Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a mi ukradli drugi komplet ori dekielkow do felg :wallbash:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a mi ukradli drugi komplet ori dekielkow do felg :wallbash:

Jak bym takiego przyłapał to z miejsca bym uciął jaja :wallbash:

Ja jak bym trzymał auto pod blokiem to już dawno opuściły by mnie dekle z 19" które do tanich nie należą :kwasny:

A w 16" na zimę jednego nie mam dekla :angry:

Opublikowano

A ja wlasnie chyba zrobie tak ze kupie jeszcze jeden komplet, zbiore kumpli z osiedla (najszerszych :evil:) i sie przyczaimy na tych frajerow bo to jest juz przegiecie, dostana po mordzie to sie naucza. Powinno byc tak jak kiedys, za kradziez od razu lapy ucinac to mieliby nauczke na cale zycie.

W wakacje wszystkim na osiedlu pokradli. To musi byc ktos ode mnie z osiedla bo szybko przyczaili ze juz sobie nowe zalozylem.

Opublikowano

Ktos sie na KSW do Lodzi wybiera ?

Opublikowano

Ktos sie na KSW do Lodzi wybiera ?

Najmana jedziesz dopingować ? :mysli:

Opublikowano

Kto tam walczy i jaka walka wieczoru :mysli:[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 17:25_________________________________________________Shii - The Wii for Women

Końcówka najlepsza :polew:[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 17:33_________________________________________________

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

Wybacz mistrzu żem twą mądrość był godzien podważyć... :bag:

pożyjesz jeszcze 9 latek trochę doczytasz dosłuchasz i też może będą do ciebie MISZCZU wołać :>

Opublikowano

PANOWIE PANOWIE

U mnie już więcej nie puści bo nie mam światłowody

A do czego Ci światłowoda?

Pablo wyraźnie pisał że nie ma światłowody i tylko Lennox dobrze zrozumiał, że Pablo nie ma wody światłowej (albo światłej wody albo jakkolwiek inaczej) :decayed: A wy od razu kolaboraty piszecie o kartach sieciowych, kablach i innych magicznych wyrazach... Co Was napadło?? :decayed:

BTW :bry:

Opublikowano

Sorry ale nie rozkminiam tak precyzyjnie jak Jarko wypowiedzi Pabla ale teraz faktycznie zauważyłem że Pablowi chyba chodziło o to że nie ma w domu światła i wody :confused4:

Opublikowano
:hi::przebiegly:
Opublikowano

Sorry ale nie rozkminiam tak precyzyjnie jak Jarko wypowiedzi Pabla ale teraz faktycznie zauważyłem że Pablowi chyba chodziło o to że nie ma w domu światła i wody :confused4:

I po kiego c**ja szukasz dalej zaczepki ?!

Opublikowano

Chłopczyki Proszę się nie kłócić i nie rozmawiać do siebie brzydkimi słowami :bicz3: :bicz3:

A teraz prosze grzecznie iść do spania albo każę wam iść na karnego jeżyka :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 00:03_________________________________________________Dobranoc :hi:

Opublikowano

Jeżyka gdzieś Nam ostanio przepadła :rolleyes:

Opublikowano

Jeżyka gdzieś Nam ostanio przepadła :rolleyes:

Coś rzadko na forum siedzi :gwizdanie:

Opublikowano

Jeżyka gdzieś Nam ostanio przepadła :rolleyes:

Coś rzadko na forum siedzi :gwizdanie:

Niom... Masz z Nim kontekt ? Mieszka dalej w Krakowie ?

Opublikowano

Pewnie tak, ostatnio był na spocie ale coś mało rozmowny był :decayed:

Opublikowano

Oooo no proszę, Jeżu na spocie :cool1:

Opublikowano

Jarko LUZIK, musisz przyjechac ze dwa razy na spota zeby poznac humor Tomka....On Żarci...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.