Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A może jutro się ustawimy na kiełbachę co na to pany :wink4:[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 17:27_________________________________________________President Obama's car gets stuck leaving the US Embassy in Dublin.

A tu wersja z nad Wisły :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kiełbacha kiełbachą - a tu niebawem przedostatnia kolejka rusza :gwizdanie: No to trzymajmy kciuki za krakowskie kluby :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jeśli ktoś jest pijakiem kawy to polecam gościa u którego kupuje wiele firm, barów czy restauracji.

Stronę ma w budowie ale jest link => http://www.pf.pl/serwis/%22Supra%22+S.C.+Hurtownia+Kawy-restauracja-----------Krak%C3%B3w-C9218994_9089B9089T1P0V1_INF.html?nav=P1R10S2

Jak lookałem teraz na allegro to taka ziarnista Lavazza w Krakowie kosztuje u super sprzedawcy 59zł http://allegro.pl/kawa-ziarnista-lavazza-oro-1kg-promocja-i1610738757.html

A u niego 41zł, wystawia też faktury, gość przy mnie za 5000zł wykupił kaw do baru :decayed:

Małe firmy u niego kupują i sprzedają klientom by zarobić hehe

Najlepiej do niego dzwonić i się pytać czy ma taką która nas interesuje :)

Opublikowano

zara jade a INKE też ma ?

Opublikowano

zara jade a INKE też ma ?

Tylko Włoskie :decayed:[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 21:17_________________________________________________Panowie to jak rozkminiamy jutro kiełbaski a później byśmy podjechali na Bora Komorowskiego bo dawno nie byliśmy tam ekipą :?::naughty:

Tak ustawić się koło 20:00 - 20:30 pod HT a później byśmy uderzyli pod Krokusa :)

Opublikowano
  • Autor

No to trzymajmy kciuki za krakowskie kluby :good:

:decayed:

Opublikowano

Oglądałem teraz Nieznanego, film rewelka 9/10 polecam :good:

Unknown Trailer (HD)

Również polecam film Uprowadzona z Neeson'em jeśli ktoś nie oglądał, tak samo dobre kino :good:

Opublikowano

Oglądałem teraz Nieznanego, film rewelka 9/10 polecam :good:

Unknown Trailer (HD)

dla mnie ten film jest przeciętny ale ...

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,9663793,Polacy_okradali_niemieckie_sklepy__Na_kilka_milionow.html Polacy :embarrassed:

Opublikowano

siemacie... :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

siemacie... :hi:

Witamy witamy :naughty::hi:

Opublikowano
  • Autor

siemacie... :hi:

o kur...! :siema::good:

Opublikowano

siemacie... :hi:

kope lat :hi::good:

Opublikowano

siemacie... :hi:

o kur...! :siema::good:

:polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

:siema:

siemacie... :hi:

O f*ck :kox:

Witamy Cię :hi:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 12:52_________________________________________________To co Panowie o której dzisiaj się ustawiamy na kiełbaski jak coś?? :gwizdanie:

Opublikowano

Nie zna ktoś jakiegoś dobrego i w miarę taniego mechaniora co by mi brykę szybko naprawił ??

Auto stoi w Swoszowicach i warsztat będzienieunikniony :wallbash:

A oto i problem, jak komuś się narzuca jakiś wniosek to odpiszcie w temacie....

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206093.msg2432297#msg2432297

Dali byście jakieś namiary....

Opublikowano
:hi: :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.