Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Tomasz :hi:

:hi: Mieczysławie

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jarko nie od dzis wiadomo ze to zlodzieje i naciagacze....zmieniaj zmieniaj w play jest zupelnie inna gadka...[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 10:08_________________________________________________

A jakież to dodatki :?: Na pewno nie jest konkurencyjny :?:

W play za 140,22 brutto 750 minut, darmowe do wszystkich w play i stacjonarne i 1GB netu + za***isty telefon w dobrej cenie...

Do tego jak przechodzisz z innej sieci możesz jeszcze coś wydębić jak rabat na abonament lub coś innego.

No to sam zobacz w play masz dokladnie to samo a nawrt 50minut wiecej za niecale 91pln BRUTTO !!!!!!!!

abonament mam 199,26 zł brutto z rabatem w tym 1200 minut ( 900 +300 ) do wszystkich a na Orange freeeeeee co nie wlicza sie w minuty abonamentu wieć 199,26 podzilimy przez liczbe minut i mam 16 gr za minutę do wszystkich nie wliczajac Orange bo tam free

ps. telefony mam każdy za 1 zł który jest w ich ofercie

Opublikowano

Witam

Poszukuję chętnego jeżdżącego B8 na 18-tkach do zamiany ze mną na 19-tki. Na kołach mam zrobione ok 20 tys, felgi nigdy nie naprawiane.

Podaję parametry

- felgi 19x8,5 audi RS4 7 ramienne, stan dobry

- opony Pirelli P Zero Rosso 255/35 R19 Y, stan bardzo dobry

Interesuje mnie zamiana na 18-tki najchętniej oryginalne audi z oponami 245/40 R18. Na felgach jeżdżę teraz, więc można je obejrzeć w Krakowie. Poniżej fotka z komórki, w razie potrzeby wyślę fotki lepszej jakości każdej felgi osobno na priv.

16042011314.jpg

Pozdrawiam

broniek

Opublikowano

boli pupa :naughty:

Opublikowano
boli pupa naughty

nie jest tak źle :)

Opublikowano

:bry: wszystkim w poranek :decayed:

I jak to auto jest podpisane :?:

Taxi co :?:

To jest Krak Taxi mają również nowe Avensisy, mają wypierdzielić 19tki z lotniska :decayed: [br]Dopisany: 21 Maj 2011, 13:15_________________________________________________

Witam

Poszukuję chętnego jeżdżącego B8 na 18-tkach do zamiany ze mną na 19-tki. Na kołach mam zrobione ok 20 tys, felgi nigdy nie naprawiane.

Podaję parametry

- felgi 19x8,5 audi RS4 7 ramienne, stan dobry

- opony Pirelli P Zero Rosso 255/35 R19 Y, stan bardzo dobry

Interesuje mnie zamiana na 18-tki najchętniej oryginalne audi z oponami 245/40 R18. Na felgach jeżdżę teraz, więc można je obejrzeć w Krakowie. Poniżej fotka z komórki, w razie potrzeby wyślę fotki lepszej jakości każdej felgi osobno na priv.

16042011314.jpg

Pozdrawiam

broniek

Siema broniek przyjedź w Niedziele na spota info już dostałeś wcześniej :wink4:

Obczaimy co tam masz :)

Opublikowano

lecą gdzieś w necie eliminacje F1 na żywo ?

Opublikowano

lecą gdzieś w necie eliminacje F1 na żywo ?

Chyba nie ma.

Zaczęło się.

Coś takiego znalazłem ale nie wiem czy działa musiałbyś sprawdzić.

http://f1nazywotransmisjaprzezinternet.pl.tl/

Opublikowano

mają wypierdzielić 19tki z lotniska :decayed:

Hehe tam chłopaki po 35tyś wpisowego bulili, łatwo sie nie poddadzą...

Szczególnie że malinowe kursy się tam trafiają :gwizdanie:

Opublikowano

Miałeś na myśli 3,5 tys/os :?: :)

Dokładnie zwłaszcza jak jakiś obcokrajowiec wsiądzie :naughty:

Opublikowano

Nie 3,5tyś tylko 35tyś jest wpisowego :gwizdanie:

Opublikowano

Nie 3,5tyś tylko 35tyś jest wpisowego :gwizdanie:

:shocked:

Ale leje za oknem przynajmniej nie trzeba dziś auta myć :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:shocked::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

U mnie ani kropelki deszczu :gwizdanie:

Opublikowano

:shocked::kox: :kox: :kox:

O taki by mi się idealnie na ścianie zmieścił :)

Opublikowano

U mnie ani kropelki deszczu :gwizdanie:

Na Stoku mieli farta widzę :naughty:

Opublikowano

BOSERON dzięki za dzisiejszego grilla. Co prawda pogoda nie dopisała tak jak byśmy tego chcieli, ale i tak było gigantycznie :good: Mam nadzieje że będzie tak częściej :kox:

Opublikowano

BOSERON dzięki za dzisiejszego grilla. Co prawda pogoda nie dopisała tak jak byśmy tego chcieli, ale i tak było gigantycznie :good: Mam nadzieje że będzie tak częściej :kox:

A kolegi z dzielnicy żeście nie zaprosili :bicz::decayed:

Opublikowano

Koledzy :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.