Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: Pablo rychło w czas.

Rychło w czas że nikt tego wcześniej nie dał na forum, po 19:00 już o tym wiedziałem.

Co wszyscy wymarli dzisiaj :gwizdanie:

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

D

:polew: Pablo rychło w czas.

Rychło w czas że nikt tego wcześniej nie dał na forum, po 19:00 już o tym wiedziałem.

Co wszyscy wymarli dzisiaj :gwizdanie:

:hi:

Pablo temat był dany o 16 z kawałkiem zaraz jak media podały...został zamknięty dość szybko :decayed:

Opublikowano

Dobra nie ważne już :decayed:

Opublikowano

jutro jest w 90% opcja że Was odwiedzę na spocie jeżeli owego organizujesz PABLO :decayed:

Opublikowano

jutro jest w 90% opcja że Was odwiedzę na spocie jeżeli owego organizujesz PABLO :decayed:

Po latach zobaczę Twoją zdradziecką mordę :naughty::decayed:

Opublikowano

Kopci bardzo?

Jak wygladaja teraz parametry tej B8 (moc i moment)?

Pozdrawiam

No wlasnie ze nie kopci jakos specjalnie. W normach nawet ponizej norm . Moc 180 Moment 400. Ten CR z Audi ma dziwna charakterystyke ,moment strasznie szybko spada . Jakby wyrownac wagi no to wiadomo nie mialby szans , ale tak to sie fajnie zbiera :good: :good: :good: .

Jakies 7.7-7.8 do setki.

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

PABLO to o której dziś organizujesz tego spota i czy na dachu czy piętro niżej

Opublikowano

PABLO to o której dziś organizujesz tego spota i czy na dachu czy piętro niżej

I jeszcze zrób liste i określ w jakich strojach mamy się stawić :decayed:

Opublikowano

:decayed:

Podkreślam PABLO że jak będzie padać, albo przejdzie burza to nie zawitam, tak że ujmij to w liście :decayed:

Opublikowano

A miejscówki będą z góry przypisane czy będziemy parkować jak zawsze - czyli byle jak?? :mysli:

Opublikowano

Panowie spot jak zawsze o 19:00 w wiadomym miejscu, ruszać swoje 4 litery i przyjeżdżać :evil:

I jeszcze zrób liste i określ w jakich strojach mamy się stawić :decayed:

Ciebie już w różnych strojach widzieliśmy na spotach to nas niczym nie zaskoczysz :decayed:

Jakby wyrownac wagi no to wiadomo nie mialby szans , ale tak to sie fajnie zbiera :good: :good: :good: .

Jakies 7.7-7.8 do setki.

Wg mnie te auta powinny mieć lepsze osiągi z taką mocą bo jak by nie było technika idzie do przodu i co raz to nowsze silniki i rozwiązania a jednak taka leciwa B5 2.8 30V 193KM ma 7.4s do setki.

Za ciężkie te dzisiejsze krowy :naughty:

[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 12:56_________________________________________________Glinek sprzedał B6 może ktoś sobie chce zapodać Air'a :naughty::decayed:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1756905703

http://allegro.pl/5-x-112-19-cali-rotirofm-blq-215-35-r19-air-ride-i1756905282.html[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 13:06_________________________________________________Dajcie sobie na Sport Klub, DTM właśnie jest i B8ki w fajnej oprawie :naughty::decayed:

Opublikowano

PABLO to na dachu w końcu czy piętro niżej?

Opublikowano

Wjazd na dach jest nadal zablokowany, tam gdzie ostatnio z nami byłeś :gwizdanie:

Tailored Trailer

:kox:

Opublikowano

PABLO a jeszcze jakaś lista kto będzie? Żeby się nie okazało że tylko Ty i Ja :decayed:

Opublikowano

Żadnych list nie robimy na spoty bo to nie A6 Klub :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: wszystkim
Opublikowano

Wjazd na dach jest nadal zablokowany, tam gdzie ostatnio z nami byłeś :gwizdanie:

Tailored Trailer

:kox:

Elegancki filmik :kox:

Opublikowano

Wjazd na dach jest nadal zablokowany, tam gdzie ostatnio z nami byłeś :gwizdanie:

Tailored Trailer

:kox:

:good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.