Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra lektura polecam :good::decayed: :decayed: :decayed:

Naliczyłem się 4 kropki :decayed: i nawet z naszym mieszkańcem rodu Krakusów :evil:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=215842.30[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 00:29_________________________________________________

Ktos byl na spocie ? Ja na smierc zapomnialem a dzis to moze nawet zagladnolbym Fiescina .

mmcv spot (kiełbaski) przesunęliśmy na dziś - Czwartek :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

koledze już drugi raz ukradli RNS-A z nowego A3 :evil: koszt na AC 15 TYŚ :shocked:

a z ciekawości kiedy mu to podprowadzili za dnia czy nocką

a co kombinujesz jak sobie podprowadzic :mysli: :mysli: :decayed:

jestem ciekaw jak bardzo teraz gnoje kozaczą

Dobra lektura polecam :good::decayed: :decayed: :decayed:

Naliczyłem się 4 kropki :decayed: i nawet z naszym mieszkańcem roku Krakusów :evil:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=215842.30

:mysli: kogoś tam chyba poniosło z tymi kropami

Opublikowano

Pewnie domjenick, ujawnił się na końcu :)

Opublikowano

:siema:

:decayed: :decayed: :chytry:

Opublikowano

koledze już drugi raz ukradli RNS-A z nowego A3 :evil: koszt na AC 15 TYŚ :shocked:

a z ciekawości kiedy mu to podprowadzili za dnia czy nocką

Nie wie.Ma dwa auta na Pszona parkuje.Wybili prawą szybę ale za to profesjonalnie wymontowali bez dodatkowych uszkodzeń.

Zapewne na zamówienie i ciągle Ci sami wiedzą że nowe auto.Co za kraj :evil: [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 08:26_________________________________________________

:siema:

:decayed: :decayed: :chytry:

:polew: babuszka :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

W USA zrobili by z tego niezły thriller. W rolach głównych:

Steve Buscemi - kierowca

John Turturro - glina ścigający wyżej wymienionego

Cate Blanchett - ofiara

A tak zupełnie serio, to szkoda dziewczyny. :smutas:

Opublikowano

Bezbłędne, Wąski :):decayed: Warto kupić tą ksiązkę :]

Opublikowano
Opublikowano

:bry:

Dla tych co nie mają dostępu do tego działu :decayed:

Czy wiecie kto stworzyl kobiete? - 4 fachowcow

1-stolarz-zrobil nogi ktore ciagle rozkladaja sie na boki

2-hydraulik-spierdolil bo cieknie co miesiac

3-slusarz-zrobil zamek do ktorego pasuja wszystkie klucze

4-architekt ten to dopiero zawalil robote zaprojektowal plac zabaw tuz obok szamba.

:polew:

Panowie to jak kto się piszę na kiełbaski dzisiaj :?:

Opublikowano

Widziałem kiedyś u Nas na forum ( odbiegając od treści filmiku ) jak dwóch braci bawiło sie w podobne filmowanie. Kamerę zamontowali na statyw do którego przymocowalii kółka a szyny zrobili z rurek pcv :gwizdanie:

za***iste są te ujęcia jak sie kamera przesuwa w poziomie :kox:

Opublikowano

Spot jest o 21? Gdzie jest ta Hala Targowa? :)

Opublikowano

Grzegórzecka, Metalowców, Daszyńskiego, Łazarza, Dietla, Blich - u zbiegu wszystkich tych ulic :decayed:

Albo inaczej, tam gdzie niegdyś Wisła płynała a obecny tam wiadukt był kiedyś nań mostem :rolleyes:

Opublikowano

Spot jest o 21? Gdzie jest ta Hala Targowa? :)

Hala Targowa jest zaraz przy Galerii Kazimierz gdzie mamy spoty.

Jak masz navi to wpisz sobie najlepiej Daszyńskiego 3, jak będziesz skręcał w tą ulice to zobaczysz kolejki na kiełbaski :decayed:

To kto się pisze dziś na spota, oprócz mnie i Makkiego :?:

Opublikowano

Pablo, gdzie dokładnie są te kiełbaski ? Pod HT byłem moze 2 razy :decayed:

http://maps.google.pl/maps?q=krak%C3%B3w%20Daszy%C5%84skiego%203&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-GB:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=pl&tab=wl

Pokaz na mapie :> Postaram się zawitać do was.

Opublikowano

Spot jest o 21? Gdzie jest ta Hala Targowa? :)

Hala Targowa jest zaraz przy Galerii Kazimierz gdzie mamy spoty.

Jak masz navi to wpisz sobie najlepiej Daszyńskiego 3, jak będziesz skręcał w tą ulice to zobaczysz kolejki na kiełbaski :decayed:

Nie wytrzymał, musiał po swojemu :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.