Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jak Makki dalej jedziesz czy zostajesz na jakiś czas w Krk to się jutro zrobi spota :)[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 00:21_________________________________________________Pamiętam jak w tamtym roku wybierałeś się do nas na spota do Galerii to jechałeś obok galerii i chyba nie mogłeś trafić albo już nie miałeś czasu i wtedy mi ktoś na spocie powiedział, "PABLO widziałem przed chwilą fajną białą B8 z wydechem na 4 rury i na Duńskich numerach" na to ja "przecież to był Makki z Norwegii, mogłeś go zatrzymać i pokierować na spota bo pewnie nie mógł trafić!" :D

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

http://wyborcza.biz/Firma/1,101618,10044556,Ludzie__ktorzy_rzadza_na_Allegro.html[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 08:01_________________________________________________ Podobno MAM dobre cenny na oleje Motul Castrol itp.można porównać :wink4:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 08:02_________________________________________________w końcu odebrałem swoja B2 :naughty: teraz rezanko :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dziendoberek :hi:

Opublikowano

dzieki!! Znalazlem, dzisiaj ponad 300km zrobilem i troche robali sie naprzyczepialo..

Mówiłeś że bez pianownicy nie myjesz :decayed:

Opublikowano

alo Krakow! :)

Wlasnie wjechalem do miasta i poszukuje na gwalt myjni bezdotykowej. Najlepiej w okolicach ulicy Zakopianskiej.. Help :)

Makki już jesteś???? :kox:

Na ile przyjechałeś???

Masz tam obok Solvay Park Bp i bez dotykowa :)

Robimy spota tym razem :wink4:

No jestem:)

Narazie nie wiem moze do weekendu jakos..[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 10:56_________________________________________________

Jak coś jutro zapraszam na pucowanko do nas :decayed: :decayed:

A pianownice masz? :) W nocy plukalem tylko przod z robali - bezdotykowo..

Tak bez pianowicy nie tykam lakieru "recznie".. :naughty:

Opublikowano
:hi: witajcie, ostatnio cos nie mam czasu zeby posiedzieć na forum :confused4:
Opublikowano

:hi: witajcie, ostatnio cos nie mam czasu zeby posiedzieć na forum :confused4:

Wieczorem też nie będziesz miał czasu :naughty:

:drinks:

Opublikowano

:siema:

Panowie to jak robimy wieczorem spota na kiełbaskach standardowo ok 21:00 pod HT :?:

Opublikowano

Gdyby ktoś chciał poczytać o klubie z mojego osiedla to zapraszam do lektury:

http://dziennik.krakow.pl/pl/region/miasto-krakow/sport-krakowski/1163200-przeszkadzaja-im-dziki-i-krety-kibicuje-bramkarz-z-kadry-smudy.html

Boseron - Ty koniecznie to przeczytaj, bo dziś poznasz osoby wymienione w artykule :cool1:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 14:02_________________________________________________

:siema:

Panowie to jak robimy wieczorem spota na kiełbaskach standardowo ok 21:00 pod HT :?:

Pablo... Dziś jest mecz przecież...

Opublikowano

Aaaaa zapomniałem że Wisła gra :)

No to jutro będziemy nad tym rozmyślać :wink4:

Opublikowano

może mi ktoś zmierzyć w swojej B6 avant szerokość i długość światła stopu w tylnej klapie ?

Opublikowano

może mi ktoś zmierzyć w swojej B6 avant szerokość i długość światła stopu w tylnej klapie ?

długość ok 35 cm a wysokość ok2,5cm bo ma spoiler i ciężko co do mm :naughty:

koledze już drugi raz ukradli RNS-A z nowego A3 :evil: koszt na AC 15 TYŚ :shocked:

Opublikowano

koledze już drugi raz ukradli RNS-A z nowego A3 :evil: koszt na AC 15 TYŚ :shocked

15 tys?????????? :shocked: :shocked:

Opublikowano

No to chyba nie straci jak tyle warte w AC :kox:

Opublikowano

koledze już drugi raz ukradli RNS-A z nowego A3 :evil: koszt na AC 15 TYŚ :shocked:

a z ciekawości kiedy mu to podprowadzili za dnia czy nocką

Opublikowano

No to oglądamy meczyk :evil:

jarko masz w HD :?: :D:decayed:

Opublikowano

Spałem... :rolleyes:

Poza tym to dopiero eliminacje do eliminacji - nie ma czym się jeszcze podniecać :wink4:

Opublikowano

Panowie przypominam o spocie na kiełbaskach pod Halą Targową już dziś (Czwartek) ok 21:00 :cool1:

Opublikowano

koledze już drugi raz ukradli RNS-A z nowego A3 :evil: koszt na AC 15 TYŚ :shocked:

a z ciekawości kiedy mu to podprowadzili za dnia czy nocką

a co kombinujesz jak sobie podprowadzic :mysli: :mysli: :decayed:

Ktos byl na spocie ? Ja na smierc zapomnialem a dzis to moze nawet zagladnolbym Fiescina . Musze przyznac ze nawet to to jezdzi. Moze nie ma jakiegos niesamowitego buta ale setke szybko zamyka + prowadzenie w zakretach :shocked: :shocked: jestem pod wrazeniem...krotkie auto obnizone utwardzone , dobre gumy i naprawde BMW musialbym sie napocic zeby to objechac w zakrecie .

Z meczu zapamietalem ... Turcy nie lubia Bulgarow, Melikson dlugo nie pogra w Polskiej Lidze :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.