Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obczaiłeś już tą drogę do Galerii Kazimierz :?::decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jedyny Robert się zainteresował...

Nikt więcej nie jest chętny do pomocy :?: :gwizdanie:

Opublikowano

Obczaiłem i wiem faktycznie blisko :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jedyny Robert się zainteresował...

Nikt więcej nie jest chętny do pomocy :?: :gwizdanie:

Napisz dokładnie na PW to jeśli mogę to oczywiście pomogę :wink4: [br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 20:36_________________________________________________

Obczaiłem i wiem faktycznie blisko :naughty: :naughty:

Graty :evil:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 20:36_________________________________________________

:hi:

Witamy, ludzie zapomną jak wyglądasz :lol1::wink4:

Opublikowano

Witamy, ludzie zapomną jak wyglądasz :lol1::wink4:

:palacz:

Opublikowano

Będziesz w Niedziele :?: :)

Opublikowano

Będziesz w Niedziele :?: :)

Nie wiem :rolleyes:

Opublikowano

hej, założyłem już podobny wątek, ale wydaje mi się, że ludzie z Krakowa zaglądają głównie tutaj:

moje audi było fabrycznie bez concerta, a co za tym idzie, również bez subwoofera z tyłu. Mam już radyjko i subwofer ze wzmacniaczem- i teraz pytanie- gdzie w Krakowie mi to złożą do kupy? Chcę, żeby było to miejsce, gdzie znają się na audi.

jakieś propozycje?

pozdrawiam,

Adrian

Opublikowano
  • Autor

hej, założyłem już podobny wątek, ale wydaje mi się, że ludzie z Krakowa zaglądają głównie tutaj:

moje audi było fabrycznie bez concerta, a co za tym idzie, również bez subwoofera z tyłu. Mam już radyjko i subwofer ze wzmacniaczem- i teraz pytanie- gdzie w Krakowie mi to złożą do kupy? Chcę, żeby było to miejsce, gdzie znają się na audi.

jakieś propozycje?

pozdrawiam,

Adrian

zadzwon tutaj => Marcin 501 963 597 powiedz że z A4-klub.pl Marcin zna sie na rzeczy, robi profi robotę, jest na ul. Zakopianskiej!

Opublikowano

hej, założyłem już podobny wątek, ale wydaje mi się, że ludzie z Krakowa zaglądają głównie tutaj:

moje audi było fabrycznie bez concerta, a co za tym idzie, również bez subwoofera z tyłu. Mam już radyjko i subwofer ze wzmacniaczem- i teraz pytanie- gdzie w Krakowie mi to złożą do kupy? Chcę, żeby było to miejsce, gdzie znają się na audi.

jakieś propozycje?

pozdrawiam,

Adrian

zadzwon tutaj => Marcin 501 963 597 powiedz że z A4-klub.pl Marcin zna sie na rzeczy, robi profi robotę, jest na ul. Zakopianskiej!

dzieki za błyskawiczną odpowiedź!

Opublikowano

Spróbuj na Wileńskiej (przecznica z 29-go Listopada na wysokości Akademii Rolniczej). Tam jest sklep i serwis właśnie takich rzeczy. Jest jeszcze jeden punkt na Walerego Sławka (przy skrzyżowaniu z Turniejową) tam handlują radiami ale za ten sklepokomis nie odpowiadam, bo nic tam nigdy nie robiłem. Jest jeszcze jeden gość na giełdzie, mieszka w okolicach Balickiej i jest niezły spec jeśli chodzi o CAR AUDIO. Ma na imie Wojtek a jego numer to 501 162 796. Mnie zrobił audio w aucie więc wiem, że gość zna się na rzeczy i polecam.

PS: ........... TO JEST POTĘGA :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

adriand zadzwon do Marcina, On siedzi w Audi i tylko tym sie zajmuje, car-audio , navi i wszelkiego rodzaju inne przeróbki! ręcze za niego :naughty:

Transit nie prowokuj :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

adriand zadzwon do Marcina, On siedzi w Audi i tylko tym sie zajmuje, car-audio , navi i wszelkiego rodzaju inne przeróbki! ręcze za niego :naughty:

Transit nie prowokuj :gwizdanie: :cool1:

właśnie o kogoś takiego mi chodzi. Pozwól, że powołam się ew. na Twój nick z forum.

pozdrawiam!

a co do meczu- wymęczone, ale jest;)

Opublikowano

Transit nie prowokuj :gwizdanie: :cool1:

Nie prowokuje... Nie mogłem się powstrzymać :naughty: Jestem jeszcze w euforii pomeczowej i mam kilka piw na sumieniu więc z góry przepraszam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Transit , przeca smieje się :wink4::decayed:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 22:41_________________________________________________

właśnie o kogoś takiego mi chodzi. Pozwól, że powołam się ew. na Twój nick z forum.

spoko , możesz się spokojnie powołac :wink4:

Opublikowano

Hej Cuber, czy Marcin poradzi sobie z swapem kierownicy zwyklej na multif. z TTS, w a4 cabrio ? Ciężko znaleźć w krk kogoś kto profi zajmuje się Audi. :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Hej Cuber, czy Marcin poradzi sobie z swapem kierownicy zwyklej na multif. z TTS, w a4 cabrio ? Ciężko znaleźć w krk kogoś kto profi zajmuje się Audi. :a4fan:

Jasne że tak!!!!!

Uwierzcie mi gosć zrobi wszystko ! Siedzi w Audi A3 A4 itd

U mnie montował multi , tempomat , zmienial radio , ledy na tył a pewnie z czasem i Navi 3G + b&O lub ASS itd itp.

Gregowi montował całą navi w B8 3G

Kercziemu tez nie jedno heheh

Opublikowano

:hi: Jarko jestem chętny do pomocy więc dawaj co tam masz na pw :wink4:

rozkręcimy spoty na nowo, dobrze by było co jakiś czas organizowac jakiegoś grilla lub inne atrakcje wtedy frekwencja napewno bedzie większa, kazdy chyba lubi kiełbaski karczek czy piwo :tongue4:

optymistycznie myśle ze po wakacjach frekwencja sie poprawi.....

Siemian wracaj na studia do Krakowa.....robiłeś 4 lata pierwszy rok to mozesz i piąty raz zacząć zwiększysz frekwencje :decayed:

Zieluch a Ty na drugi fakultet i juz bedzie dwóch więcej :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.