Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki Grzes, :notworthy: :notworthy: zdam relacje jak poszlo ;):cool1: Mam jeszcze w A2 grzanie :piroman: foteli do zrobienia + konsola 2din + rns :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja też nie jeżdżę na spoty bo tam same bufony

Opublikowano

ja też nie jeżdżę na spoty bo tam same bufony

Ty!!!

Ubrudzic Cie Chrupkiem??? :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ja też nie jeżdżę na spoty bo tam same bufony

Ty!!!

Ubrudzic Cie Chrupkiem??? :tongue4: :tongue4:

:)

Opublikowano

Civic na turbinie zapieerdziela że szok :evil:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 01:02_________________________________________________

ja też nie jeżdżę na spoty bo tam same bufony

:polew: :polew: :polew:

:ssij::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja też nie jeżdżę na spoty bo tam same bufony

zastrzelić Cie ? [br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 01:22_________________________________________________powiem Wam ze otworzyłem jakiś koniak z barku i miało być niedobre a butla pusta :decayed: jutro wolne więc do spodu :drunk:

oglądam włąsnie Jackass za***iste świry z tych gości..... uwielabiam ich :naughty:

Opublikowano

ja też nie jeżdżę na spoty bo tam same bufony

nie tylko Tam :naughty: ale . . .
Opublikowano

:hi: Jarko jestem chętny do pomocy więc dawaj co tam masz na pw :wink4:

rozkręcimy spoty na nowo, dobrze by było co jakiś czas organizowac jakiegoś grilla lub inne atrakcje wtedy frekwencja napewno bedzie większa, kazdy chyba lubi kiełbaski karczek czy piwo :tongue4:

optymistycznie myśle ze po wakacjach frekwencja sie poprawi.....

Siemian wracaj na studia do Krakowa.....robiłeś 4 lata pierwszy rok to mozesz i piąty raz zacząć zwiększysz frekwencje :decayed:

Zieluch a Ty na drugi fakultet i juz bedzie dwóch więcej :naughty:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:hi: Jarko jestem chętny do pomocy więc dawaj co tam masz na pw :wink4:

rozkręcimy spoty na nowo, dobrze by było co jakiś czas organizowac jakiegoś grilla lub inne atrakcje wtedy frekwencja napewno bedzie większa, kazdy chyba lubi kiełbaski karczek czy piwo :tongue4:

optymistycznie myśle ze po wakacjach frekwencja sie poprawi.....

Siemian wracaj na studia do Krakowa.....robiłeś 4 lata pierwszy rok to mozesz i piąty raz zacząć zwiększysz frekwencje :decayed:

Zieluch a Ty na drugi fakultet i juz bedzie dwóch więcej :naughty:

:hi: :hi: :hi:

no w koncu sie nauczyles ze jak przychodzi sie na Krakowskie to czapki z głów :):naughty:

Opublikowano

buahahaha

Opublikowano
:siema::hi:
Opublikowano
  • Autor

Siemka Krakusy i nie tylko :decayed::siema:

Opublikowano
:hi: powitać prezesostwo w ten jakże piękny dzień :>
Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

gdzie to byłes jak Cie nie było :cool1:

Opublikowano

Jelloł...ja w koncu dzisiaj odberałem furmanke...jednak co AUDI to AUDI....

Opublikowano
  • Autor

Jelloł...ja w koncu dzisiaj odberałem furmanke...jednak co AUDI to AUDI....

:good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Spróbuj na Wileńskiej (przecznica z 29-go Listopada na wysokości Akademii Rolniczej).

Jak już to Zaułek Wileński :tongue4:

A tak poza tym - TYLKO NIE TAM :evil:

Opublikowano

Spróbuj na Wileńskiej (przecznica z 29-go Listopada na wysokości Akademii Rolniczej).

Jak już to Zaułek Wileński :tongue4:

A tak poza tym - TYLKO NIE TAM :evil:

nie kombinuj tylko jedz do MARCINA, którego polecił Ci Cuber. w RadioManie o którym mówicie nie mają zielonego pojecia poza zwyklym podlaczeniem radia do ktorego filozofii nie potrzeba...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.