Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eeee jedź do Media markt na montaż, wszystko profi robota za groszowe pieniądze :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Tylko Marcin w tych sprawach :good:

Aha nie witałem się dziś chyba :mysli:

:siema:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spróbuj na Wileńskiej (przecznica z 29-go Listopada na wysokości Akademii Rolniczej).

Jak już to Zaułek Wileński :tongue4:

A tak poza tym - TYLKO NIE TAM :evil:

W RadioManie o którym mówicie nie mają zielonego pojecia poza zwyklym podlaczeniem radia do ktorego filozofii nie potrzeba...

No przecież napisałem żeby tam nie jechał :rolleyes:

Opublikowano

Ten gość w garniturze to mój sąsiad z 2 klatki :decayed:

Uczy też na eLce jeździć :decayed:

Opublikowano

:bry::hi:

Ten gość w garniturze to mój sąsiad z 2 klatki :decayed:

Uczy też na eLce jeździć :decayed:

PABLO - W ciągu ostatnich kilku stron poznaliśmy prawdopodobnie całą Twoją rodzinę i większość sąsiadów, znajomych i ziomali. Czy mógłbyś się przestać takimi rzeczami przechwalać (informować nas)?? Bo nas to tyle interesuje co zeszłoroczna zima :thumbdown:

Druga sprawa - Skoro mówisz o jakimś gościu w garniturze, to domyślam się że jest Policjantem. A skoro jest Policjantem, to wewnętrzne przepisy (o ile nie jakieś rozporządzenia, bo tego nie jestem pewien) nie pozwalają mu dorabiać na eLce. Więc zanim napiszesz kolejne bzdety to się zastanów bo naprawde szkoda czasu na ich czytanie :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

quattro wymiata :hi:

Opublikowano

quattro wymiata :hi:

udało się :mysli:
Opublikowano
  • Autor

quattro wymiata :hi:

udało się :mysli:

tak wszytsko gra! :kox: Mam ORI ORI :wink4:

Opublikowano

quattro wymiata :hi:

udało się :mysli:

tak wszytsko gra! :kox: Mam ORI ORI :wink4:

:polew:

czyli jednak :mysli:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 14:15_________________________________________________Niemcy też kradną

http://www.tvn24.pl/-1,1712133,0,1,pijany-niemiec-w-kradzionym-bmw,wiadomosc.html

Opublikowano
  • Autor

W sensie ze IC przywiozło i nagle stały się ORI ORI :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

gdzie to byłes jak Cie nie było :cool1:

na początku lipca kawalerski na Ukrainie (za***isty kraj :decayed:) potem weselisko Panie Kolego :embarrassed:, a od poniedziałku dwutygodniowy odpoczynek w Dubaju :>

w KRK będę dopiero we wrześniu

pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

:bry::hi:

Ten gość w garniturze to mój sąsiad z 2 klatki :decayed:

Uczy też na eLce jeździć :decayed:

PABLO - W ciągu ostatnich kilku stron poznaliśmy prawdopodobnie całą Twoją rodzinę i większość sąsiadów, znajomych i ziomali. Czy mógłbyś się przestać takimi rzeczami przechwalać (informować nas)?? Bo nas to tyle interesuje co zeszłoroczna zima :thumbdown:

Druga sprawa - Skoro mówisz o jakimś gościu w garniturze, to domyślam się że jest Policjantem. A skoro jest Policjantem, to wewnętrzne przepisy (o ile nie jakieś rozporządzenia, bo tego nie jestem pewien) nie pozwalają mu dorabiać na eLce. Więc zanim napiszesz kolejne bzdety to się zastanów bo naprawde szkoda czasu na ich czytanie :facepalm:

Bo On mieszka w baaaardzo dużym bloku :gwizdanie: Zgubił byś się :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:bry::hi:

Ten gość w garniturze to mój sąsiad z 2 klatki :decayed:

Uczy też na eLce jeździć :decayed:

PABLO - W ciągu ostatnich kilku stron poznaliśmy prawdopodobnie całą Twoją rodzinę i większość sąsiadów, znajomych i ziomali. Czy mógłbyś się przestać takimi rzeczami przechwalać (informować nas)?? Bo nas to tyle interesuje co zeszłoroczna zima :thumbdown:

Druga sprawa - Skoro mówisz o jakimś gościu w garniturze, to domyślam się że jest Policjantem. A skoro jest Policjantem, to wewnętrzne przepisy (o ile nie jakieś rozporządzenia, bo tego nie jestem pewien) nie pozwalają mu dorabiać na eLce. Więc zanim napiszesz kolejne bzdety to się zastanów bo naprawde szkoda czasu na ich czytanie :facepalm:

Transit po 1 nie targaj nerwa bo Ci żyłka pęknie :naughty:

Po 2 jak Ci to przeszkadza to nie czytaj i tego nie komentuj bo jakoś innym to nie przeszkadza i chcesz z tego zrobić widzę jakąś nie potrzebną dyskusję :wallbash:

No to widocznie nie znasz przepisów bo Tomek tu jak i tu pracuje także nic mu nie broni w ten sposób pracować :wink4:

:hi:

Opublikowano

mnie też to przeszkadza... :decayed:

Opublikowano
:hi: wszystkim
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.