Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki Panowie za sptkanie, było wesoło - jak zwykle gdy nie ma Cubra :kox::naughty: :naughty:

Wąski dzięki za postawienie mi kiełbaski - byłeś boski :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki Panowie za sptkanie, było wesoło - jak zwykle gdy nie ma Cubra :kox::naughty: :naughty:

Wąski dzięki za postawienie mi kiełbaski - byłeś boski :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew:

widzisz jakie mile moga byc spoty ludzi z Roksy??!! :polew:

Opublikowano

Wąski dzięki za postawienie mi kiełbaski - byłeś boski :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

czyżby nie skończyło się tylko na odwózce :mysli:

a normalnie nie staje :naughty:

Opublikowano

Dzięki Panowie za sptkanie, było wesoło - jak zwykle gdy nie ma Cubra :kox::naughty: :naughty:

Wąski dzięki za postawienie mi kiełbaski - byłeś boski :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:wink4: hotel :kox: do następnego :naughty:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 15:26_________________________________________________

Wąski dzięki za postawienie mi kiełbaski - byłeś boski :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

czyżby nie skończyło się tylko na odwózce :mysli:

a normalnie nie staje :naughty:

:cool1:
Opublikowano

:bry:

Przegląd zrobiony ale te szmaciarze kurierzy dowożą z mogilskiej do urzędu miasta dowody do 10 dni także trochę sobie poczekam :wallbash:

Przyjedzie ktoś po mnie jak będzie spot :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::decayed:

Opublikowano

Ja jednak z wesela wracam dopiero w poniedziałek więc znowu mnie nie będzie :/ może następnym razem

Opublikowano

widzisz jakie mile moga byc spoty ludzi z Roksy??!! :polew:

A mówiłeś że Poziek wystawił Evo na Roksie dlatego tak szybko sprzedał :kox::polew:

Opublikowano

:bry:

Przegląd zrobiony ale te szmaciarze kurierzy dowożą z mogilskiej do urzędu miasta dowody do 10 dni także trochę sobie poczekam :wallbash:

Przyjedzie ktoś po mnie jak będzie spot :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::decayed:

Za co dowód wzieli??

Opublikowano

Za co dowód wzieli??

Za to że mam za duże koła :polew:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 17:56_________________________________________________http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/1034389,krakow-znaleziono-wielki-pocisk-artyleryjski-utrudnienia-w,id,t.html?kategoria=663#5eb5816409947999,1,3,60

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

widzisz jakie mile moga byc spoty ludzi z Roksy??!! :polew:

A mówiłeś że Poziek wystawił Evo na Roksie dlatego tak szybko sprzedał :kox::polew:

nie żebym się czepiał ale to ja powiedziałem, potencjał intelektualny Karola nie pozwala na tak szybkie reakcje

Opublikowano

widzisz jakie mile moga byc spoty ludzi z Roksy??!! :polew:

A mówiłeś że Poziek wystawił Evo na Roksie dlatego tak szybko sprzedał :kox::polew:

nie żebym się czepiał ale to ja powiedziałem, potencjał intelektualny Karola nie pozwala na tak szybkie reakcje

bo spał do 21 :naughty:
Opublikowano

widzisz jakie mile moga byc spoty ludzi z Roksy??!! :polew:

A mówiłeś że Poziek wystawił Evo na Roksie dlatego tak szybko sprzedał :kox::polew:

nie żebym się czepiał ale to ja powiedziałem, potencjał intelektualny Karola nie pozwala na tak szybkie reakcje

popa..popa.. franek spadł i mistrz ciętej riposty od razu dostał literackich skrzydeł

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

widzisz jakie mile moga byc spoty ludzi z Roksy??!! :polew:

A mówiłeś że Poziek wystawił Evo na Roksie dlatego tak szybko sprzedał :kox::polew:

nie żebym się czepiał ale to ja powiedziałem, potencjał intelektualny Karola nie pozwala na tak szybkie reakcje

popa..popa.. franek spadł i mistrz ciętej riposty od razu dostał literackich skrzydeł

zębologu mów mnie do ręki

Opublikowano

:hi:

grucha.jpg

:polew:

Opublikowano

zębologu mów mnie do ręki

:nose: mówie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.