Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: powitac z wieczora
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam Panowie jutro aktualne bo moze bym podleciał moim black edition :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie jutro aktualne bo moze bym podleciał moim black edition :decayed: :decayed:

Zapraszamy :good:

Opublikowano

Witam Panowie jutro aktualne bo moze bym podleciał moim black edition :decayed: :decayed:

:naughty::kox::good::decayed:

Opublikowano

no to spoko to sie melduje :) tylko napewno czystym autkiem nie dam rady przyjechać bo mam kawaleczek :):)

Opublikowano

miodzio HTC jutro na Ciebie czeka po tuningu :decayed:

i elegancko :kox:

Opublikowano

no to spoko to sie melduje :) tylko napewno czystym autkiem nie dam rady przyjechać bo mam kawaleczek :):)

BP po drodze będziesz miał na alejach to go za piątaka opłukasz :lol1:

Opublikowano

no cos bede musial wymodzic bo to skandal brudasem podleciec :)

Opublikowano
Opublikowano

Pablo zaczynam przygode z Forza 4 :kox: , grałeś ? da sie odrazu przejść do wypasionych furek czy musze zaczynać od citroena C1 lub toyoty Aygo :wallbash:

Opublikowano

Pablo zaczynam przygode z Forza 4 :kox: , grałeś ? da sie odrazu przejść do wypasionych furek czy musze zaczynać od citroena C1 lub toyoty Aygo :wallbash:

Grałem parę minut u kumpla ale całą uwagę skupiłem grając na Kicect'ie za***ista sprawa :kox:

Nie mam pojęcia jak z tymi autami zagadaj do Flye'ra w wątku z grami :good:

Opublikowano

oki :good:

Opublikowano

Pablo dzieki dzieki :>

jest kilka typow na kolo... ale nie umiem zdecydowac sie..

Opublikowano

dobrej nocy zycze, jutro 6 pobudka do pracy :disgust:

Opublikowano

nie spać zwiedzać :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Witam

Małe pytanko mam ma ktoś moze kluczyki do RNS-E bo musze go wyciągnąć zeby wsadzić popielniczke :)

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

..oglądałem teraz w uwadze na tvn reportaż o odpadach u nas w Krk, nie do pomyślenia jakie ryzyko było wystąpienia epidemii parę kilometrów od naszych domów :wallbash:

Skończyło się że grozi im kilkaset tysięcy kary, sprawa w sądzie o przestępstwie. Dostali również naganę od sanepidu a właściciel polaczek sobie siedzi w Kanadzie..

"Urzędnicy nie radzą sobie z kontrolą spalarni. To nasi reporterzy pod nosem inspektorów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo obywateli odkryli w Krakowie 150-tonową hałdę niebezpiecznych śmieci. Okazuje się, że wbrew przepisom tony zakrwawionych bandaży, strzykawek i pooperacyjnych odpadów bezprawnie przewożone są setki kilometrów."

http://uwaga.tvn.pl/

Uwaga na odpady medyczne

Wiecie co jest najbardziej wkurw....ce to że te same ciumry przychodza do mnie na kontrole i wymyślają takie fanaberje że szkoda gadać cokoliki przy ścianach miałem z płytek na wys. 10cm (płytki gress cięte wodą chora kasa) "nie bo ma być 12cm proszę to zmienić jak nie to mandat"

- ma Pan lodówkę na odpady mecyczne ? bo nie można przechowywać odpadów medycznych więcej niż 8 godzin (więcej tylko w chłodni)

nie ważne że ma Pan specjalny odzielny kosz....jak Pan nie będzie miał lodówki to mandat

Musiałem kupić lodówkę wygospodarować miejsce itp. bo dla biurwy "orndung muss sein" inaczej mandat a tu proszę gość ma 150 TON!!! pod chmurką od iluś tam miesięcy urzędnicy chodza sprawdzają i jest OK kur... co za Państwo nie ma bata żeby rybuchy ktoś nie brał za to i powiedzcie jak tu się nie wkurw...ć

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.