiem szczerze ze jak jestem w domu to czesto nie mam zasiegu.. Czasami to denerwuje, ale czesciej mnie to cieszy :>

Ludziska co Wy tak z tymi telefonami/operatorami? :rolleyes: dziwny temat, tym bardziej ze kazdy proboje udowodnic swoja racje. Jednemu odpowiada 1000 darmowych minut, drugiemu (Pablo) 100000 darmowych smsów :cool1: Co kto lubi, ale zeby sie tak spinac -- :no:

Dzien doberek wszystkim, zycze udanego weekendu :wink4::naughty:

Mówiłem Ci że jakoś trzeba wymyślić sposób na dobrą dyskusję :decayed:

Będziesz w Ndz na spocie?

Panowie może zrobimy jakiegoś grilla/spota w Niedziele jak ma być taka pogoda :kox:

Mozliwe ze i w ta niedziele sie nie dowleke... :disgust: postaram sie nadrobic jakas opcja kielbasiana w tygodniu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

164,82zł 1083 minuty i free do play i stacjonarne i od tego możesz mieć jeszcze rabat 10% co Ci daje 148,34zł za 1083 minuty...

Mimo iż to co masz w orange to dobra oferta, ale chyba play więcej oferuje... Dostajesz więcej minut + darmowe na stacjonarne czego Ty nie masz no i internet 1G...

Byłem w orange 12 lat i gdyby mnie ostatnio nie oszukali to pewnie dalej bym został...

Miarka się przebrała :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem w Orange, powiem szczerze ze jak jestem w domu to czesto nie mam zasiegu.. Czasami to denerwuje, ale czesciej mnie to cieszy :>

Orange ma najgorszy zasięg to nie ulega wątpliwości, kumpel mieszka w bloku na parterze i często nie ma zasięgu, a o wioskach nie wspomnę jak ktoś mieszka gdzieś dalej :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w orange 12 lat i gdyby mnie ostatnio nie oszukali to pewnie dalej bym został...

Ja jestem w Orange hmmm z 7 lat i narazie nie mam z nimi żadnych problemów , Wrzesień kończy mi się umowa to będe myślal wtedy ale dla 20 zł napewno nie bede sie przenosił :decayed: od Orange pewnie znowu dostane 100 minut wiecej i rabat na abonament, a teraz będe ich dusił ze oferte wezmę bez tf to pewnei bedą jeszcze jakies bonusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko mi przypomina tak samo wojnę taksówkarzy w Krk, wszyscy z Barbakanu 2 dni temu mieli zjazd u mnie na pasie i teraz zauważyłem że mają -40% a nie -20%, za chwilę "dwójki" coś wymyślą i tak w kółko będzie by ud***ć "chorągiewki" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mega" ma dobre ceny juz od paru tygodni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...