Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

mnie też to przeszkadza... :decayed:

Jak widać nie jestem odosobniony :gwizdanie:

Transit po 1 nie targaj nerwa bo Ci żyłka pęknie :naughty:

Nie da się nie targać nerwa :disgust:

Po 2 jak Ci to przeszkadza to nie czytaj i tego nie komentuj bo jakoś innym to nie przeszkadza i chcesz z tego zrobić widzę jakąś nie potrzebną dyskusję :wallbash:

Czytam wszystko jak leci, więc nie da się ominąć Twoich bzdetów :disgust:

No to widocznie nie znasz przepisów bo Tomek tu jak i tu pracuje także nic mu nie broni w ten sposób pracować :wink4:

:hi:

Niech Ci będzie że nie znam przepisów :naughty: Na szczęście Ty je masz w jednym palcu i masz jeszcze duuuużo sąsiadów (i kolegów i znajomych i dentystów, stomatologów, proktologów). A jeśli chodzi o tego Tomka, to zapytaj go czy pracuje na etacie w Policji :cool1: Jak Ci odpowie, to sobie przeanalizuj co napisałeś i wtedy wyjdzie kto zna przepisy a kto nie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dziewczyny nie drapać sie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia 1:0 :good:

Cześć kolego! Może Ty się wypowiesz czy Policjanci pracujący na etacie mogą "dorabiać" sobie na jakimś innym etacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia 1:0 :good:

Cześć kolego! Może Ty się wypowiesz czy Policjanci pracujący na etacie mogą "dorabiać" sobie na jakimś innym etacie??

Z tego co mi wiadomo to spora liczba ludzi dorabia właśnie na etacie na L-kach i również osób pracujących w policji.Więc odpowiedz na pytanie brzmi Może ale niech Boseron sam powie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjant za zgodą Komendanta na piśmie moze podjąć prace w innym zawodzie, nie na wszystkie prace sie teraz Komendanci godzą ale na instruktora nauki jazdy jak najbardziej tak, wiele moich kolegów z pracy jeździ na L-ce bo na taki rodzaj działalności zawsze jest zgoda przełożonych, dla porównania dodam ze na przewóz osób czy bramke w lokalu juz zgody sie nie dostanie, nie wiem od czego jest to uzaleznione ale tak jest i Pablo w tym wypadku ma racje. jezeli praca nie koliduje z służbą nie ma najmniejszego problemu.

tego gościa z filmu tez znam ale nie bede sie wypowiadał na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paveł i ile Ci przyznali za otarcie ? pytam z ciekawości :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit ale cię nerw wziął.Mnie tam zupełnie takie pisanie nie przeszkadza,pomijając już fakt że tu akurat Pablo jak widać miał rację.

Czasem warto wrzucic na luz :good:

Pewnie Transit miał zły dzień, ja tak już nie przeżywam jak ktoś pisze jakieś "bzdety" :rolleyes:

mnie też to przeszkadza... :decayed:

Jak widać nie jestem odosobniony :gwizdanie:

Widzę że wziąłeś jego głos tutaj na poważnie :shocked::polew::decayed:

Musicie się poznać w realu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1007 zł ale nic nie brałem..podpisałem Buczakowi papier ma być igła..

Autko juz sie robi,byłem dzis je ogladnac,ladnie jest zabezpieczone, dałem pyszną grappę nawet, wiec liczę że bedzie super i bez śladu.

Obraz że łezka w oku bo nietknięte to było ;(

img1145gp.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaa miało być nie bite tylko w ASO robione Pawełek :rolleyes:

widzę że chyba chłopakom się szybki tylniej nie chciało wycinać tak ? Bo jeśli ją zostawili to zobaczymy kiedy się lakier zacznie łuszczyć od np. krechera spod listwy a tak się niestety przeważnie dzieje po jakimś czasie jak tylko trochę jest pod uszczelkę zapylone bo na krawędzi nowego i starego lakieru nigdy nie ma idealnej przyczepności i po jakimś czasie zaczyna się linienie :disgust:

tak z niejednokrotnego doświadczenia to piszę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku lubię twoje opinie :decayed:

A więc Buczak to ASO.Po prostu Aso oddaje do Buczaka.Jedyna roznica przez ASO dłużej by to trwało...

Jurka znam więc wolałem z nim sam ugadać temat.

Szybki wycinać nie trzeba i nawet bym nie pozwolił.Spokojna Twoja rozczochrana nic łuszczyć się nie bedzie.

Gdyby tak się stało mam dozywotnia gwarancję tego auta na to i mogę wrócić z reklamacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka Panowie, tak wiec wszyscy wrzuccie na luz bo Wam nakurw*e :polew: :polew: :polew: :polew:

Miodzio, sciagnelem Cie myslami. W sobote bede Cie szukal, podeslalbys mi nr kom na priv bo oczywiscie zmienialem telefon i gdzies Twoj poszedl sie .....pasc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Buczak to ASO

:mysli: aaaa..... to sorry nie wiedziałem słyszałem tylko o dwóch ASO w Krk więc są trzy :wink4:

(żart bez riposty proszę :naughty:)

Skoro masz dożywotnią gwarancję to oczywiście że nie masz się czym martwić tylko po co kolejna warstwa lakieru i bryka znowu na tydzień udupiona a ja już znam te numery i wiem że się nigdy chłopakom dokładnie nie uda zmatowić miejsca pod uszczelką Potem wpychają np. kabel żeby odchylić uszczelke albo wogóle tylko na styk malują auto dostajesz wszystko się ładnie świeci a po paru miechach jak warstwy lakieru popracują pod temp. to się zaczyna rozszczepianie i jak się przyłożysz np. myjką na BP to jest zonk :disgust: a malowałem już u różnych i życie mnie już nauczyło że w niektórych tematach się szkłem dupci wytrzeć nie da i szybke trzeba wycinać i wtedy jest zrobione po bożemu i można być pewnym że niespodzianki nie będzie :wink4:

a na marginesie to widzę że ze wszystkim chyba tak polecieli bo próg jest też chyba nie odkręcony tylko oklejony i zderzak też mi wygląda że pod papierem jest tak ?

bo jeśli tak no to widać że fachowa robota :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle ci się wydaje.Zderzak odkręcony bo również poszedł do malowania.Prog tez bedzie odkrecony z tego co mi sie wydaje.

Ja niestety nie jestem mistrzem lakiernictwa.

Natomiast z kim nie gadalem(lakiernicy) to w koncowym rozrachunku mowili mi zebym jechal tam bo rzadko kto ma taka komorę...

Szyby nie chciałbym wycinac bez jaj ja tam mialem ryske w sumie...a ze jestem esteta to musiałem miec zrobione..

Tomek daj mi lepszego lakiernika,z taka komora to na przyszlosc bede wiedzial i pojade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1007 zł ale nic nie brałem..podpisałem Buczakowi papier ma być igła..

Autko juz sie robi,byłem dzis je ogladnac,ladnie jest zabezpieczone, dałem pyszną grappę nawet, wiec liczę że bedzie super i bez śladu.

Obraz że łezka w oku bo nietknięte to było ;(

img1145gp.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Biedna ;(

Ale będzie za to jak nówka z salonu :naughty:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 01:11_________________________________________________Kolejne auto skradzione z forum ;([br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 01:20_________________________________________________Dziś o godz. 21:40 skradziono mi auto!!!

Audi A4 B6 1.9TDI Sedan - rocznik 2003, lakier srebrnobłękinty, numer rejestracyjny CCH 80RL, należące do kolegi rafalbar14.

Jeśli ktokolwiek trafi na to auto - bardzo proszę o pomoc i kontakt...

Info od Bart-S'a jak by ktoś zobaczył przypadkiem....[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 01:36_________________________________________________Straszny pech :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1007 zł ale nic nie brałem..podpisałem Buczakowi papier ma być igła..

Autko juz sie robi,byłem dzis je ogladnac,ladnie jest zabezpieczone, dałem pyszną grappę nawet, wiec liczę że bedzie super i bez śladu.

Obraz że łezka w oku bo nietknięte to było ;(

img1145gp.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Byłem widziałem :wink4:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 08:15_________________________________________________Tomku

Tomku lubię twoje opinie :decayed:

A więc Buczak to ASO.Po prostu Aso oddaje do Buczaka.Jedyna roznica przez ASO dłużej by to trwało...

Jurka znam więc wolałem z nim sam ugadać temat.

Szybki wycinać nie trzeba i nawet bym nie pozwolił.Spokojna Twoja rozczochrana nic łuszczyć się nie bedzie.

Gdyby tak się stało mam dozywotnia gwarancję tego auta na to i mogę wrócić z reklamacją.

potwierdzam Buczak jest jednym z najlepszych ,ale jak to zawsze bywa każdy ma swojego i będzie go chwalił :naughty:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 08:17_________________________________________________

A więc Buczak to ASO

:mysli: aaaa..... to sorry nie wiedziałem słyszałem tylko o dwóch ASO w Krk więc są trzy :wink4:

(żart bez riposty proszę :naughty:)

Skoro masz dożywotnią gwarancję to oczywiście że nie masz się czym martwić tylko po co kolejna warstwa lakieru i bryka znowu na tydzień udupiona a ja już znam te numery i wiem że się nigdy chłopakom dokładnie nie uda zmatowić miejsca pod uszczelką Potem wpychają np. kabel żeby odchylić uszczelke albo wogóle tylko na styk malują auto dostajesz wszystko się ładnie świeci a po paru miechach jak warstwy lakieru popracują pod temp. to się zaczyna rozszczepianie i jak się przyłożysz np. myjką na BP to jest zonk :disgust: a malowałem już u różnych i życie mnie już nauczyło że w niektórych tematach się szkłem dupci wytrzeć nie da i szybke trzeba wycinać i wtedy jest zrobione po bożemu i można być pewnym że niespodzianki nie będzie :wink4:

a na marginesie to widzę że ze wszystkim chyba tak polecieli bo próg jest też chyba nie odkręcony tylko oklejony i zderzak też mi wygląda że pod papierem jest tak ?

bo jeśli tak no to widać że fachowa robota :cool1:

Nie Buczak to nie ASO ma tylko podpisana umowę partnerską ,A.S jest to po prostu na rękę.Nie bawi się w naprawy,poprawki itp.Gość wystawia FV a oni tylko dorzucają swoje i jest GIT.Bez pracy 50% każdy by tak chciał.Ostatnio dużo kasy zainwestowali w warsztat.Mają trzy rożnych firm mieszalniki a to już naprawdę kosztuje i mówi samo za siebie.

P.s też bym zabronił wycinać szybę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho Buczak dobrze maluje, umowmy sie....nigdy zaden lakiernik nie pomaluje tak jak Inglostadt no ale jak na wielu ktorzy maluja to jest naprawde niezły...

Trzaba tylko nie wychylac sie z cenami i kosztorysami, tak to bardzo Go polecam. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać panowie :)

pavel1380 widać, ze będzie profi zrobione :good:

Zresztą tez mnie to czeka... jakaś %&$&% mi się otarła na prawym boku w :a4fan: Oczywiście nikt-nic-nie wie... :decayed:

mimo, ze to parking Bonarki i kamery też sa. :decayed:

audi5n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...