Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :hi:

:hi:

mam Quady używane dla dzieci do sprzedania :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano

Umarli dziś wszyscy czy co :gwizdanie:

Opublikowano

Gołąbki robię, nie mam czasu :decayed:

Opublikowano

Gołąbki robię, nie mam czasu :decayed:

:polew: :polew: :polew:

A co to dziś dzień robienia gołąbków bo u mnie Mama też robiła :shocked::kox::polew::decayed:

Opublikowano

Nie wiem, moja córcia bardzo lubi no to robię :rolleyes:

A właśnie mi sie piekarnik zj***ł :wallbash:

Opublikowano

A właśnie mi sie piekarnik zj***ł :wallbash:

Jarko przeciez nie dzwonilem dzis do Ciebie :decayed: ,ale wieczorem zadzwonie ... jezdzisz ?

Opublikowano

Panowie mam sprawe, moze mi ktos sprawdzic w etce numer katalogowy oringow pod pompowtryski do silnika BRD w B7? W ASO zaspiewali za komplet (2 sztuki) 130 pln a potrzebuje 4 takie komplety. hardcore, 8 uszczelek ponad 500 pln...

Opublikowano

A właśnie mi sie piekarnik zj***ł :wallbash:

Jarko przeciez nie dzwonilem dzis do Ciebie :decayed: ,ale wieczorem zadzwonie ... jezdzisz ?

Wiedziałem że to przez Ciebie :evil:

Dzwoń jak coś, ale jeszcze nie wiem o której się zbiorę do roboty :rolleyes:

Opublikowano
:hi: panowie potrzebuje zmienić taśmę w kierownicy pod poduchę czy jest się w stanie sprawdzić vagiem jaki numer ma taka taśma żeby nie bawić się 2 razy w rozkręcanie kierownicy
Opublikowano

Cześć wszystkim! :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cześć wszystkim! :decayed:

Kogo ja widzę :naughty::hi:

Zapraszam dziś na Bora, ja z Trasitem będę od 20:30.

Opublikowano

Zapraszam dziś na Bora, ja z Trasitem będę od 20:30.

na BP?[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 19:49_________________________________________________Moją Żonke moge przekierowac na ciuchy do geanta. Napewno sie jej spodobacie :decayed:

Opublikowano

Zapraszam dziś na Bora, ja z Trasitem będę od 20:30.

na BP?[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 19:49_________________________________________________Moją Żonke moge przekierowac na ciuchy do geanta. Napewno sie jej spodobacie :decayed:

Na parkingu przy geancie (krokus).

Ok ja śmigam :hi:

Opublikowano

Panowie... Właśnie skończyłem oglądać II połowe meczu Śląska z Dundee... Powiem tylko tyle, że jestem w ciężkim szoku :shocked: Czapki z głów po tym co zrobili Polacy biorąc pod uwage że grali bez napastników i przegrywali od 5 minuty 0-2. Szacun :hi:

PS: PABLO - dzięki za spotkanie i za pomoc przy nawigacji :good:

Opublikowano

Panowie mam sprawe, moze mi ktos sprawdzic w etce numer katalogowy oringow pod pompowtryski do silnika BRD w B7? W ASO zaspiewali za komplet (2 sztuki) 130 pln a potrzebuje 4 takie komplety. hardcore, 8 uszczelek ponad 500 pln...

nikt nie ma etki? czy nikomu sie nie chce sprawdzic? :(

Opublikowano
  • Autor

Panowie mam sprawe, moze mi ktos sprawdzic w etce numer katalogowy oringow pod pompowtryski do silnika BRD w B7? W ASO zaspiewali za komplet (2 sztuki) 130 pln a potrzebuje 4 takie komplety. hardcore, 8 uszczelek ponad 500 pln...

nikt nie ma etki? czy nikomu sie nie chce sprawdzic? :(

03G 198 051 D zestaw naprawczy do pompowtryskiwaczy BVA i BRD ( w skład zestawu wchodzi :3x o-ring , sworzeń kulisty ) 125 zł /szt - vat - rabat to juz cena wyjdzie Ci ciekawsza :wink4:

Opublikowano

Panowie mam sprawe, moze mi ktos sprawdzic w etce numer katalogowy oringow pod pompowtryski do silnika BRD w B7? W ASO zaspiewali za komplet (2 sztuki) 130 pln a potrzebuje 4 takie komplety. hardcore, 8 uszczelek ponad 500 pln...

nikt nie ma etki? czy nikomu sie nie chce sprawdzic? :(

03G 198 051 D zestaw naprawczy do pompowtryskiwaczy BVA i BRD ( w skład zestawu wchodzi :3x o-ring , sworzeń kulisty ) 125 zł /szt - vat - rabat to juz cena wyjdzie Ci ciekawsza :wink4:

dzieki Cuber, jak zawsze jestes pomocny

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.