Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to samo w NH w okolicach Stelli-Sawickiego :)

ja smigam 2 razy dziennie po stella i jeszcze suszary nie widzialem :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Nie zapomnijcie o spocie :)

Opublikowano

Oprócz koloru nadwozia i tapicerki (która będzie ciężka w utrzymaniu w czystości) - autko dobrze wygląda i jest fajnie wyposażone. Cena też przyzwoita... Pilzno nie jest daleko więc jeśli jesteś na kupnie to jedź oglądnąć z jakimś mechanikiem... Przy obecnych cenach benzyny i diesla - to jedyne sensowne wyjście i w przyzwoitej cenie :good:

No to zbieram się na spota :cool1:

Opublikowano

Co tu sie k.... dzieje? :)

Opublikowano

Oprócz koloru nadwozia i tapicerki (która będzie ciężka w utrzymaniu w czystości) - autko dobrze wygląda i jest fajnie wyposażone. Cena też przyzwoita... Pilzno nie jest daleko więc jeśli jesteś na kupnie to jedź oglądnąć z jakimś mechanikiem... Przy obecnych cenach benzyny i diesla - to jedyne sensowne wyjście i w przyzwoitej cenie :good:

No to zbieram się na spota :cool1:

Przy tych cenach benzyny w moim przypadku wchodzi w grę tylko nitro w postaci lpg:). Nie znam się za bardzo ale coś mi nie pasuje w tym samochodzie... Wersja usa, sprowadzony z austrii, srodek i tylna klapa poliftowa, a grill sprzed liftu no i te lampy przednie też wymienione...

Opublikowano

LukaszD teraz ZIKiT ma akcje że 5 lat wstecz chyba przysyłają mandaty, chcą tym samym dziurę budżetową łatać. Tak btw. dla all krakowskich kierowców :przebiegly: chyba jakaś akcja policyjna jest na ulicy telewizyjnej tj lecąc od tandety w stronę brożka, 2-3 dzień z rzędu "suszą", to samo w NH w okolicach Stelli-Sawickiego :)

raz w tygodniu co najmniej tak jest :)[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 21:23_________________________________________________

Co tu sie k.... dzieje? :)

a gdzie Wąski ....[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 21:24_________________________________________________

Piotr 660 47 01 50 N.H

A gdzie ten Pan serwisuje bo nie wiem o kogo chodzi ? :)

a wszystkich znasz :naughty:

No właśnie nie, dlatego też pytam :wink4:

Wamat znana firma :)[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 21:24_________________________________________________ON dziś po 5.48 :evil:

Opublikowano

hmmm... widział ktoś specjaliste od zawieszeń...? :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Dzięki za spota Panowie :hi:

Opublikowano

:hi:

Nie zapomnijcie o spocie :)

patrz kufa zapomniałem

Co tu sie k.... dzieje? :)

hartbrejker się odnalazł

coś mi psujesz wydajność w gabinecie ostatnio

ON dziś po 5.48 [/b] :evil:

tzn. gdzie w biedronce :naughty:

Opublikowano

Oprócz koloru nadwozia i tapicerki (która będzie ciężka w utrzymaniu w czystości) - autko dobrze wygląda

Z tym się akurat po części nie zgodzę jeśli chodzi o wnętrze, bo jasna skóra + tapicerka jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości, rzekłbym że łatwiejsza niż czarna :wink4:

Opublikowano

Podziękował za spota :hi: frekwencja :good:

Opublikowano

dzieki za spota

Opublikowano

dzięki za spota

Pablo już skończył? :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

podziekwal :>

Opublikowano

dzięki za spota

Pablo już skończył? :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Skończył zaraz jak pojechaliście, ładnie to tak olać kolege :polew::decayed:

Frekwencja 15 audiczek :kox::good:

Opublikowano

podziękował za spota :good: :good: :good:

Opublikowano

Pablo ładnie to landrynki spod szafy wygrzebywać :decayed: I to przy kolegach :polew:

Dzięki za spota :good: Frekwencja :kox:

Opublikowano

Pablo ładnie to landrynki spod szafy wygrzebywać :decayed: I to przy kolegach :polew:

Dzięki za spota :good: Frekwencja :kox:

To nie było do mnie :tongue4::decayed::polew:

:kox:

Opublikowano

Pablo ładnie to landrynki spod szafy wygrzebywać :decayed: I to przy kolegach :polew:

Dzięki za spota :good: Frekwencja :kox:

To nie było do mnie :tongue4::decayed::polew:

:kox:

Do Ciebie do Ciebie :decayed: Koledzy wiedzą o co chodzi :polew: :polew: :polew: Klient również :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nie wnikam :embarrassed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.