Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

mam pytanko jako, że Krakowa nie znam, a wybieram się we wtorek do teatru słowackiego powiedzcie mi gdzie mogę zaparkować auto w miarę blisko teatru, ale żeby parkingu mi nie zamknęli jak będę na nim stał:P (wiem, że obok teatru jest parking ale jak znam życie i moje szczęście tam miejsca nie będzie:P)

centralnie obok Teatru masz parking i to nie bardzo drogi :)

ups nie doczytałem

[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 08:17_________________________________________________

Krakusy na pewno Cię nie zawiodą a trochę nas jest :polew:

India Talent Show - Warriors of Goja AMAZING

Jak to Dominik powiedział nasz "Mam talent" to pikuś z tymi debilami, obczajcie całe :shocked: :shocked: :shocked:

2:56 :shocked:[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 23:52_________________________________________________http://www.topgear.net.pl/news.php?readmore=1273

ałć :kwasny:

i Amerykanie chcieli wojnę z nimi wygrac :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam :hi:

mam pytanko jako, że Krakowa nie znam, a wybieram się we wtorek do teatru słowackiego powiedzcie mi gdzie mogę zaparkować auto w miarę blisko teatru, ale żeby parkingu mi nie zamknęli jak będę na nim stał:P (wiem, że obok teatru jest parking ale jak znam życie i moje szczęście tam miejsca nie będzie:P)

centralnie obok Teatru masz parking i to nie bardzo drogi :)

Jak sam kolego wspomniał wie o tym parkingu, wie też że jest mały - pyta o alaternatywę :wink4:

ul. Worcella za Biedronką jest parking jeżeli szukasz płatnego i blisko teatru :) Zyblikiewicza lub Kopernika ( chyba ) przy Westerplatte.

No chyba że szukasz czegoś darmowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka z wieczora :hi:[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 19:58_________________________________________________widzieli :wink4: jak manipulowac opinią publiczna że Xdrive wygrywa z quattro na podstawie filmików w sieci :gwizdanie:

:siema:

Jeśli ktoś choć na chwilę zwątpił w quattro, zapraszam tu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka z wieczora :hi:[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 19:58_________________________________________________widzieli :wink4: jak manipulowac opinią publiczna że Xdrive wygrywa z quattro na podstawie filmików w sieci :gwizdanie:

:siema:

Jeśli ktoś choć na chwilę zwątpił w quattro, zapraszam tu:

ale kotlety odgrzewacie ... przeciez ten film ma ze 144 lata :naughty:

Jak ktos watpil w Q to jest niepowazny i tyle. Z drugiej strony wylaczenie ESP powoduje ze naped przestaje dzialac tak jak powinien :mysli: , chyba ze ja cos przeoczylem :cool1: i wyjeto jakis bezpiecznik :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 10:11_________________________________________________widzieli ? :shocked:

http://www.youtube.com/watch?v=S2SUaoVy_iU&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 10:11_________________________________________________widzieli ? :shocked:

http://www.youtube.com/watch?v=S2SUaoVy_iU&feature=player_embedded

czytaj forum :naughty::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tym razem powiedzial, ze to nie wina alarmu tylko przekaznika zaplonu....

:> tiaaa :mysli: przekaźnik zapłonu tiaaa ciekawe co ten zapłon ma zapalać w dieslu :polew: dobrze że Ci nie powiedział że jeszcze wymienił kable od świec i kopułkę od aparatu zapłonowego weź olej tego mechesa i lepiej rozkmiń sobie w jaki szybki sposób odłączyć ten alarm i zabezpieczenia tak żebyś następnym razem znowu lawety nie wzywał jak się skitra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...