Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no dziś sie wstawiam to jest pewne :>

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty się koleszko na zlota do BT zapisz zanim miejsc braknie bo wiem że decyzję jakoś ciężko Ci podjąć :naughty: :naughty: :naughty:

hehe wlasnie myśle grubo nad tym wyjazdem :) moze i sie zdecyduje ale musze sie jeszcze chwilke wstrzymać :)

Kolego, co Cie wstrzymuje przed podjęciem jedynej słusznej decyzji ?

Brak finansów ? Rozumiem...

Wstydzisz się Pabla ? Nie rozumiem :decayed:

BTW Pablo sprawdź na googlach - to jest zbyt prosta trasa żeby rozbieżności były :wink4:

Opublikowano

o czas tu głównie chodzi o czas :)

wstydziłem sie jak miałem 5 lat :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

wstydziłem sie jak miałem 5 lat :embarrassed: :embarrassed:

A teraz jesteż duży i... :decayed:

Opublikowano

jarko lookam na filmik :kox: znasz Pawła Derlatkę :?:

Pracowałem z nim lata temu w Multikinie, dawał po piźździe :evil::decayed:

Opublikowano

wstydziłem sie jak miałem 5 lat :embarrassed: :embarrassed:

A teraz jesteż duży i... :decayed:

i juz troszku mniej sie wstydze hehe :decayed:

Opublikowano

Z BP na Radzikowskiego zamkniętym/otwartym szlabanem, później Wrocławska-Kleparz-Długa-Filipa-Matejki-Basztowa-Westerplatte-Kopernika-Blich-Grzegórzecka-Daszyńskiego-Masarska-Gęsia i wjazd na parking poziomy :cool1:

Zgadza się masz łeb kierowco :good:

Skonsultowałem to też z innym zawodowym kierowcą :decayed:

Opublikowano

jarko lookam na filmik :kox: znasz Pawła Derlatkę :?:

Pracowałem z nim lata temu w Multikinie, dawał po piźździe :evil::decayed:

Mówiłeś kiedyś jak pod NCK spotkaliśmy go na kiełbaskach :rolleyes:

Ja go znam troszkę dłużej :wink4:

Opublikowano

Mówiłeś kiedyś jak pod NCK spotkaliśmy go na kiełbaskach :rolleyes:

Moja pamięć :disgust:

Opublikowano

Mam bardzo podobne

Te też fajne ale cena mega.

Ja kupiłem zimówki tutaj:

http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=4651297[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 12:00_________________________________________________

Pany, trza mi sklepu z materiałami i tkaninami ?

Wie ktoś może gdzie znajdę takowy w KR ?

Pablo ? :decayed:

Hurtownia Matex, Kamienna 16

Na kamiennej juz ich chyba nie ma

Opublikowano

Ja się nie mogę dodzwonić do tego gościa cholera :angry:

Opublikowano

FANTOWSKI bierz takie 17' ode mnie a ja wezmę te 18' od CUBRA :decayed:

W B8 ZTCW jest inny pierścień centrujący

Opublikowano
  • Autor

no musisz kupić pierscien centrujacy z 66,6 na 57,1 bodajze

Opublikowano
Opublikowano

Pany, trza mi sklepu z materiałami i tkaninami ?

Wie ktoś może gdzie znajdę takowy w KR ?

Pablo ? :decayed:

Hurtownia Matex, Kamienna 16

Na kamiennej juz ich chyba nie ma

Fakt http://matex-tkaniny.pl/kontakt.htm

Nie moja branża, kumpel kiedyś tam pracował.

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

Opublikowano

no filmik dobry ale lambo pieknie sobie ryczy :)

Opublikowano

Witam

Małe pytanko mam ma ktoś moze kluczyki do RNS-E bo musze go wyciągnąć zeby wsadzić popielniczke :)

ja mam i przywioze dzisiaj na spota - jesli chcesz skorzystac to zapraszam.

Opublikowano

Witam

Małe pytanko mam ma ktoś moze kluczyki do RNS-E bo musze go wyciągnąć zeby wsadzić popielniczke :)

ja mam i przywioze dzisiaj na spota - jesli chcesz skorzystac to zapraszam.

no i gitarka wkocu bede mogl sobie zamontowac popiolke :)

Opublikowano

Fantowski, Ja sprzedaje Swoje 18-stki :cool1:

Więc jak coś mozemy pogadac na spocie :cool1:

Tak wygladają :wink4:

18012012089.jpg

bede na spocie to pogadamy co i jak :naughty:

ladne ma poduchy :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.