Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja np mam 100 km do krak + sam krak no to juz sam wiesz,

od wjazdu do Krakowa do dotarcia do Galerii Kazimierz to dosłownie 10 minut w Niedzielę! Prostrzej drogi chyba nie ma :tongue4: od wjazdu do samej galeri jedziesz dwoma pasami praktycznie cały czas! 7 km :gwizdanie:

od kielc??

Zgadza się. Jadąc od strony Kielc, od wjazdu do Krakowa jedziesz te 10min.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to teraz pomyście jak ktoś wjezdza od drugiej strony, t moja sugestia tylko, dla wielu dojezdzajacych lepiej by było poza miastem.

Opublikowano

:hi:

Ja myślę że to normalne że nowe osoby mogą mieć problem z wbiciem się do grupy. Ja na spocie byłem tylko dwa razy i jak dla mnie było ok, ba nawe kurczaki były;) a kawał z puentą "potańczy i podupczy" opowiadam do dzisiaj:D Nie pojaiwam się tylko dlatego że w niedziele zawsze jestem poza Krk :/

Opublikowano

:hi:

Ja myślę że to normalne że nowe osoby mogą mieć problem z wbiciem się do grupy. Ja na spocie byłem tylko dwa razy i jak dla mnie było ok, ba nawe kurczaki były;) a kawał z puentą "potańczy i podupczy" opowiadam do dzisiaj:D Nie pojaiwam się tylko dlatego że w niedziele zawsze jestem poza Krk :/

Pamiętam ten spot :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 16:23_________________________________________________

no to teraz pomyście jak ktoś wjezdza od drugiej strony, t moja sugestia tylko, dla wielu dojezdzajacych lepiej by było poza miastem.

Centrum Krk jest dobrym pomysłem bo dużo osób mieszka w różnych częściach Krk i jak byśmy zrobili np w NH spoty to już by były uwagi że inni muszą dojeżdżać z drugiego końca miasta i odwrotnie, także co do miejsca spotów to nie ma sensu dyskutować.

Dodatkowo robimy spoty w Niedziele gdzie ma ruchu tym bardziej o 19:00 godzinie!

W Twoim przypadku tak jak Cuber napisał, droga banalnie prosta, 10 minut i jesteś :wink4:

Jak będziesz się wybierał do nas na spota to daj znać, podpowiemy którędy dokładnie jechać jeśli w ogóle nie znasz Krk :)

Opublikowano

Pablo trzymam cie za słowo :naughty: :naughty:

Opublikowano

Pablo trzymam cie za słowo :naughty: :naughty:

:naughty:

A tak po za tematem to nie masz w B8 navi :?: Cholernie droga co :naughty:

Opublikowano

:hi:

... Ja na spocie byłem tylko dwa razy i jak dla mnie było ok, ba nawe kurczaki były;) ....

:mysli: to miałeś wypas ja z pierwszego razu pamiętam tylko swąd spalenizny z Siemianowego auta bo akurat wtedy zmieniał podsufitkę na czarną ale w sumie mógł jej nie zakładać bo się okazało że dach od spodu już był zrobiony na czarno :naughty:

Opublikowano

[Nostalgia ON] kiedys to były spoty ;)

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8b3867ecc66416c1

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e82cc478a48bd22e

Ten przejazd przez Kraków z maja 2007 pamietam nadal :):decayed:

To była na pasie, tak samo jak w tym roku był zlot VAG ale na pasie obok.

Ten pas co wyżej zapodałeś jest już zablokowany i stał się zabytkiem także wjazd na niego równa się z mandatem :decayed:

Opublikowano

[Nostalgia ON] kiedys to były spoty ;)

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8b3867ecc66416c1

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e82cc478a48bd22e

Ten przejazd przez Kraków z maja 2007 pamietam nadal :):decayed:

Spot, 1/4 mili, grill - alles.

Nawet mój były Paździerz się na zdjęcie załapał.

FANTOMAS - u i od Siemiana od zawsze jebało :decayed: :decayed:

Opublikowano

Spot, 1/4 mili, grill - alles.

Nawet mój były Paździerz się na zdjęcie załapał.

Ścigałeś się chyba z jakąś A3ką albo A4 b5ką :naughty:

Opublikowano

Spot, 1/4 mili, grill - alles.

Nawet mój były Paździerz się na zdjęcie załapał.

Ścigałeś się chyba z jakąś A3ką albo A4 b5ką :naughty:

Z S3 kumpla :) (gr1zly)

Opublikowano

.... u i od Siemiana od zawsze jebało :decayed: :decayed:........

czekaj jak Ci tu zaraz pociągnie z ripostą

Opublikowano

rex, to ten kolega co sobie później kupił niebieskiego Subaraka, sprzedał, kupił nowszą niebieską S3, sprzedał i kupił białą perłę B8 w sedanie :decayed: :?:

Często podjeżdża do mnie pod blok do dziewuchy :)

Opublikowano

Gracias Señor! :)

Jeszcze moje oldschoolowe 16'' :)

I otwieranie maski, żeby ICka przechłodzić :polew: :polew:

Pablo - tak, dokładnie o niego chodzi.

Opublikowano

Pablo trzymam cie za słowo :naughty: :naughty:

:naughty:

A tak po za tematem to nie masz w B8 navi :?: Cholernie droga co :naughty:

navi jest jak prwie we wszystkich B8 :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

Pablo trzymam cie za słowo :naughty: :naughty:

:naughty:

A tak po za tematem to nie masz w B8 navi :?: Cholernie droga co :naughty:

navi jest jak prwie we wszystkich B8 :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

To co kosztuje prawie 6 koła, MMI?

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie wszystko przed Nami aby rozkręcić Spotowanie Krakowskie na nowo ( oczywiście w sensie aby co spot bylo po minimum 20 autek )

Opublikowano

Pablo trzymam cie za słowo :naughty: :naughty:

:naughty:

A tak po za tematem to nie masz w B8 navi :?: Cholernie droga co :naughty:

navi jest jak prwie we wszystkich B8 :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

To co kosztuje prawie 6 koła, MMI?

MMI, ale nie uzywam bo jest po angielskiemu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.