Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

popatrzcie jaki Tomuś cwany i odebrał nagrodę a w sumie nie wygląda na takiego :decayed:

Ja mam już 2 klientów a następni przyjdą mi z salonu od kumpla :kox::decayed:

tiiaaa Pablo i jeszcze wypłakałem lizaka i robiłem sobie zdjęcja na fejsbuca jak leżę na łóżku z kasą i jaki to ja dźigit w interesach jestem :wallbash:

Ja mam już 2 klientów a następni przyjdą mi z salonu od kumpla :kox::decayed:

widzisz głupich nie sieją sami przychodzą a można wszystko w domciu jednym palcem załatwić

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Już było u nas na forum kilka ps3 do sprzedania po tej promocji :naughty:

Opublikowano

ja przedłużałem umowe w punkcie Play i tez dostałem te 100 min na 6 miesięcy i w sumie za 59 zl abonamentu mam 500 min do wszystkich sieci

Opublikowano
  • Autor

, jeśli ktoś nie powie że jest ode mnie to nie będzie miał tych dodatkowych minut, tylko tyle co ma w abonamencie.

Załoze sie z Tobą Pablo że nie mówiąc o Tym ze jestem od Ciebie dostanę spokojnie te minuty :cool1:

tak na marginesie to działania playowców są bezczelne , ostatnio typ zadzwonił do mnie z ofertą, nagadał sie troszkę po czym grzecznie zapytałem skąd ma mój numer telefonu i co odpowiedział ? rozłączył sie idiota :decayed:

Pewnie inni też tak robią ale jakos telefonów z Plusa, Ery( T-mobile) nie dostałem :wink4:

Opublikowano

Załoze sie z Tobą Pablo że nie mówiąc o Tym ze jestem od Ciebie dostanę spokojnie te minuty :cool1:

Cuber, jeśli nic nie wspomnisz o dodatkowych minutach które są poza abonamentem to nic nie dostaniesz :cool1:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 14:25_________________________________________________Jeszcze jarko coś dopisze i mamy dyskusje dnia :decayed:

Opublikowano

Do mnie w orange dzwonili non stop, aż do wyżygania... Ale nie to dla mnie jest najważniejsze, żadne obsrane promocje mnie nie interesują... Jakość usługi delikatnie lepsza w play jak w orange, ale pewnie gorsza jak w plusie czy t-mobile ( zasięg ). Mam cztery numery i teraz Wszyscy korzystamy z telefonów kompletnie nie ograniczając się co miało miejsce w orange, a za różnicę w rachunkach ( 150zł/miesiąc ) kupiłem sobie kamerę :)

Jak to ktoś ostatnio powiedział: skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać :rolleyes:

I również nie powoływałem się na Pabla, a ofertę mam wystarczającą i kilka gratisów prócz minut również dostałem jak jakieś słuchawki bluetooth itp...

Jeszcze jarko coś dopisze i mamy dyskusje dnia :decayed:

Rzekłem raz, idę spać. Bawcie sie dobrze :)

Opublikowano

[Pewnei inny też tak robią ale jakos telefonów z Plusa, Ery( T-mobile) nie dostałem :wink4:

bo im wstyd swoją ofrtę przedstawiać :decayed:

ja przedłużałem umowe w punkcie Play i tez dostałem te 100 min na 6 miesięcy i w sumie za 59 zl abonamentu mam 500 min do wszystkich sieci

ale to masz chyba zwykły abonament bo ja mam to samo ale z All Inclusive (internet bez ograniczeń) i płacę 75zł

Powiem wam tak. Moja żona ma Orange chyba od 98r !!!. To był mój nr ale go na nią przepisałem. Podpisałem umowę z IDEĄ jak tylko powstali wcześniej była era pamiętam że płaciłem coś 2,40zł/min i nie było sek. naliczania:sick3:. Wtedy IDEA zrobiła coś takiego na rynku jak teraz Play ceny dzięki niej dużo spadły .

Żona płaci 99zł netto. konsultatnt jej wyliczł ze w/g. jej billingów ten abonametn jest optymalny i powinna się w nim mieścić. W środę przyszedl kolejny rachuek i znowu ma 100% ponad abonament do zapłacenia :wallbash: bo 80% rozmów na billingu to PLAY i praktycznie wszytskie nr zaczynają się na 5.... i 6..... :blink: Już ją przeczulałem żeby nie rozmawiała dużo z nr na 7........ No ale skąd się dowiesz gdzie kto ma abonament jak nr jest na 5 czy 6 ? Coraz więcej ludzi to widzi i się wkur.... i się przenosi właśnie z tego powodu że co z tego że mają dużo minut do T-Mobile Plusa Orange etc. jak coraz więcej przechodzi to Play-a i tak ten abonament wdupca im w oczach. Odemnie z rodziny jeszcze tylko szwagier się trzyma framugi w T-Mobile ale też mówi że jak się umowa skończy to przejdzie do Play-a bo mówi że ma to samo co żona. Jeśli nie przestaną dyskryminować tej sieci wyższymi opłatami za połaczenia to Plus , Orange i T-mobile sobie same dołek wykopią bo przecież każdy wychodzi z założenia że hu... mnie to obchodzi że ktoś ma dorgo jak do mnie dzowni (jak ma sprawe niech płaci) ważne że on ma tanio.

Opublikowano
  • Autor

I tak sie nie przeniose do Play-a :decayed: chocby mi dali za 180 zł 8 tyś minut przechodzących co miesiac do wszystkich + ps3 raz na rok

Orange rulllez! :wink4:

Opublikowano

I tak sie nie przeniose do Play-a :decayed: chocby mi dali za 180 zł 8 tyś minut przechodzących co miesiac do wszystkich + ps3 raz na rok

Orange rulllez! :wink4:

kto bogatemu zabroni :naughty:

U mojej żony to będzie ok 1200zł rocznie w plecy (nawet ponad 1200zł bo umowe ma do 03.13) jak tak dalej pójdzie zastanawiamy się czy nie zerwać umowy (to chyba koszt 1000zł wie ktoś dokładnie ?) bo i tak się będzie to bardziej opłacało jak weźmie sobie jakiś bardziej wypaśny tel. w PLAY-ju i go od razu lunie bo z osrange ma N8-ke

Opublikowano
  • Autor

Fanti weź przestań :wallbash:

Opublikowano

Fanti weź przestań :wallbash:

co weź ...cyfry nie kłamią skoro ja mogę trajlać przez fona i rachunek mi przychodzi miesiąc w miesiąc 75zł a ona ma 240zł (vatowcem nie jest :confused4:) i ma mniej minut niż ja więc jaki ma to sens finansowy Grześ no proszę Cię :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

"Weż przestań" to było do textu: odnosnie "kto bogatemu zabroni" :gwizdanie:

cyfry nie kłamią skoro ja mogę trajlać przez fona i rachunek mi przychodzi miesiąc w miesiąc 75zł a ona ma 240zł (vatowcem nie jest :confused4:) i ma mniej minut niż ja więc jaki ma to sens finansowy Grześ no proszę Cię :przebiegly:

Jak do tej pory dla mnie Play nie zrobił cudownych oferta jak Wam abym miał to samo co w Orange ( 180 zł stary abonament ) za 70 zł pytanie tylko dlaczego? :mysli:

Jak ma byc różnicy 20-30 zł bo tyle wychodzi jak zaoferowali mi podobne warunki to niech mnie w d... pocałują

Moze teraz maja fantastyczne oferty itd itp. ale i tak do nich prędko nie pójdę :decayed:

Opublikowano

:bry:wiem może ktoś gdzie w krakowie mozna przeczyscic erg i kolektor ?

Opublikowano

"Weż przestań" to było do textu: odnosnie "kto bogatemu zabroni" :gwizdanie:

no ja B8 nie śmigom :naughty:

Grześ żart :wink4:

nie chodzi już tak o ofertę ale o koszty związane z tym do kogo i jak często dzwonisz. Np. żona ma większość nr. play-a o których wie że są z playa lub nie (bo 5... i 6... sa nie do zidentyfikowania jeśli ktoś się nie przyzna). Te numery które wie to i tak numery z jakimi musi! nawijać "godzinami" bo to albo najlepsze psiapsiółki , prtotetyka itp. których wykonanie jest co najmniej niezbędne więc nie oferta jest tu kluczem tylko fakt do kogo się najwięcej dzwoni a po bilingu widzę że zaczyna mieć to coraz większe znaczenie finansowe. Jak ktoś jest w pleju to go to wali jak w czymś innym to już fajnie nie jest tak jak podałem przykład i tylko o to mi chodzi.

Opublikowano
  • Autor

lajcik :decayed:

Opublikowano

nie chodzi już tak o ofertę ale o koszty związane z tym do kogo i jak często dzwonisz. Np. żona ma większość nr. play-a o których wie że są z playa lub nie (bo 5... i 6... sa nie do zidentyfikowania jeśli ktoś się nie przyzna). Te numery które wie to i tak numery z jakimi musi! nawijać "godzinami" bo to albo najlepsze psiapsiółki , prtotetyka itp. których wykonanie jest co najmniej niezbędne więc nie oferta jest tu kluczem tylko fakt do kogo się najwięcej dzwoni a po bilingu widzę że zaczyna mieć to coraz większe znaczenie finansowe. Jak ktoś jest w pleju to go to wali jak w czymś innym to już fajnie nie jest tak jak podałem przykład i tylko o to mi chodzi.

Teraz każdy nr może być z Play, na 5,6,7 i 8. Nie ma to znaczenia w tej chwili kiedy można do woli przenosić numery pomiędzy sieciami.

Ja mam nr na 666 który należał do ERY. Moja teściówka ma 888 który był w Heya...

Poza tym, już każda sieć przyszła po rozum do głowy, bo w ramach minut są też minuty do Play. Na pewno tak jest w Plusie. A w Orange jest mniejsza ilość tych minut - ale jest.

Teraz spośród wielu atutów Play, pozostały tylko moim zdaniem 2: stan darmowy - ze wszystkimi w Play bez ograniczeń za free, i w abon. na firmę rozmowy ze stacjonarnymi za free bez limitów. Takiej oferty nie spotkałem w innych sieciach.

Opublikowano
  • Autor

Teraz spośród wielu atutów Play, pozostały tylko moim zdaniem 2: stan darmowy - ze wszystkimi w Play bez ograniczeń za free

Lennox , Ja w Orange mam do Wszytskich w Orange za friko bez limitu :gwizdanie:

Opublikowano

....mam nr na 666....

..."a numer jego to 6..6..6"....

Od razu tak mi coś chłopak zalatywał :evil:

Opublikowano

jak tak dalej pójdzie zastanawiamy się czy nie zerwać umowy (to chyba koszt 1000zł wie ktoś dokładnie ?) bo i tak się będzie to bardziej opłacało jak weźmie sobie jakiś bardziej wypaśny tel. w PLAY-ju i go od razu lunie bo z osrange ma N8-ke

Nie opłaca się zrywać bo na pewno dobrze na tym nie wyjdziesz, jutro Ci napiszę jak by to wyglądało w Twoim przypadku gdybyś chciał zerwać umowę.

Dla przykładu, jeśli ktoś bierze abonament biznesowy 250zł i jeśli by chciał zerwać umowę to koszt zerwania wynosi ładne parę tysięcy :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pablo zaraz będzie specialista od wszystkiego :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.