Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żone trzeba kochać szanować...... :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko mi nie mów że ja tak pier....m :blink::kox:

Opublikowano

Tylko mi nie mów że ja tak pier....m :blink::kox:

:rolleyes: pokaze Ci w czwartek filmik bo nie umiem wrzucić na youtube

Opublikowano
  • Autor

Przemek do mnie mówił że ma plazmę, a co ma naprawdę :rolleyes: nie świeciło to jak led :mysli:

Tak, Przemian ma Plazme Full HD LG:wink4:

Moja Plazma LG ma 3 lata kupiona za smieszną kasę ale naprawdę robi robote :kox:

Opublikowano

Tylko mi nie mów że ja tak pier....m :blink::kox:

:rolleyes: pokaze Ci w czwartek filmik bo nie umiem wrzucić na youtube

I jeszcze mnie nagrałeś ?! :shocked:

Moja Plazma LG ma 3 lata kupiona za smieszną kasę ale naprawdę robi robote :kox:

O to właśnie mi chodziło :wink4:

BTW Fajny wynik w derbach Barcelony :kox:

Opublikowano
  • Autor

ps. Jarko nie podpuszczaj mnie tutaj i poprzez pw :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:hi:

w tych plazmach panasa cos jest. Mam w domu plazme panasa co prawda ma juz z jakies z 7 lat, ale byla z gornej polki i to takiej naprawde gornej - kosztowala prawie 9K i nie ma hdmi nie ma polowy rzeczy ktore maja obecne tv, potem kupilem jeszcze kilka duzo nowszych lcd takich do 3k i do tej pory panas ma najladniejszy obraz !!!

Czy na dlugo kupuje tv?? nie wiem, dopoki sie nie spier***i, a skoro mowisz ze 5 lat jest gwarancji to chyba rzeczywiscie bedzie to rozsadny wybor. Jak rozumiem nie bedzie taka jasna jak LED tak?

Opublikowano
:hi: dzien dobry z rana [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 09:32_________________________________________________Kerczi a bedziesz brał Tv z 3D ? jezeli tak to wiesz ze są róże rodzaje technik wyświetlania 3D co za tym idzie różne ceny okólarów do nich, są okulary które kosztują 20 zł i takie za 250 zł warto sie nad tym zastanowić, niektórzy producenci dają w zestawie z Tv az 7 par okularów dla całej rodzinki a u niektórych trzeba je sobie dokupić osobno.
Opublikowano

:hi: dzien dobry z rana [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 09:32_________________________________________________Kerczi a bedziesz brał Tv z 3D ? jezeli tak to wiesz ze są róże rodzaje technik wyświetlania 3D co za tym idzie różne ceny okólarów do nich, są okulary które kosztują 20 zł i takie za 250 zł warto sie nad tym zastanowić, niektórzy producenci dają w zestawie z Tv az 7 par okularów dla całej rodzinki a u niektórych trzeba je sobie dokupić osobno.

na 95% nie... mam wystarczajaco zlasowany juz mozg przez wszelkiego rodzaju urzadzenia elektorniczne zeby sobie jeszcze poprawic przez oszukane 3d

Opublikowano
  • Autor

bry z rańca :decayed:

Opublikowano

:bry:

na 95% nie... mam wystarczajaco zlasowany juz mozg przez wszelkiego rodzaju urzadzenia elektorniczne zeby sobie jeszcze poprawic przez oszukane 3d

Dokładnie... poza tym żeby 3D wyglądało co najmniej dobrze przy 50", trzeba by siedzieć 1,5m od TV... nie polecam. :shocked:

Opublikowano

:bry:

na 95% nie... mam wystarczajaco zlasowany juz mozg przez wszelkiego rodzaju urzadzenia elektorniczne zeby sobie jeszcze poprawic przez oszukane 3d

Dokładnie... poza tym żeby 3D wyglądało co najmniej dobrze przy 50", trzeba by siedzieć 1,5m od TV... nie polecam. :shocked:

Kerczi i tak ma telewizor na koncu korytarza[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 12:12_________________________________________________

Kuźwa ale dyskusję dziś utworzyłem :decayed:

Ty ? Przecież to Karol o tv zapytał :mysli:

1325622915_by_Sadek1992.jpg?1325664037

:naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry: wszystkim..

szał macicy na ulicy.. :naughty:

powiem Wam że Jurgów zmiażdżył.. :) chłopaki na stok na stok :)

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

o i jest specjalista od abonamentów w pleju grucha wytłumacz tu chłopakom jak opłacalne jest być w pleju w końcu ty to wiesz najlepiej z tyloma abonamentami :decayed:

:poza tym żeby 3D wyglądało co najmniej dobrze przy 50", trzeba by siedzieć 1,5m od TV... nie polecam. :shocked:

no ale Karolo coś wspominał że teraz chce tvała do wuceta wrzucić żeby mu nic nie uciekło z "M jak miłość" więc 1,5m by chyba było akurat :mysli:

Opublikowano

hejka

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 12:31_________________________________________________

strzelił i nie trafił... chore... oficer... pożal się Boże...

Opublikowano

Witaj Kepasa :kox:

Opublikowano

:bry: wszystkim..

szał macicy na ulicy.. :naughty:

powiem Wam że Jurgów zmiażdżył.. :) chłopaki na stok na stok :)

kiedy byłem i dla mnie dramat :thumbdown::sick3:
Opublikowano

Witaj Kepasa :kox:

siemka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.