Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty to bys sie w koncu zjawil na spocie bo Cie ze 100lat nie widzialem...

Mam Twoja ladowarke :gwizdanie: przyjade wkoncu :cool1:

do iphona???

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

A właśnie mi sie piekarnik zj***ł :wallbash:

Jarko przeciez nie dzwonilem dzis do Ciebie :decayed: ,ale wieczorem zadzwonie ... jezdzisz ?

Wiedziałem że to przez Ciebie :evil:

Dzwoń jak coś, ale jeszcze nie wiem o której się zbiorę do roboty :rolleyes:

chyba z tego wszystkiego wrzuciles mnie na czarna liste :wink4: nie szlo sie dodzwonic :decayed:

Opublikowano

A właśnie mi sie piekarnik zj***ł :wallbash:

Jarko przeciez nie dzwonilem dzis do Ciebie :decayed: ,ale wieczorem zadzwonie ... jezdzisz ?

Wiedziałem że to przez Ciebie :evil:

Dzwoń jak coś, ale jeszcze nie wiem o której się zbiorę do roboty :rolleyes:

chyba z tego wszystkiego wrzuciles mnie na czarna liste :wink4: nie szlo sie dodzwonic :decayed:

W domu jeszcze byłem, a wtedy rzadko odbieram :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ty to bys sie w koncu zjawil na spocie bo Cie ze 100lat nie widzialem...

Mam Twoja ladowarke :gwizdanie: przyjade wkoncu :cool1:

do iphona???

nie uwierzysz, ale sam sie ostatnio zdziwilem :mysli:

:hi:

Opublikowano

:hi: cześć Gady

Mariusz czekam na telefon o której godzinie sie zjawicie i zeby wszystko dograć

Opublikowano

witam - mam zestaw DRL z automatem i muszę jeden kabelek podpiąć do plusa postojówki - który to kabelek poproszę o kolor albo numerek z kostki łączącej reflektor lewy - dzięki :)

Opublikowano

Jeżeli posiadasz miernik to sprawdzisz to podpinając jeden koniec kabla miernika do masy auta (np jakiś element auta - śruba niemalowana), a drugą końcówką miernika po kolei dokładasz do pinów na kostce szukając napięcia 12V - oczywiście mając włączone światła postojowe. Jak znajdziesz upewniasz się wyłączając postojówki czy napięcie 12V zniknęło.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 19:54_________________________________________________Złapali właśnie słynnego Bombera w Swoszowicach koło mojego kumpla, policja zablokowała drogę i zrobiła objazdy kazali mu inną drogą jechać, po chwili przyjechał RMF i zaraz się w sieci pojawiło info :decayed:

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/1006175,zlapali-bombera-swoszowice-policja-nie-ma-watpliwosci-rafal,id,t.html#14a5d2be64fb3f1f,1,3,3

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/1005945,krakow-zlapali-bombera-wielka-akcja-policji-zdjecia-video,1281189,id,t,zid.html#galeria

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano

Siema :kox:

Opublikowano

SIEMA SIEMA

Opublikowano
:hi: sobota słoneczna nie do wiary trzeba korzystać bo jutro znowu leje
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

No to jestem :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No to jestem :decayed:

Tomek podziwiam Cię, tak jak pisałeś pojechałaś ratować Grecki naród i załatwiłeś im 109 mld juro :shocked:

A do klubu nic nie wrzucisz $$$ :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.