Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dzisiaj prawdopodobnie odwioze dziewczyny do teściów więc nie wiem czy się wyrobię na kiełbaski. Jak coś to możesz mnie wpisać na listę rezerwową ;-) Długo tam będziecie ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja dzisiaj prawdopodobnie odwioze dziewczyny do teściów więc nie wiem czy się wyrobię na kiełbaski. Jak coś to możesz mnie wpisać na listę rezerwową ;-) Długo tam będziecie ?

Z 1h do 1,5h na pewno :wink4:

Opublikowano

oki, jak coś to będę dzwonił ;-)

Opublikowano

:hi:

jak jest dzisiaj kiełbaska to chętnie podskoczę :)

no właśnie a czym ?? i o której :mysli: Pablo musi być :naughty:

Ty się zastanawiasz czym ? czy ja mam ? :naughty::decayed:

Opublikowano

Dzis o 21 to ja bede juz wmiare zrobiony wiec ... z kielbasek nici . :confused4:

Opublikowano

:hi:

jak jest dzisiaj kiełbaska to chętnie podskoczę :)

no właśnie a czym ?? i o której :mysli: Pablo musi być :naughty:

Ty się zastanawiasz czym ? czy ja mam ? :naughty::decayed:

TY ,ja wiem :wink4:

POZIEK będzie na kiełbaskach :naughty: więc pany zbierać d*py aby na Mazowszu nie mówili że w stolicy lipa :wink4:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 14:53_________________________________________________Kuzaj :shocked:

Opublikowano

POZIEK będzie na kiełbaskach :naughty: wię

I nic o tym nie wiem :shocked:

Opublikowano

POZIEK będzie na kiełbaskach :naughty: wię

I nic o tym nie wiem :shocked:

to juz wiesz :decayed:
Opublikowano

to ja nie jadę :tongue4::decayed:

Opublikowano

POZIEK[/b][/size] będzie na kiełbaskach

oj to szkoda ze mnie nie bedzie :naughty: :naughty: :naughty: . Tak bardzo chcialem poznac tego Pana

Opublikowano

POZIEK[/b][/size] będzie na kiełbaskach

oj to szkoda ze mnie nie bedzie :naughty: :naughty: :naughty: . Tak bardzo chcialem poznac tego Pana

To coś rozkmiń i znajdź sobie kierowce :naughty:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 15:24_________________________________________________Dzwoniłem właśnie do Poźka tak więc jest o 21:00 pod Halą Targową :good:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 15:32_________________________________________________

A więc robimy listę na dzisiejsze kiełbaski, godzina jak zawsze ok 21:15! :)

PABLO

sokolnh

Wąski

gruszka

OGr

Poziek :lol1: :lol1: :lol1::decayed:

Gabriel

FANTOMAS "mejbi" :decayed:

KERCZI

ykk

ozi_wells

Pavel1380 "mejbi" :decayed:

Opublikowano

to ja nie jadę :tongue4::decayed:

BO ?
Opublikowano

to ja nie jadę :tongue4::decayed:

BO ?

Przyjedzie przyjedzie :naughty:

Opublikowano

Pablo niedowiarek musiał sam sprawdzić i zaprosić :decayed:

Opublikowano

a co z Tomkiem??

Opublikowano

a co z Tomkiem??

Właśnie napisał mi że "mejbi" będzie :naughty:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 16:00_________________________________________________

Pablo niedowiarek musiał sam sprawdzić i zaprosić :decayed:

Aaa bo myślałem że Cię wzięło na żarty :D chociaż pytałem się Korzenia z wawy to mówił że jak Poziu nie siedzi na gg to możliwe że pojechał w trase :decayed:

Opublikowano

a co z Tomkiem??

liczy Franki :polew:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 16:04_________________________________________________Pablo KERCZI też będzie :tongue4:
Opublikowano

Pablo KRECZI też będzie :tongue4:

Znowu mam dzwonić i sprawdzać czy żartujesz :mysli::polew::decayed:

Ok :naughty::wink4:

Ale ja nie znam KRECZIEGO :mysli: :mysli: :mysli::D

Opublikowano

TO poznasz :naughty:

Opublikowano

to ja nie jadę :tongue4::decayed:

BO ?

bo Poziek przyjeżdża :decayed::wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.