Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aha, ja kurde idę znowu na sparing w sobotę rano ale pewnie jakoś bym to ogarnął :rolleyes:

Piątek wobec tego wydaje się być optymalny.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja już mam przepustke więc jeśli granie dojdzie do skutku to możesz na mnie liczyć :naughty:

:bry:

Opublikowano

Aha, ja kurde idę znowu na sparing w sobotę rano ale pewnie jakoś bym to ogarnął :rolleyes:

Piątek wobec tego wydaje się być optymalny.

a co Ty ćwiczysz :mysli: [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 08:25_________________________________________________http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,10943019,Walki_kogutow__Przewozy_osob_nadal_tansze.html [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 08:30_________________________________________________Polecam dobre jedzenie i atmosfera Bukowina -Białka

http://www.burymis.pl/burymis/pl,restauracja

Opublikowano
  • Autor

Transit bedziesz na spocie w czwartek ? Bo mam coś dla Ciebie :cool1:

Opublikowano

Ja już mam przepustke więc jeśli granie dojdzie do skutku to możesz na mnie liczyć :naughty:

:bry:

:good:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 10:54_________________________________________________

Transit bedziesz na spocie w czwartek ? Bo mam coś dla Ciebie :cool1:

:bokser:

Opublikowano

:hi:

Chyba muszę kupić jednak tą Fife 12, potrenować i dołączam do was :naughty:

Opublikowano

Transit bedziesz na spocie w czwartek ? Bo mam coś dla Ciebie :cool1:

Oczywiście że będę :naughty: Posprzątam sobie bagażnik z tej okazji :decayed:

A przede wszystkim - dziękuję bardzo :notworthy:

Opublikowano

Boseron, jak jednak w ten weekend odpadam

Opublikowano

Aha, ja kurde idę znowu na sparing w sobotę rano ale pewnie jakoś bym to ogarnął :rolleyes:

Piątek wobec tego wydaje się być optymalny.

a co Ty ćwiczysz :mysli:

Ruchy palcami :naughty:

Ale bzdury hehe

Opublikowano

Panowie, gdzie mogę jak najszybciej i jak najtaniej sprawdzić co mi się dzieje z alarmem? Po jakichś 2-3 min. od zamknięcia auta włącza się syrena. Mam możliwość podpięcia się do VAGa dopiero w piątek, a nie ukrywam, że chętnie zrobiłbym to jeszcze dziś.

Opublikowano

Kubica sie ponoć znowu połamał (coś ponoć z nogą) tyle że nie wiedzą czy na spacerze czy w wypadku samochodowym :facepalm:

Opublikowano

pisza, ze sie poslizgnal na lodzie... a on przeciez we wloszech siedzi, cieplo tam jest wiec skad on lod znalazl? dziwne to troche...

Opublikowano

pisza, ze sie poslizgnal na lodzie... a on przeciez we wloszech siedzi, cieplo tam jest wiec skad on lod znalazl? dziwne to troche...

w lodówce ma lód :polew: :polew:

a swoja droga narazie to chyba nie jest oficjalne??

Opublikowano

hydrozagadka... a tak na poważnie macie odpowiedź dlaczego moja 4ka była kozą po zmianie sprężyn:

1sline.th.jpg

:naughty::decayed: :gwizdanie:

sprężyny oczywiście do sprzedaży

Opublikowano

hmm w galerii duzo ich widzialem... mysle nad kolem z rantem.. i niekiedy mysl taka aby cale czarne wrzucic...

te tez sa ciekawe ale co to za fela??:

http://moto.allegro.pl/nowosc-felgi-3sdm-18x8-5j-9-5j-5x112-i2015782899.html

kolejna to tomasonka tn1..

jest tego pełno... a Ty Cuber masz gdzieś jakieś dojście??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.