Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Obczaiłeś już tą drogę do Galerii Kazimierz :?::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jedyny Robert się zainteresował...

Nikt więcej nie jest chętny do pomocy :?: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny Robert się zainteresował...

Nikt więcej nie jest chętny do pomocy :?: :gwizdanie:

Napisz dokładnie na PW to jeśli mogę to oczywiście pomogę :wink4: [br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 20:36_________________________________________________

Obczaiłem i wiem faktycznie blisko :naughty: :naughty:

Graty :evil:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 20:36_________________________________________________

:hi:

Witamy, ludzie zapomną jak wyglądasz :lol1::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, założyłem już podobny wątek, ale wydaje mi się, że ludzie z Krakowa zaglądają głównie tutaj:

moje audi było fabrycznie bez concerta, a co za tym idzie, również bez subwoofera z tyłu. Mam już radyjko i subwofer ze wzmacniaczem- i teraz pytanie- gdzie w Krakowie mi to złożą do kupy? Chcę, żeby było to miejsce, gdzie znają się na audi.

jakieś propozycje?

pozdrawiam,

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, założyłem już podobny wątek, ale wydaje mi się, że ludzie z Krakowa zaglądają głównie tutaj:

moje audi było fabrycznie bez concerta, a co za tym idzie, również bez subwoofera z tyłu. Mam już radyjko i subwofer ze wzmacniaczem- i teraz pytanie- gdzie w Krakowie mi to złożą do kupy? Chcę, żeby było to miejsce, gdzie znają się na audi.

jakieś propozycje?

pozdrawiam,

Adrian

zadzwon tutaj => Marcin 501 963 597 powiedz że z A4-klub.pl Marcin zna sie na rzeczy, robi profi robotę, jest na ul. Zakopianskiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, założyłem już podobny wątek, ale wydaje mi się, że ludzie z Krakowa zaglądają głównie tutaj:

moje audi było fabrycznie bez concerta, a co za tym idzie, również bez subwoofera z tyłu. Mam już radyjko i subwofer ze wzmacniaczem- i teraz pytanie- gdzie w Krakowie mi to złożą do kupy? Chcę, żeby było to miejsce, gdzie znają się na audi.

jakieś propozycje?

pozdrawiam,

Adrian

zadzwon tutaj => Marcin 501 963 597 powiedz że z A4-klub.pl Marcin zna sie na rzeczy, robi profi robotę, jest na ul. Zakopianskiej!

dzieki za błyskawiczną odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na Wileńskiej (przecznica z 29-go Listopada na wysokości Akademii Rolniczej). Tam jest sklep i serwis właśnie takich rzeczy. Jest jeszcze jeden punkt na Walerego Sławka (przy skrzyżowaniu z Turniejową) tam handlują radiami ale za ten sklepokomis nie odpowiadam, bo nic tam nigdy nie robiłem. Jest jeszcze jeden gość na giełdzie, mieszka w okolicach Balickiej i jest niezły spec jeśli chodzi o CAR AUDIO. Ma na imie Wojtek a jego numer to 501 162 796. Mnie zrobił audio w aucie więc wiem, że gość zna się na rzeczy i polecam.

PS: ........... TO JEST POTĘGA :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adriand zadzwon do Marcina, On siedzi w Audi i tylko tym sie zajmuje, car-audio , navi i wszelkiego rodzaju inne przeróbki! ręcze za niego :naughty:

Transit nie prowokuj :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adriand zadzwon do Marcina, On siedzi w Audi i tylko tym sie zajmuje, car-audio , navi i wszelkiego rodzaju inne przeróbki! ręcze za niego :naughty:

Transit nie prowokuj :gwizdanie: :cool1:

właśnie o kogoś takiego mi chodzi. Pozwól, że powołam się ew. na Twój nick z forum.

pozdrawiam!

a co do meczu- wymęczone, ale jest;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit nie prowokuj :gwizdanie: :cool1:

Nie prowokuje... Nie mogłem się powstrzymać :naughty: Jestem jeszcze w euforii pomeczowej i mam kilka piw na sumieniu więc z góry przepraszam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit , przeca smieje się :wink4::decayed:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 22:41_________________________________________________

właśnie o kogoś takiego mi chodzi. Pozwól, że powołam się ew. na Twój nick z forum.

spoko , możesz się spokojnie powołac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Cuber, czy Marcin poradzi sobie z swapem kierownicy zwyklej na multif. z TTS, w a4 cabrio ? Ciężko znaleźć w krk kogoś kto profi zajmuje się Audi. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Cuber, czy Marcin poradzi sobie z swapem kierownicy zwyklej na multif. z TTS, w a4 cabrio ? Ciężko znaleźć w krk kogoś kto profi zajmuje się Audi. :a4fan:

Jasne że tak!!!!!

Uwierzcie mi gosć zrobi wszystko ! Siedzi w Audi A3 A4 itd

U mnie montował multi , tempomat , zmienial radio , ledy na tył a pewnie z czasem i Navi 3G + b&O lub ASS itd itp.

Gregowi montował całą navi w B8 3G

Kercziemu tez nie jedno heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Jarko jestem chętny do pomocy więc dawaj co tam masz na pw :wink4:

rozkręcimy spoty na nowo, dobrze by było co jakiś czas organizowac jakiegoś grilla lub inne atrakcje wtedy frekwencja napewno bedzie większa, kazdy chyba lubi kiełbaski karczek czy piwo :tongue4:

optymistycznie myśle ze po wakacjach frekwencja sie poprawi.....

Siemian wracaj na studia do Krakowa.....robiłeś 4 lata pierwszy rok to mozesz i piąty raz zacząć zwiększysz frekwencje :decayed:

Zieluch a Ty na drugi fakultet i juz bedzie dwóch więcej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...