Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:siema:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

226547_203327516375062_134033966637751_529351_1822517_n.jpg

Opublikowano

:hi:

226547_203327516375062_134033966637751_529351_1822517_n.jpg

za mało mocy :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 20:59_________________________________________________Panowie ma ktoś z Was pożyczyć " łoki toki" , potrzebuje na 2 tygodnie wakacji pożyczyć.
Opublikowano
http://sandrusia6.blogspot.com/[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 22:55_________________________________________________Pomóżcie jak możecie ;)
Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano

Witam wszystkich :bry:

Boseron śmiał się ze mnie że kolizje miałem a właśnie dostałem info że sam stoi na Czarnowiejskiej i czeka na kolegów z Policji. W aucie podobno błotnik i drzwi uszkodzone a kobieta która włączała się do ruchu i uszkodziła jego auto - twierdzi że to nie jej wina :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Masakra co ludzie ostatnio jeżdżą... To chyba przez te upały :wallbash:

Mariusz jak temat sobotni :?:

Opublikowano

Masakra co ludzie ostatnio jeżdżą... To chyba przez te upały :wallbash:

Mariusz jak temat sobotni :?:

Najbliższy weekend niestety będę musiał odpuścić, bo pół godziny temu dowiedziałem się że 26, 27 i 28 jadę do zapyziałej Wawy do pracy :confused4:

Opublikowano

Spoko, dobrze że dałeś cynka :naughty:

Opublikowano

Spoko, dobrze że dałeś cynka :naughty:

Gdyby jednak coś się zmieniło w tej kwestii to od razu dam Ci znać :naughty:

Opublikowano

:bry: wszystkim w ten ładny poranek :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich :bry:

Boseron śmiał się ze mnie że kolizje miałem a właśnie dostałem info że sam stoi na Czarnowiejskiej i czeka na kolegów z Policji. W aucie podobno błotnik i drzwi uszkodzone a kobieta która włączała się do ruchu i uszkodziła jego auto - twierdzi że to nie jej wina :polew: :polew: :polew:

ups współczuję koledze :(

Opublikowano

Spoko, dobrze że dałeś cynka :naughty:

Gdyby jednak coś się zmieniło w tej kwestii to od razu dam Ci znać :naughty:

Damy rade :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:wallbash: no i stało sie Baba wbiła mi sie w bok, cytuję " myślałam ze Pan mnie wpuszcza" :wallbash:

fakt zerowa prędkość, wyskoczył jej mężulek i stwierdził ze to ja sie zagapiłem a ona była juz dwoma kołami na jezdni :polew:

nie chcieli sie dogadać ze mną to muszą zabecalować 500 zeta :gwizdanie: przyroda .

zastanawiam sie gdzie robić ASO czy szukać pieniędzy choć szkoda nie jest duża błotnik drzwi i na moje oko delikatnie ryśńięta felga lakier sie pomarszczył a nowo malowane były :wallbash: co o tym sądzicie, aha babka jest ubezpieczona w PZU.

Opublikowano
  • Autor

zastanawiam sie gdzie robić ASO czy szukać pieniędzy choć szkoda nie jest duża błotnik drzwi i na moje oko delikatnie ryśńięta felga lakier sie pomarszczył a nowo malowane były :wallbash: co o tym sądzicie, aha babka jest ubezpieczona w PZU.

współczuję, moja rada idż do PZU i zobacz co Ci przyznają i odrazu dowiedz sie jak sprawa wyglada z naprawą gdzies.... Jak PZU zbyt mało Ci przyzna a obawiam sie ze przyznają Ci zamienniki to idż do ASO nic nie zyskasz a przynajmniej będziesz mial na ORI częsciach zrobione :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.