Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

To jak Makki dalej jedziesz czy zostajesz na jakiś czas w Krk to się jutro zrobi spota :)[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 00:21_________________________________________________Pamiętam jak w tamtym roku wybierałeś się do nas na spota do Galerii to jechałeś obok galerii i chyba nie mogłeś trafić albo już nie miałeś czasu i wtedy mi ktoś na spocie powiedział, "PABLO widziałem przed chwilą fajną białą B8 z wydechem na 4 rury i na Duńskich numerach" na to ja "przecież to był Makki z Norwegii, mogłeś go zatrzymać i pokierować na spota bo pewnie nie mógł trafić!" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

http://wyborcza.biz/Firma/1,101618,10044556,Ludzie__ktorzy_rzadza_na_Allegro.html[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 08:01_________________________________________________ Podobno MAM dobre cenny na oleje Motul Castrol itp.można porównać :wink4:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 08:02_________________________________________________w końcu odebrałem swoja B2 :naughty: teraz rezanko :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alo Krakow! :)

Wlasnie wjechalem do miasta i poszukuje na gwalt myjni bezdotykowej. Najlepiej w okolicach ulicy Zakopianskiej.. Help :)

Makki już jesteś???? :kox:

Na ile przyjechałeś???

Masz tam obok Solvay Park Bp i bez dotykowa :)

Robimy spota tym razem :wink4:

No jestem:)

Narazie nie wiem moze do weekendu jakos..[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 10:56_________________________________________________

Jak coś jutro zapraszam na pucowanko do nas :decayed: :decayed:

A pianownice masz? :) W nocy plukalem tylko przod z robali - bezdotykowo..

Tak bez pianowicy nie tykam lakieru "recznie".. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Panowie to jak robimy wieczorem spota na kiełbaskach standardowo ok 21:00 pod HT :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał poczytać o klubie z mojego osiedla to zapraszam do lektury:

http://dziennik.krakow.pl/pl/region/miasto-krakow/sport-krakowski/1163200-przeszkadzaja-im-dziki-i-krety-kibicuje-bramkarz-z-kadry-smudy.html

Boseron - Ty koniecznie to przeczytaj, bo dziś poznasz osoby wymienione w artykule :cool1:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 14:02_________________________________________________

:siema:

Panowie to jak robimy wieczorem spota na kiełbaskach standardowo ok 21:00 pod HT :?:

Pablo... Dziś jest mecz przecież...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa zapomniałem że Wisła gra :)

No to jutro będziemy nad tym rozmyślać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś zmierzyć w swojej B6 avant szerokość i długość światła stopu w tylnej klapie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś zmierzyć w swojej B6 avant szerokość i długość światła stopu w tylnej klapie ?

długość ok 35 cm a wysokość ok2,5cm bo ma spoiler i ciężko co do mm :naughty:

koledze już drugi raz ukradli RNS-A z nowego A3 :evil: koszt na AC 15 TYŚ :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledze już drugi raz ukradli RNS-A z nowego A3 :evil: koszt na AC 15 TYŚ :shocked:

a z ciekawości kiedy mu to podprowadzili za dnia czy nocką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spałem... :rolleyes:

Poza tym to dopiero eliminacje do eliminacji - nie ma czym się jeszcze podniecać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przypominam o spocie na kiełbaskach pod Halą Targową już dziś (Czwartek) ok 21:00 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledze już drugi raz ukradli RNS-A z nowego A3 :evil: koszt na AC 15 TYŚ :shocked:

a z ciekawości kiedy mu to podprowadzili za dnia czy nocką

a co kombinujesz jak sobie podprowadzic :mysli: :mysli: :decayed:

Ktos byl na spocie ? Ja na smierc zapomnialem a dzis to moze nawet zagladnolbym Fiescina . Musze przyznac ze nawet to to jezdzi. Moze nie ma jakiegos niesamowitego buta ale setke szybko zamyka + prowadzenie w zakretach :shocked: :shocked: jestem pod wrazeniem...krotkie auto obnizone utwardzone , dobre gumy i naprawde BMW musialbym sie napocic zeby to objechac w zakrecie .

Z meczu zapamietalem ... Turcy nie lubia Bulgarow, Melikson dlugo nie pogra w Polskiej Lidze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...