Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki Chico :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaki Chico :mysli:

To ty nie wiesz że to on :naughty:

Opublikowano

Pablo dzieki ci goscie od geometrii sa ok :good: ale jeszcze jedno pytanie. Mam chromowane listwy wokoło szyb w samochodzie nieco zniszczone przez poprzedniego wlasciciela najprawdopodobniej przez myjnie automatyczna co moge z tym zrobic to niby jest chrom ale to jest tylko powloka chromowa a jest to aluminium chcialbym to jakos odnowic sobie albo oddac to komus kto to zrobi wiecie gdzie u nas w krakowie cos takiego robia?? dzwonilem do TECE i oni nie robia aluminium wiec juz nie wiem gdzie sie zgloscic

Opublikowano

Nono jechałbym : >

O ile mi przywrócą furę do życia.. bo miał się okazać pompowtrysk a pękła jakaś tulejka na korbowodzie i dziś byłem to oglądać jak rozebrali :confused4: Tulejka narobiła trochę szkód

Opublikowano

Pierdziel to, jak nie dasz rady autem to się z kimś weźmiesz z Krk :naughty:

Opublikowano

Pierdziel to, jak nie dasz rady autem to się z kimś weźmiesz z Krk :naughty:

Może z pablo_ua4 pojadę z Olkusza ; P

Opublikowano
:good::kox:
Opublikowano

Nono jechałbym : >

O ile mi przywrócą furę do życia.. bo miał się okazać pompowtrysk a pękła jakaś tulejka na korbowodzie i dziś byłem to oglądać jak rozebrali :confused4: Tulejka narobiła trochę szkód

Ale zlot jest za blisko trzy miechy a Ty się już awarią auta tłumaczysz :naughty:

Opublikowano

Może się on boi porządnego picia, bo żadna kropelka % w Bukowinie się nie marnuje :naughty::kox:

:decayed:

Opublikowano

Nono jechałbym : >

O ile mi przywrócą furę do życia.. bo miał się okazać pompowtrysk a pękła jakaś tulejka na korbowodzie i dziś byłem to oglądać jak rozebrali :confused4: Tulejka narobiła trochę szkód

Ale zlot jest za blisko trzy miechy a Ty się już awarią auta tłumaczysz :naughty:

W tym roku myślę, że mi się uda :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo dzieki ci goscie od geometrii sa ok :good:

Gdzie w końcu robiłeś i co było? Zbieżność?

Opublikowano

Ktoś wie o co kaman?

Witojcie kolego

Opublikowano

Ktoś wie o co kaman?

Witojcie kolego

Witaj dance mistrzu :hi:

Jak tak dalej mnie baba będzie męczyć to się chyba bedę musiał zgłosić do Ciebie :decayed:

Non stop na parkiet :polew:

Opublikowano

Ktoś wie o co kaman?

Witojcie kolego

Witaj dance mistrzu :hi:

Jak tak dalej mnie baba będzie męczyć to się chyba bedę musiał zgłosić do Ciebie :decayed:

Non stop na parkiet :polew:

To dawaj

Opublikowano

Taki dance :mysli::arrow2:http://wpytke.pl/obrazek.php?260

:polew:

Nie spać karwa :!:

Opublikowano

Panowie jakby ktos gdzies slyszal itd to VW T5 do sprzedania:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2036610562

Opublikowano

:bry:

Panowie i zawias zrobiony.. springi zrobiły robote i teraz jest gicior :) w czwartek zobaczycie :naughty:

Opublikowano

:bry:

Panowie i zawias zrobiony.. springi zrobiły robote i teraz jest gicior :) w czwartek zobaczycie :naughty:

dawaj fotę :naughty:
Opublikowano

zdjęcie robione na szybko komórą więc nienajlepsza jakość... :naughty:

imag0237sa.th.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.