Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

sokolnh przeslij mi na PW twoje ogloszenie; przetlumacze Ci. :read:

a tak w ogóle to :siema: wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luknijcie na nowy odcinek TG...

http://www.youtube.com/watch?v=TmJV2HkpHa8

To jest ostatni odcinek 17 sezonu ale za to jaki :kox:

Jutro oglądnę jak będą już napisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no qrde niestety ostatni... mało robia, w ogole w tej serii malo co testowali supercarsów, tylko lambo... i znowu trzeba czekac do stycznia:( najlepszy odcinek sezonu, a jest co ogladac, zwłaszcza o bylych zolnierzach z iraku.....masakra!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ogarnia ktoś montaż RNS ? Chcę zamontować w mojej B6 mam obecnie Radio Concert II 1 din.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no qrde niestety ostatni... mało robia, w ogole w tej serii malo co testowali supercarsów, tylko lambo... i znowu trzeba czekac do stycznia:( najlepszy odcinek sezonu, a jest co ogladac, zwłaszcza o bylych zolnierzach z iraku.....masakra!!

Nie do stycznia bo na jesień kolejna seria z tego co słyszałem :wink4:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 23:49_________________________________________________

Panowie ogarnia ktoś montaż RNS ? Chcę zamontować w mojej B6 mam obecnie Radio Concert II 1 din.

Uderz do Marcina od A5ki :wink4:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 23:50_________________________________________________Info kilka stron wcześniej od Cubr'a

"zadzwon tutaj => Marcin 501 963 597 powiedz że z A4-klub.pl Marcin zna sie na rzeczy, robi profi robotę, jest na ul. Zakopianskiej!"

Tutaj było pisane o tym.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23938.63285

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ogarnia ktoś montaż RNS ? Chcę zamontować w mojej B6 mam obecnie Radio Concert II 1 din.

Marcin - 501 963 597

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI nr koma ma posta wyżej :decayed:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 00:00_________________________________________________Looknijcie :D

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=215690.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki PABLO i KERCZI za szybką odpowiedź.

A cenowo jak m.w jakbyście mogli jeszcze napisać, jakieś zniżki dla klubowiczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki PABLO i KERCZI za szybką odpowiedź.

A cenowo jak m.w jakbyście mogli jeszcze napisać, jakieś zniżki dla klubowiczów?

Nie wiem jak w tej chwili cenowo u niego wygląda ale najlepiej powołaj się na Audi A4 Klub to będzie wiedział od kogo jesteś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki PABLO i KERCZI za szybką odpowiedź.

A cenowo jak m.w jakbyście mogli jeszcze napisać, jakieś zniżki dla klubowiczów?

Znizke napewno dostaniesz jak powiesz ze z klubu a4 i powiesz ze ode mnie albo od Cubra.

Napewno robota bedzie zrobiona PROFI. Nie znam nikogo kto by byl to w stanie bardziej profi zrobic.

Cena, coz musisz zapytac, ja sie zatrzymalem na cenach 2lata wstecz.

Wszystko zalezy co masz, a co chcesz zrobic - przy montazu RNSa jest pelno mozliwosci i roznych opcji..,[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 08:51_________________________________________________

p.s. ale warunek jest jeden: MUSISZ PRZYJECHAC NA SPOTA W KTÓRĄS NIEDZIELE - inaczej zadzwonie do Marcina i powiem żeby Ci nic nie robił :polew: :polew: :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Zapraszam do udziału w głosowaniu na Najładniejsze zdjęcie A4 do kalendarza na rok 2010: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.885

pozdrawiam i zapraszam do nadsyłania zdjęć! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no qrde niestety ostatni... mało robia, w ogole w tej serii malo co testowali supercarsów, tylko lambo... i znowu trzeba czekac do stycznia:( najlepszy odcinek sezonu, a jest co ogladac, zwłaszcza o bylych zolnierzach z iraku.....masakra!!

Nie do stycznia bo na jesień kolejna seria z tego co słyszałem :wink4:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 23:49_________________________________________________

Panowie ogarnia ktoś montaż RNS ? Chcę zamontować w mojej B6 mam obecnie Radio Concert II 1 din.

Uderz do Marcina od A5ki :wink4:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 23:50_________________________________________________Info kilka stron wcześniej od Cubr'a

"zadzwon tutaj => Marcin 501 963 597 powiedz że z A4-klub.pl Marcin zna sie na rzeczy, robi profi robotę, jest na ul. Zakopianskiej!"

Tutaj było pisane o tym.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23938.63285

ale mowi ze po xfactorze bedzie nowy top, a wiec w grudniu!! obejrzyj ostatni odcinek sam tam klarkson mowi:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Zapraszam do udziału w głosowaniu na Najładniejsze zdjęcie A4 do kalendarza na rok 2010: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.885

pozdrawiam i zapraszam do nadsyłania zdjęć! :good:

chyba ciut przeterminowane :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoooł :lol1::hi:

ale mowi ze po xfactorze bedzie nowy top, a wiec w grudniu!! obejrzyj ostatni odcinek sam tam klarkson mowi:)

Aha, nie oglądałem jeszcze tego nowego odcinka, dziś to zrobię jak już będą napisy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może są dobrzy w gadce ale jeśli chodzi o inteligencję :mysli:

nie trzeba mieć dużej wyobraźni żeby przewidzieć co się za chwile stanie

polecam od 1:35min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...