Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: :polew: z niewielkich zrobia sie potezne jak cos pierdzielnie a ten silnik to niestety awaryjna kupa.
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: z niewielkich zrobia sie potezne jak cos pierdzielnie a ten silnik to niestety awaryjna kupa.

No tak z tym się zgodzę, tak samo jak nowa A8 :wink4:

Ale głównie chciałem zwrócić że już taki wypas i komfort można mieć za takie pieniądze :)

Opublikowano

:polew: :polew: z niewielkich zrobia sie potezne jak cos pierdzielnie a ten silnik to niestety awaryjna kupa.

No tak z tym się zgodzę, tak samo jak nowa A8 :wink4:

?????????

Opublikowano

Tzn, nową chodzi mi o D3 :decayed: Też już kupisz za nie wielkie pieniądze ale jak tam coś się zj**ie to auto 2 miesiące będzie stało :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: z niewielkich zrobia sie potezne jak cos pierdzielnie a ten silnik to niestety awaryjna kupa.

No tak z tym się zgodzę, tak samo jak nowa A8 :wink4:

Ale głównie chciałem zwrócić że już taki wypas i komfort można mieć za takie pieniądze :)

Co jak co ale S klasa z tych roczników fajna sprawa nie mówię o dieslu ale benzyna owszem A8 jeżdziłem ostatnio i nie powiem 4,0 TDI daję radę jak na takie krówsko :kox:

Opublikowano

Co jak co ale S klasa z tych roczników fajna sprawa nie mówię o dieslu ale benzyna owszem A8 jeżdziłem ostatnio i nie powiem 4,0 TDI daję radę jak na takie krówsko :kox:

Zajeb koledze jeszcze raz i podjedź na spota :naughty:

Opublikowano

Co jak co ale S klasa z tych roczników fajna sprawa nie mówię o dieslu ale benzyna owszem A8 jeżdziłem ostatnio i nie powiem 4,0 TDI daję radę jak na takie krówsko :kox:

Zajeb koledze jeszcze raz i podjedź na spota :naughty:

Z miłą chęcią ale to nie takie proste

Opublikowano

Pablo :naughty:

Opublikowano

dzieki za spota :naughty:

Opublikowano

dzieki za spota :naughty:

chyba w innym kraju :decayed:

Również podziękował za spota :hi:

Opublikowano

a jak nawet tutaj na zakintos promuje klub. Bylo paru kolegow Pabla :naughty:

Opublikowano
  • Autor

podziękował za spocika :hi:

Opublikowano

Dzieki Panowie :)[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 23:37_________________________________________________

zdjecia wykonuja kazdorazowo w swoim LABORATORIUM :polew: :polew: :polew: :polew:

http://allegro.pl/audi-a4-8e9-s-line-s-line-zderzak-tylny-tylni-tyl-i1712888738.html

Opublikowano

Pablo :naughty:

To NH :shocked: :?:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 00:58_________________________________________________

a jak nawet tutaj na zakintos promuje klub. Bylo paru kolegow Pabla :naughty:

A pozdrowiłeś ich ode mnie :naughty::decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 00:58_________________________________________________Również podziękował za spota :hi:

Byłem teraz na tym Transformersie 3D, za dużo napierdzielanki a efekty 3D jak na lekarstwo.

Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

może kogoś to zainteresuje

-60% zniżki B/M dla osób powyżej 35 lat nie posiadających wcześniej polis OC ( brak szkód w okresie 36msc),

-Klientom powyżej 35 roku życia, posiadającym uprawnienia do 60% zniżki B/M w OC znosi się wymóg posiadania umów AC w ciągu 24 miesięcy, jako warunku niezbędnego do otrzymania 60% zniżki B/M w AC, tym samym tzw. Bonus za bonus będzie wynosił 60/60

czyli osoba, która skończyła 35 lat, ma prawo jazdy i nie żadnych zniżek w Warcie ma od razu 60/60 :wink4:

Opublikowano

sokol tyle się napociłeś przy Audioli i idzie do żyda?

Opublikowano

życie :wink4:

nie mam czasu na razie nią jeździć ani przy niej grzebać

to lepiej ją sprzedać niż jak ma stać

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.