Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niech mi ktoś da znać SMS-em co z jutrzejszym wypadem. Ja od 7 do 19 jestem w pracy więc nie będę mógł z nikim się skontaktować :kwasny:

Dobranoc :hi:

Opublikowano

Ja niestety jutro odpadam i nie będzie mnie mam inną imprezę .Dobranoc :hi:

Opublikowano

Niech mi ktoś da znać SMS-em co z jutrzejszym wypadem. Ja od 7 do 19 jestem w pracy więc nie będę mógł z nikim się skontaktować :kwasny:

Ja tak samo do 19:00, po pracy jadę normalnie na spota :gwizdanie:

Opublikowano

Ja już kierowce mam :gwizdanie:

Opublikowano

Mao brakowao :decayed:

Opublikowano

Mao brakowao :decayed:

????

Opublikowano

remis :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Co do jutra to Ja sam juz nie wiem co i jak :cool1:

Ja na spocie napewno bede a co dalej to zobaczymy :gwizdanie:

ps. Jarko ile mam Ci dać za tego gifta co mi dałes :kox::notworthy:

Opublikowano

Ja już kierowce mam :gwizdanie:

Miodzio przykro ze taką fuszere odwalili ja byłem zadowolony wszystko z planem moze dlatego ze mi to kolega wymieniał który tam pracuje :mysli:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 00:08_________________________________________________Remis ze wskazaniem na Nas :tongue4:

Opublikowano

widzieliscie butelke małego Cubra?

000146RRHKD6P5LI-C303.jpg

Opublikowano
:kox::decayed:
Opublikowano

widzieliscie butelke małego Cubra?

000146RRHKD6P5LI-C303.jpg

:good: a czy to na pewno młodego :mysli:

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10915639,Izba_skarbowa_chce_przeszukiwac_Allegro.html [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 08:23_________________________________________________

Pancie....

Dla Klubowiczow rabat.

Auto oczywiscie ma skrzynie Multitronic a nie S-tronic.

POLECAM.

http://otomoto.pl/audi-a3-sportback-2-0t-s-tronic-full-C22218565.html

gdyby nie ten przebieg :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 08:23_________________________________________________Gruszka umiesz tak :naughty:

http://moto.pl/MotoPL/56,88571,10887932,Najlepsze_moto_filmiki_2011_roku.html dobry jest :good:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 08:29_________________________________________________prze ..

http://moto.pl/MotoPL/56,88571,10887932,Czlowiek_wrotka,,10.html :kox:

Opublikowano

widzieliscie butelke małego Cubra?

000146RRHKD6P5LI-C303.jpg

:good: a czy to na pewno młodego :mysli:

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10915639,Izba_skarbowa_chce_przeszukiwac_Allegro.html [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 08:23_________________________________________________

Pancie....

Dla Klubowiczow rabat.

Auto oczywiscie ma skrzynie Multitronic a nie S-tronic.

POLECAM.

http://otomoto.pl/audi-a3-sportback-2-0t-s-tronic-full-C22218565.html

gdyby nie ten przebieg :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 08:23_________________________________________________Gruszka umiesz tak :naughty:

http://moto.pl/MotoPL/56,88571,10887932,Najlepsze_moto_filmiki_2011_roku.html dobry jest :good:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 08:29_________________________________________________prze ..

http://moto.pl/MotoPL/56,88571,10887932,Czlowiek_wrotka,,10.html :kox:

Chlopaki daja rade, ale widzlalem naszych w akcji i powiem Ci ze tez niema sie czego wstydzic

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Poranne kalambury :kox:

Opublikowano

Wszyscy ciężko pracują :decayed:

Opublikowano

Ja nie :gwizdanie:

Opublikowano

Ja nie :gwizdanie:

jarko jesteś dzisiaj na spocie :?: :rolleyes:

Opublikowano

Nie wiem jeszcze, może podjadę na chwilę.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.