Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

chyba nie możesz korzystać z usługi bo jeśli dzwoniłeś to znaczy że Ci wszystko pasiło no chyba że się odwołujesz o sprawy techniczne (bark zasięgu - a na mapie miał być itp.) [br]Dopisany:

Moja dziewczyna miała taki przypadek biorąc inet w Play. Pytaliśmy się czy będzie zasięg w jej miejscu zameldowania w okolicy Busko Zdrój. Gość powiedział że tak a okazało się że nie było. Wróciliśmy więc do salonu zapytać się czy można z tego zrezygnować to powiedział że tylko przez pierwszy tydzień i tylko jeśli nie było to brane na firmę. Czy rzeczywiście byłaby jakaś podstawa do reklamacji? Oczywiście można by rozwiązać umowę ale zgodnie z jej warunkami byłaby kara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Dzień dobry :hi:

Ci co grają niech nie zapomną o dzisiejszym meczyku :gwizdanie:

Ja dzis jako kibic, po wczorajszej piłce chyba wiązadło w kolanie naderwałem ;( ;( ;(

O której gracie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22-ga

f*ck! Byłem na USG kolana i ............. naderwane delikatnie w miejscu przyczepu udowego wiązadło + mały krwiaczek powstał :wallbash: :wallbash: :wallbash:

6 tygodni w stabilizatorze mam chodzic :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22-ga

f*ck! Byłem na USG kolana i ............. naderwane delikatnie w miejscu przyczepu udowego wiązadło + mały krwiaczek powstał :wallbash: :wallbash: :wallbash:

6 tygodni w stabilizatorze mam chodzic :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No tak ......kolano ;( :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22-ga

f*ck! Byłem na USG kolana i ............. naderwane delikatnie w miejscu przyczepu udowego wiązadło + mały krwiaczek powstał :wallbash: :wallbash: :wallbash:

6 tygodni w stabilizatorze mam chodzic :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w takim razie szybkiego powrotu do zdrowia, ja mialem kilka razy przygode z wiazaniami i operacje nic przyjemniego... , poza tym powitac wszystkich :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie czy któryś z was ma dostarczaną ciepłą wodę z MPEC-u chodzi mi dokładnie o koszty przesyłowe i koszt za 1m3. Jest mi to potrzebne do klakulacji co się bardziej będzie opłacało to czy terma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny English Reaktywacja (Johnny English Reborn) - Zwiastun PL (Official Trailer) - Full HD 1080

Jest co na dzisiaj oglądać :kox:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 20:07_________________________________________________Nie będę wrzucać tego co jest gdzie indziej na forum to zapodam linka, gość w EVO miał niezłego farta :shocked:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=57823.msg2852892#msg2852892

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty::kox:

prawie jak mój młody :good:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 20:28_________________________________________________Grześ sprzedane :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 20:29_________________________________________________

Panowie mam takie pytanie czy któryś z was ma dostarczaną ciepłą wodę z MPEC-u chodzi mi dokładnie o koszty przesyłowe i koszt za 1m3. Jest mi to potrzebne do klakulacji co się bardziej będzie opłacało to czy terma.

zapewne zależy jak ma podpisaną umowę spółdzielnia czy wspólnota u mnie 11 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ......kolano ;( :confused4:

spokojnie , jest OK chodzę stabilizatorek bedzie potrzebny po to aby wizadło miało mniej "obciązenia"

ps. Ty nie byłeś przypadkiem dzisiaj u mnie w firmie ? :mysli:

w takim razie szybkiego powrotu do zdrowia, ja mialem kilka razy przygode z wiazaniami i operacje nic przyjemniego... , poza tym powitac wszystkich :hi:

spoko wiązadła całe :wink4: nie jest źle bywało gorzej , zal tylko tego ze nie pogram z chłopakami w piłk e na futsalu ;([br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 20:34_________________________________________________Robert to spoko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...