Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

juz to widzialem... :tongue4: ale wg mnie lepsza wersja od oryginału :naughty:

Opublikowano

pilot od webasto został w innej kurtce :disgust: lepiej niech nie sypie bo może wieczorem przymarznie a ja już zapomniałem co to skrobaczka i jak się to używa.

Po co odsniezac? Ja uzywam mocy Jedi, potem czasem trza cos przemalowac ale jaka frajda w doskonaleniu wyczuwania

Opublikowano

pilot od webasto został w innej kurtce :disgust: lepiej niech nie sypie bo może wieczorem przymarznie a ja już zapomniałem co to skrobaczka i jak się to używa.

Po co odsniezac? Ja uzywam mocy Jedi, potem czasem trza cos przemalowac ale jaka frajda w doskonaleniu wyczuwania

:polew: powiedział co wiedział
Opublikowano

pilot od webasto został w innej kurtce :disgust: lepiej niech nie sypie bo może wieczorem przymarznie a ja już zapomniałem co to skrobaczka i jak się to używa.

Po co odsniezac? Ja uzywam mocy Jedi, potem czasem trza cos przemalowac ale jaka frajda w doskonaleniu wyczuwania

tak słyszałem jak próbowałeś kiedyś mocą przenieść krawężniki po spocie ale moc nie była wtedy jakoś z tobą :rolleyes: szifo JODA

Opublikowano

Heh, miałem dzisiaj ogromną przyjemność pośmigać na świeżutkim śniegu + oponki letnie - rewelacja, ledwo Na Stoki dojechałem :kox:

Opublikowano
  • Autor

hmm szkoda ze na Zakopiance nie ma śniegu ;(

Opublikowano

Jeszcze mi wycieraczka odpadła jak nadupczało śniegiem... Skoda - Czesko-Niemiecka myśl konstrukcyjna :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze mi wycieraczka odpadła jak nadupczało śniegiem... Skoda - Czesko-Niemiecka myśl konstrukcyjna :kox:

a wiesz kto jeździ Skodami :decayed:

Opublikowano

Domyślam sie że zaraz mnie uświadomisz :rolleyes:

Lepiej byś przemyślał moje ostatnie PW :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to daj jakiś termin :gwizdanie:

Opublikowano

no to daj jakiś termin :gwizdanie:

Za 3h + 0,7 :decayed:

Opublikowano

:hi:

Panowie wódka sie mrozi, drzwi otwarte chętnych zapraszam :naughty:..... Transit dzwoń bo nie wiem o której przyjechac po Ciebie

Opublikowano

Kuźwa ale robicie smaki :kox:

Jeszcze jak bym miał jutro wolne a tak to na 10:00 muszę do pracy śmigać :disgust:

Opublikowano

Kuźwa ale robicie smaki :kox:

Jeszcze jak bym miał jutro wolne a tak to na 10:00 muszę do pracy śmigać :disgust:

10 to środek dnia, Ty młody nie potrzebujesz tyle snu , ja w Twoim wieku.......eh :decayed: dajesz Pablo do mnie :naughty:

Opublikowano

Ja mam jutro pijaństwo :kox: Dzisiaj trza iść coś przytyrać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja nie wiem co z dzisiaj , bo moją młodą choróbsko cos rozkłada

Opublikowano

Cuber, pracujesz jutro ?

Opublikowano
  • Autor

Cuber, pracujesz jutro ?

własnie nie wiem , ale ze dzis na sucho to pewnie pojade do firmy

Opublikowano

Do 14.00 ? Może jutro byśmy się jakoś spikneli :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.