Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może są dobrzy w gadce ale jeśli chodzi o inteligencję :mysli:

nie trzeba mieć dużej wyobraźni żeby przewidzieć co się za chwile stanie

polecam od 1:35min

to wszytsko jest rezyserowane, w anglii i u nas tez na glupocie sie zarabia :decayed: :decayed:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie :gwizdanie:

Tylko nie reżyserowany był wypadek Richarda przed kilkoma laty...

Wypadek Richarda Hammonda [2/2]

Opublikowano

Dokładnie :gwizdanie:

Tylko nie reżyserowany był wypadek Richarda przed kilkoma laty...

Wypadek Richarda Hammonda [2/2]

wedlug mnie to bylo bardzo dobrze wyrezyserowane, az sie nie spodziewali :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:16_________________________________________________

Bo mnie doprowadzisz o zawał serca :decayed:

dobre!!
Opublikowano

Wczoraj jak byłem na spocie A6 Klubu to bawiłem się chwile fajną zabawką Mad Max'a :decayed:

Ze sprowadzeniem i wgraniem Pl softu wyszło go ponad 1200zł także nie dużo porównując np iPhona 4.

Opublikowano

calkiem calkiem, pytanie jak dziala w tym dotykowa klawira, czy ma w ogole start do IPHONA...

Opublikowano

calkiem calkiem, pytanie jak dziala w tym dotykowa klawira, czy ma w ogole start do IPHONA...

Musiałbyś pogadać z Maxem, on musiał dobrze porównywać oba modele przed zakupem a też po iPhonie 4 miał Samsunga Galaxy S II, sprzedał je i właśnie ten kupił.[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 17:07_________________________________________________Rozmowa właściciela opla i audi:

-Zobacz... Wiesz, co oznaczają te 4 kółka na masce?

-No znak Audi, nie?

-Nie. Każde z nich, to 100.000km bezawaryjnej jazdy, a Ty masz jedno i to w dodatku przekreślone :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 17:39_________________________________________________Sokolnh czytałeś jakiego mamy zbawiciela finansowego na forum :naughty::decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=215721.0

Opublikowano

:siema:

Panowie potrzebuje kupić komplet filtrów do 1.8t, jakiś dobrych (Bosch, Knecht, Mann) Czy możecie polecić jakiś sprawdzony sklep w krk? :hi:

Opublikowano

:siema:

Panowie potrzebuje kupić komplet filtrów do 1.8t, jakiś dobrych (Bosch, Knecht, Mann) Czy możecie polecić jakiś sprawdzony sklep w krk? :hi:

InterCars

jak cos to dzwon albo pisz PW, na moj numer klienta masz do 40% zniznki

jak mi podasz rocznik i kod silnika to CI moge odrazu podac ceny bo mam dostep ON-LINE

Opublikowano

Wielkie dzięki KERCZI, odezwę się na PW. :good:

Opublikowano

alo Krakow! :)

Wlasnie wjechalem do miasta i poszukuje na gwalt myjni bezdotykowej. Najlepiej w okolicach ulicy Zakopianskiej.. Help :)

Opublikowano

alo Krakow! :)

Wlasnie wjechalem do miasta i poszukuje na gwalt myjni bezdotykowej. Najlepiej w okolicach ulicy Zakopianskiej.. Help :)

Na stacji bp, koło solvay park'u i pętli tramwajowej borek fałęcki.

Opublikowano

alo Krakow! :)

Wlasnie wjechalem do miasta i poszukuje na gwalt myjni bezdotykowej. Najlepiej w okolicach ulicy Zakopianskiej.. Help :)

Makki już jesteś???? :kox:

Na ile przyjechałeś???

Masz tam obok Solvay Park Bp i bez dotykowa :)

Robimy spota tym razem :wink4:

Opublikowano

alo Krakow! :)

Wlasnie wjechalem do miasta i poszukuje na gwalt myjni bezdotykowej. Najlepiej w okolicach ulicy Zakopianskiej.. Help :)

Makki już jesteś???? :kox:

Na ile przyjechałeś???

Masz tam obok Solvay Park Bp i bez dotykowa :)

Robimy spota tym razem :wink4:

Pablo wyprzedziłem Cię o 2 minuty... prześpij się :wink4:

Opublikowano

Pablo wyprzedziłem Cię o 2 minuty... prześpij się :wink4:

ranyjulek nic nie prześpij bo dobrze widziałem co napisałeś, a co nie mogę tego napisać od siebie też :?:

Makki jak jedziesz od południa z góry jak mijasz Kościół po drodze to najlepiej skręć w prawo jak byś do Cinema City jechał i przez parking trzeba jechać kolo cerfa a następnie na małym rondzie w prawo pod mostek i wtedy jesteś na stacji.

Strasznie pojeebany dojazd na Solvay dlatego nigdy nie było ruchu w Media w którym pracowałem :disgust:

Opublikowano

Jak coś jutro zapraszam na pucowanko do nas :decayed: :decayed:

Opublikowano

Pablo wyprzedziłem Cię o 2 minuty... prześpij się :wink4:

ranyjulek nic nie prześpij bo dobrze widziałem co napisałeś, a co nie mogę tego napisać od siebie też :?:

Możesz, żartnąłem sobie :wink4:

Opublikowano

Pablo wyprzedziłem Cię o 2 minuty... prześpij się :wink4:

ranyjulek nic nie prześpij bo dobrze widziałem co napisałeś, a co nie mogę tego napisać od siebie też :?:

Możesz, żartnąłem sobie :wink4:

hehe :decayed:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 00:18_________________________________________________

Jak coś jutro zapraszam na pucowanko do nas :decayed: :decayed:

Jutro jest środa a więc :naughty:

Panowie robimy spota wieczorem na kiełbaski :kox:

Opublikowano

dzieki!! Znalazlem, dzisiaj ponad 300km zrobilem i troche robali sie naprzyczepialo..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.