Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: fajna kasa

http://www.tvn24.pl/-1,1711119,0,1,25-mln-euro-pod-podloga-wielki-gang-rozbity,wiadomosc.html [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 09:49_________________________________________________

Wąski kiedy nas odwiedzisz na spocie wieki Cię nie było :naughty:

e tam [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 09:50_________________________________________________

No badanie dokładnie bo na razie nic nie wiadomo..

Będzie OK :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta obejmuje odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania wnętrza i układu klimatyzacji, napełnienie 100 g czynnika chłodzącego, oleju i barwnika UV, wymianę oleju w sprężarce

Każde kolejne 100 g czynnika – 18 zł

pusta klimatyzacja ma ok 570 g

więc uzupełniona do pełna ~ 160 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się że tak, ale nie wiem czy zwróciłeś uwagę "za kolejne 100g dopłacasz 18zł"

Tak się zastanawiam ile u mnie jest 300-400g :mysli:

O Sokoł mnie poprzedził widzę :kox:, sprawa jasna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie działać jeśli doładuje tylko 100 g czynnika czyli to co jest w cenie kuponu?? Mam zamiar sprzedać samochód i juz nie chce do niego za dużo dokładać... a jeśli klima będzie działać to przynajmniej nikt mi nie zarzuci, że układ jest nieszczelny

Oferta obejmuje odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania wnętrza i układu klimatyzacji, napełnienie 100 g czynnika chłodzącego, oleju i barwnika UV, wymianę oleju w sprężarce

Każde kolejne 100 g czynnika – 18 zł

pusta klimatyzacja ma ok 570 g

więc uzupełniona do pełna ~ 160 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emelvis odwrotnie cytujesz :wink4::decayed:

No właśnie ciekawe czy można tylko wykorzystać to co jest w cenie kuponu albo czy muszą do końca dopełniać :mysli:

Daj znać jak coś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emelvis odwrotnie cytujesz :wink4::decayed:

No właśnie ciekawe czy można tylko wykorzystać to co jest w cenie kuponu albo czy muszą do końca dopełniać :mysli:

Daj znać jak coś :wink4:

Pablo źle piszesz mój nick :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo źle piszesz mój nick :):P

A wiesz co że nie zauważyłem, co taka moda ostatnio weszła że wszyscy zmieniają literówki w nickach :mysli::decayed: :decayed: :decayed:

Wcześniej byłeś emelvis :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo źle piszesz mój nick :):P

A wiesz co że nie zauważyłem, co taka moda ostatnio weszła że wszyscy zmieniają literówki w nickach :mysli::decayed: :decayed: :decayed:

Wcześniej byłeś emelvis :naughty:

Nigdy nie miałem tutaj nicku emelvis:) coś Ci się pomyliło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz lookałem to już wykupiło 219 osób tą ofertę za 9h koniec możliwości kupna, wykupiłeś to :?:, chyba ich pojeebało że się człowiek tam dostanie :evil:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 14:35_________________________________________________

Nigdy nie miałem tutaj nicku emelvis:) coś Ci się pomyliło:)

:mysli: Może mi się wydawało, na gg też Cię tak mam przecież podpisanego od początku :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz lookałem to już wykupiło 219 osób tą ofertę za 9h koniec możliwości kupna, wykupiłeś to :?:, chyba ich pojeebało że się człowiek tam dostanie :evil:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 14:35_________________________________________________

Nigdy nie miałem tutaj nicku emelvis:) coś Ci się pomyliło:)

:mysli: Może mi się wydawało, na gg też Cię tak mam przecież podpisanego od początku :D:decayed:

Jeszcze nie wykupiłem, zastanawiam się. Więc od samego początku byłeś w błędzie jeśli chodzi o mój nick :gwizdanie:. Groupon ważny przez 3 miesiące od 25.07.2011, myślę, że w tym czasie uda suę ztam pojechać i nie będzie kolejek, tym bardziej, że wymagają rezerwacji telefonicznej więc nie sądzę, żeby kogoś ustawili tak żeby musiał czekać 3 godziny w kolejce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jeśli 3 miesiące ważne to nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jeśli 3 miesiące ważne to nie powinno być problemu.

Chyba, że komuś klima nie działa to raczej nie będzie chciał czekać i się grzać w samochodzie w letnie upały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej jechac gdzies normalnie i na spokojnie sobie nabić i wyczyścić Klime ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...