Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale będę miał dzisiaj za***isty obiad :kox: Muszę go tylko ugotować :decayed:

A tak mi się nie chce, a takiego mam smaka na niego :rolleyes:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

Jarko :good:

Opublikowano

ktos tu ostatnio polecal pizzerie Alcatraz, no i musze przyznac ze dobra :>

nie wiem czy nie przypadkiem Cuber ?

Opublikowano

suplementy.jpg

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jarko nie wyswietla obrazka :cool1:

o już działa :wink4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:08_________________________________________________

ktos tu ostatnio polecal pizzerie Alcatraz, no i musze przyznac ze dobra :>

nie wiem czy nie przypadkiem Cuber ?

no coś tam mówiłem ze jest całkiem ok :wink4:

Opublikowano

Wczoraj nawet ta obleśna banolli była całkiem niezła :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wczoraj nawet ta obleśna banolli była całkiem niezła :)

rzuciliście sie jakbyście tydzień nie jedli :naughty:

Opublikowano

Wczorajszy spot był rekordowy od dłuższego czasu ok 18 osób jeśli dobrze policzyłem :kox:

22123092.jpg

48656352.jpg

77571961.jpg

26695092.jpg

Bylo milo bo ja bylem

Opublikowano

Bylo milo bo ja bylem

tiiaaa....... :wstydliwy:

Pany na paśmie DTV wsadzili kilka nowych programów między innymi POLO TV jakie mófie fam bity idą :banan2:

Opublikowano

Bylo milo bo ja bylem

tiiaaa....... :wstydliwy:

Pany na paśmie DTV wsadzili kilka nowych programów między innymi POLO TV jakie mófie fam bity idą :banan2:

o to szukamy kanałów

Opublikowano

przed chwilą była w TVN w faktach taka zajawka o Saab-ie Kaczyńskiego. Kolo go kupił z komisu i liczy że zarobi na nim :polew: tiaaa.... ja bym się martwił czy nie będzie miał z bankrutem dożywocia ale nie to jest ważne. Pokazywali jak z niego Kaczyński wysiadał i co ?! przednie drzwi szyby czarne jak smoła ja się pytam gdzie jest krzyż i gdzie miała wtedy czujniki i oczy policja

Opublikowano

apropo samochodów to własnie kupiłem dla mojej Kobitki Opla Corse B 1.4 Benzynka w bardzo ładnym stanie technicznym i wizualnym za grosze, zobaczymy ile w takim stanie wytrzyma :decayed:

oglądałem kilka egzemplarzy 3 drzwiowych ale zdecydowałem sie na 5 drzwi zawsze to praktyczniejsze przy Dziecku.

Opublikowano

apropo samochodów to własnie kupiłem dla mojej Kobitki Opla Corse B 1.4 Benzynka w bardzo ładnym stanie technicznym i wizualnym za grosze, zobaczymy ile w takim stanie wytrzyma :decayed:

oglądałem kilka egzemplarzy 3 drzwiowych ale zdecydowałem sie na 5 drzwi zawsze to praktyczniejsze przy Dziecku.

Ty zdrajco trzeba było kupić A1 :decayed: a nie jakiegoś opla.

Opublikowano

A1 to jak wygram w totka :wink4: pozatym klepane A1 to żal, a corse to sie nogą domknie i do domu

Opublikowano

A1 to jak wygram w totka :wink4: pozatym klepane A1 to żal, a corse to sie nogą domknie i do domu

Co fakt to fakt dobrze ze 5 drzwi bo faktycznie przydają się. Co do samego auta to niestety te silniki 1.4 różne mają opinie nie zawsze najlepszą ale to chyba jak z każdym autem - Jak się trafi :decayed:

Opublikowano

ja wychodze z założenia ze jak sie Moja nauczy jeździć to sie przerzuci na coś lepszego a narazie niech wytłucze to autko, ale naprawde jak na 98 rok produkcji to wygląda przyzwoicie i silniczek pracuje cichutko bez zarzutów, a kaska śmieszna jak za auto

Opublikowano

Nagranie z komórki nie pomogło, trza było auto kupić ? :decayed:

Opublikowano

Nagranie z komórki nie pomogło, trza było auto kupić ? :decayed:

:polew: nawet nie wiesz jak pomogło , Moja usilnie wmawiała mi ze byliśmy na disco ale jak zobaczyła Ciebie po 3 w nocy gadającego o miłości do żony to zaniemówiła :tongue4: podsumowała tylko " jak można grać całą noc w fife bez znudzenia " :polew: a ja ze noc za krótka bo dopiero sie rozkręcaliśmy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Pany na paśmie DTV wsadzili kilka nowych programów między innymi POLO TV jakie mófie fam bity idą :banan2:

Na Cyfrze jest juz od dłuższego czasu , mój ulubiony kanał 161 :naughty: :naughty: :naughty:

Własnie był u mnie Mańkowski i w tle własnei Polo Tv szło heheheh

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.