Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Czy kompletny nowicjusz w temacie Audi może także wziąść udział? ;)

Zapraszamy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie się wszyscy podziali ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a ja myśle ze przyczyna lezy gdzie indziej słabej frekwencji.....

zauważyłem ze co prawda mało osób przyjezdza ale.... jak juz sie ktoś nowy zjawi to nie bardzo "starej gwardii" chce sie z nim gadać, ostatnio przyjechał jakiś nowicjusz, przepraszam ale nie pamiętam imienia ani nicka i co..... postał postał 30 minut i pojechał nie zamieniając z nikim(poza mną oczywiście :decayed:)ani słowa bo nawet nikt go nie zauważył.

kiedyś pamiętam jak sie przyjezdzało to kazdy interesował sie samochodami, zaglądaliśmy do każdego patrzyliśmy w jakim jest stanie, jakie ma wyposażenie itd... odrazu ktoś czuł się jak u siebie,a teraz nawet nikomu nie chce sie podchodzić do "nowego" samochodu.

podejrzewam ze kolega który był tydzień temu szybko nie przyjedzie obym sie mylił....

jakoś dziwnie tematy Audi zeszły na dalszy plan..... moze taka kolej rzeczy :dontknow:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:07_________________________________________________p.s. oczywiście mozna szukać przyczyny w tym ze jest sezon urlopowy i kazdy gdzies wyjezdza i owszem to też jest napewno przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nareszcie ktoś się odważył o tym powiedzieć (napisać) wprost i bez owijania. Ja taką tendencję zauważam już od kilku spotów wstecz, ale co się będę odzywał. Przecież też jestem nowicjuszem. Staram się jakoś wpasować w Wasze zacne towarzystwo, ale niejednokrotnie wyczułem dystans między "starą gwardią" a nowymi... Może każdy z nas powinien wyciągnąć wnioski z tego co napisał Boseron i frekwencja byłaby nieco większa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jezdze to nie ma juz takiego zainteresowania... proste :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obgadamy ten temat jutro bo rzeczywiście macie racje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież też jestem nowicjuszem. Staram się jakoś wpasować w Wasze zacne towarzystwo, ale niejednokrotnie wyczułem dystans między "starą gwardią" a nowymi...

Wyczuwasz dystans odemnie :?: :lol1:

A ja myślę że frekwencja sama w Sobie robi swoje... Im więcej osób tym więcej się coś dzieje. Nie jedna, a kilka grupek i jakoś idzie do przodu i każdy znajduje gdzieś tam miejsce dla siebie. Kiedyś po spotach się jeździło do KFC i była jazda po mieście - zawsze jakaś dodatkowa atrakcja i było o czym pisać po powrocie do domu. Dzisiaj większość śpieszy się na chate, ale to chyba normalne bo nie jeden przez ten czas się rodziny dorobił :wink4: Jest tendencja spadkowa która niesstety sama sie nakręca...

Ale co ja mogę wiedzieć z moją belką w oku... A może jednak coś mogę :gwizdanie:

Raczej już nie w wakacje, ale myślę że pierwszy week września można zrobić akcję spot... Deklaruję chęć podjęcia wyzwania takiej akcji pt "frekwencja min. 30" tylko potrzebuję ze dwie osoby do pomocy. Ktoś chętny :?: Szczegóły na PW :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Tym co wspomnial Boseron Ja pisałem hmmmmm kilkadziesiąt stron wczesniej :gwizdanie:

Ja staramm sie przynajmniej raz w miesiacy robic akcje , wchodze w nowych userów z Kraka i robie wysyłkę PW

Ale pasowalo by aby każdy puscił z 30 pw i będzie zajefajnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy był nowicjuszem i jak nie przełamałeś tego /starego układu ,każdy z nas stał jak słup i słuchał /i sie zastanawiał czy tu pasuje i czy uda mu się, czy go zaakceptują /pamiętam Karola jak każdy śmiał się z jego BOSSA :naughty: / ale dał radę :polew:

Po za tym jak Jarko napisał niektórzy dorobili się rodzin i chcą z nią spędzać jedyny wolny wieczór ,a niektóry chcą właśnie uciec z domu i im to pasuje :) Niektórym przeszkadza ILE można gadać oglądać te samochody i w kółko to samo :) niektórym nie pasuje miejsce,pora,sposób spotykania się :) myślę że opinii tyle ile ludzi na forum :) [br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 10:29_________________________________________________Boseron

http://moto.onet.pl/280060,10010743,1,zdjecie.html?node=27[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 10:30_________________________________________________Jarko jak ta pomoc ma wyglądać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry odcinek ale bez rewelacji, chłopaki sie wypaliły i tylko 6 odcinków tej serii :( :( :( :(

a jeśli chodzi o spocika sam bym sie wybał do was, tylko szkoda ze organizujecie je w centrum krak, a może jakiś na obrzeżach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chodzi o spocika sam bym sie wybał do was, tylko szkoda ze organizujecie je w centrum krak, a może jakiś na obrzeżach??

hmmm ale jakie to ma znaczenie ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chodzi o spocika sam bym sie wybał do was, tylko szkoda ze organizujecie je w centrum krak, a może jakiś na obrzeżach??

hmmm ale jakie to ma znaczenie ? :mysli:

ogromne, jestes z krak , ja jak i wiele innych osob nie, sam dojazd zajmnie kupe czasu, ja np mam 100 km do krak + sam krak no to juz sam wiesz, rzuciłem propozycje, jak zrobicie wasza sprawa ale napewno sporo osob z poza krak by sie zjawiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np mam 100 km do krak + sam krak no to juz sam wiesz,

od wjazdu do Krakowa do dotarcia do Galerii Kazimierz to dosłownie 10 minut w Niedzielę! Prostrzej drogi chyba nie ma :tongue4: od wjazdu do samej galeri jedziesz dwoma pasami praktycznie cały czas! 7 km :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np mam 100 km do krak + sam krak no to juz sam wiesz,

od wjazdu do Krakowa do dotarcia do Galerii Kazimierz to dosłownie 10 minut w Niedzielę! Prostrzej drogi chyba nie ma :tongue4: od wjazdu do samej galeri jedziesz dwoma pasami praktycznie cały czas! 7 km :gwizdanie:

od kielc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...