Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Q jest dla mieczaków :kox::naughty::polew:

a jak :good: my mamy miecze że eh... lepsze od lancy Pabla pozdrawiamy wszystkich FWD bez grzanych foteli :hi: bo przed zakrętem i tak mają ciepłą kupę w gatkach :decayed:

:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek Ty jednak nie jestes do konca normalny :polew: :polew: :polew: :polew: padłem[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 11:48_________________________________________________gdzie Ci sie to w głowie wszystko miesci?!

Opublikowano

gdzie Ci sie to w głowie wszystko miesci?!

Też się zastanawiam nad tym, prze uj ma poukładane w tej głowie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

szuka ktoś mapy do RNSA 2012 :mysli: i mapy do B8 bo zamawiam

Opublikowano

:bry:

a jak :good: my mamy miecze że eh... lepsze od lancy Pabla pozdrawiamy wszystkich FWD bez grzanych foteli :hi: bo przed zakrętem i tak mają ciepłą kupę w gatkach :decayed:

:polew: :polew: :blink:

_________________________________________________gdzie Ci sie to w głowie wszystko miesci?!

ma łep jak sklep :naughty:

Opublikowano

szuka ktoś mapy do RNSA 2012 :mysli: i mapy do B8 bo zamawiam

how much is the fish??

Opublikowano
  • Autor

how much is the fish??

pińcet piekny kawalerze :decayed:

Opublikowano

how much is the fish??

pińcet piekny kawalerze :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

HR ma i wysyła więc może do jednej paczki coś ok 50 zł

Opublikowano

HR ma i wysyła więc może do jednej paczki coś ok 50 zł

to mi mozesz zamowic[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 12:29_________________________________________________

http://otomoto.pl/audi-a6-3-0-tfsi-s-line-jak-nowy-C22278015.html :kox:

Opublikowano

za te 50 pln to rozumiem, ze tylko stala kolo oryginalu, tak? jesli tak to do RNS-E moge podrzucic na spota

Opublikowano

KERCZI mi też się za***iście podoba, wg mnie od razu C6 powinna tak wyglądać ale w tym roku co się pojawiła nie było manii Led's w żadnym modelu Audi.

Sedan miażdży :kox:

Opublikowano

Panowie mam problem, może się ktoś z czymś takim spotkał, dziś rano jechałem moją a4 i jestem na 110% pewny, że miałem jakieś trochę poniżej 1/4 paliwa, auto stało na parkingu kilka godzin, godzinę temu wróciłem (nie jestem pewny czy świeciła się kontrolka rezerwy, ale na 99 % nie, bo zazwyczaj od razu to widzę) na mieszkanie i wjeżdżając do garażu podziemnego w połowie zjazdu zatrzymałem samochód i go zgasiłem, dlatego, że zapomniałem pilota do bramy garażowej, więc musiałem wyjść z samochodu i zamknąć go ręcznie, wróciłem do samochodu odpaliłem, a tu kontrolka rezerwy, pomyślałem, że stoi na dużym zjeździe i pewnie czujnik paliwa nie jest zanużony, więc jak zjadę na dół to wróci to do normy, a tu nic kontrolka od paliwa ledwo się podnosi, a na fisie pokazuje, że przejadę 0 km, po godzinie poszedłem sprawdzić czy się coś zmieniło czy nie, ale bez rezultatów, wie ktoś o co biega ??? mniej więcej sprawdzałem i nigdzie nie widzę wycieku paliwa !!!

Opublikowano
  • Autor

Panowie mam problem, może się ktoś z czymś takim spotkał, dziś rano jechałem moją a4 i jestem na 110% pewny, że miałem jakieś trochę poniżej 1/4 paliwa, auto stało na parkingu kilka godzin, godzinę temu wróciłem (nie jestem pewny czy świeciła się kontrolka rezerwy, ale na 99 % nie, bo zazwyczaj od razu to widzę) na mieszkanie i wjeżdżając do garażu podziemnego w połowie zjazdu zatrzymałem samochód i go zgasiłem, dlatego, że zapomniałem pilota do bramy garażowej, więc musiałem wyjść z samochodu i zamknąć go ręcznie, wróciłem do samochodu odpaliłem, a tu kontrolka rezerwy, pomyślałem, że stoi na dużym zjeździe i pewnie czujnik paliwa nie jest zanużony, więc jak zjadę na dół to wróci to do normy, a tu nic kontrolka od paliwa ledwo się podnosi, a na fisie pokazuje, że przejadę 0 km, po godzinie poszedłem sprawdzić czy się coś zmieniło czy nie, ale bez rezultatów, wie ktoś o co biega ??? mniej więcej sprawdzałem i nigdzie nie widzę wycieku paliwa !!!

Jedź na stacje i dolej paliwa :wink4:

Opublikowano

Ile przejechałeś dystansu od chwili co miałeś poniżej 1/4 baku?

Opublikowano

Ile przejechałeś dystansu od chwili co miałeś poniżej 1/4 baku?

może 20 km

Opublikowano

No to coś nie halo zwłaszcza jak wiemy ile pali 1.9 tdi, najlepiej zatankuj pewną ilość paliwa i sprawdź ile przejedziesz teraz jeśli znacznie mniej niż zwykle to masz wyciek.

Opublikowano

HR ma i wysyła więc może do jednej paczki coś ok 50 zł

Ile taka mapka ORI kosztuje?

Opublikowano

Panowie byłem teraz zatankować i po zalaniu ok. 8 litrów i przejechaniu kilku km wskazówka od paliwa ruszyła i wylądowała niedaleko połowy baku (co oznacza, że wycieku nie ma bo przed tankowaniem wskazówka pokazywała dno, więc paliwo, które pamiętałem, że mam jednak było), fis pokazuje realny przebieg na tym paliwie, tylko została jedna rzecz mimo, że prawie mam połowę baku to dalej świeci mi rezerwa ??? jak myślicie w vagu jakoś to pokaże i będzie się dało skasować, czy odpięcie aku coś pomoże, bo nie mam póki co dostępu do kompa ???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.