Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na spocie było nas 3 :facepalm:

PABLO , więcej do Was nie przyjadę :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podziękował za spota :hi:

normalnie nie było gdzie zaparkować dzisiaj tyle ludzi było :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

na spocie było nas 3 :facepalm:

PABLO , więcej do Was nie przyjadę :decayed:

Wiedzieliśmy że będziesz i dlatego :polew::decayed:

Opublikowano

na spocie było nas 3 :facepalm:

Nie było listy - nie było ludzi. Proste. Gdybym był na liście to bym przyjechał. Ale że nic nie było zorganizowane to odpuściłem :wink4:

Opublikowano

Dzisiaj największa była frekwencja w historii :kox: o nie przepraszam tydzień temu też były 3 osoby :facepalm::polew:

Nie było listy - nie było ludzi. Proste. Gdybym był na liście to bym przyjechał. Ale że nic nie było zorganizowane to odpuściłem :wink4:

Ale po co mamy robić listę jak nigdy nie robiliśmy, normalnie to nie przyjeżdża 4-5 osób żebyśmy się specjalnie deklarowali kto będzie..

Widocznie tak będzie trzeba robić w tym okresie wakacyjnym :decayed:

nex i gucio dzięki za spontana i tak było kupe śmiechu :decayed:

Pasek super się prezentuje a wnętrze jak z salonu :good:

Opublikowano

Dzisiaj największa była frekwencja w historii :kox: o nie przepraszam tydzień temu też były 3 osoby :facepalm::polew:

Nie było listy - nie było ludzi. Proste. Gdybym był na liście to bym przyjechał. Ale że nic nie było zorganizowane to odpuściłem :wink4:

Ale po co mamy robić listę jak nigdy nie robiliśmy, normalnie to nie przyjeżdża 4-5 osób żebyśmy się specjalnie deklarowali kto będzie..

Widocznie tak będzie trzeba robić w tym okresie wakacyjnym :decayed:

Pablo...to żart był :polew: :polew:

Opublikowano

No może, zbyt poważny się robię :decayed:

Aha, teraz wracam do domu, stoję na światłach na wiadukcie pod AWFem i podjeżdża grafitowa A7 a za kierownicą jakaś blondi :shocked:

Zwariowałem :decayed:

Opublikowano

Trzeba było brać numer tel a nie wariować.. :naughty::kox::decayed:

Głupio tak było brać bo jechałem z koleżanką to nie chciałem wyjść na bayeranta :polew::decayed:

Opublikowano

:hi: To widzę ze frekwencja spotów powala :kox: Dziś nie wyszło mi przyjechać ale.... miałem dobre chęci :decayed: skończyły się obejrzeniem filmiku w skodzinie na którym mój Avancik pomykał z prędkością 168 km/h na 100 :wallbash:

Dla jasności nie jestem samobójcą a prędkość osiągnięta na autostradzie A4 w miejscu gdzie są trzy pasy ruchu. Zostały tam znaki ograniczające prędkość po robotach które dawno się skończyły :wallbash:

Opublikowano

czyli 500

:decayed:

Opublikowano

Karwa ale leje i po uj dziś myłem auto :angry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi:

:hi: :hi: :decayed:

Robiłem dziś testy psychotechniczne, ale to piepierdoolone :facepalm:

Na szczęście zdane.[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 13:02_________________________________________________Russia Car Crash Compilation (Suitable for Germans version) || TNL

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Robiłem dziś testy psychotechniczne, ale to piepierdoolone facepalm

Na szczęście zdane.

PABLO chyba lekarz miał mega kaca :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.